Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) polika


polika
senior tag

''Az AvantGo egyedülálló helyzetben van több milliónyi egyéni előfizetőjével. Számára relatíve egyszerű egy felmérést lebonyolítani és megállapítani, melyek a legnépszerűbb PDA és okostelefon készülékek és márkák.''

Na a fenti szöveg a cikkből teljesen hüjén hangzik nekem, én nem csinálnék 3000főböl álló felmérést ha azt akarnám megállapítani hogy mejik a legnépszerűbb és mik azok featurek amikre hajtanak a vevők, hanem egyszerűen a több millió előfizetőnek eladott kütyüből következtetném ki mindezt sokkal pontosabban, ill ha nem én vagyok a kizárólagos forgalmazó akkor meg elovasom ki mennyit adott el a nagyok közül a különböző kütyüjeiből és mondjuk 5-6 negyedévre visszamenőleg megnézném hogy hogy alakul a trend.

(#2) karib válasza polika (#1) üzenetére


karib
addikt

1. A versenytársak értékesítési adatai nem mindig állnak rendelkezésre, illetve sokszor nem pontosak az információk.

2. A korábbi eladások elemzése természetesen fontos, de abból nem derül ki, hogy milyen újdonságokra vágynak a felhasználók. Pl. 20+ GB tárolókapacitású PDA-t egyet sem gyártottak, pedig mint látod, lenne rá valamennyi igény.

Department of Redundancy Department

(#3) polika válasza karib (#2) üzenetére


polika
senior tag

az 1-es pontal nem tok vitatkozni de a 2-es el simán..mer elég megnézni hogy mennyi igény van 1 gigás, 2 gigás, 5 gigás kütyüre és ha láccik az a trend hogy bakker manapság már senki se akar 1 gigásat venni akkor indokolt elgondolkodni rajta hogy esetleg 10 gigás esetleg 20 gigásra lenne nemsoká (most) kereslet

(#4) karib válasza polika (#3) üzenetére


karib
addikt

Nem egyszerűbb megkérdezni őket, mint találgatni? :D

Department of Redundancy Department

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.