Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Male


Male
nagyúr

Az ASUS-on az IDE csatlakozót jól beszorították a memória és a tápcsati közé... lehet majd bűvészkedni ;]

(#2) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Micsoda chipsethűtők! Megáll az ember esze...

<< Heimdal >>

(#3) Kraptor válasza Retekegér (#2) üzenetére


Kraptor
őstag

Asusnak pontosabban 2 lapja jön...ez a másik a ''sima''

[link]

P5N32-e SLi ugyanúgy nf680 a chip

(#4) ^Bundi^ válasza Male (#1) üzenetére


^Bundi^
senior tag

énis azt néztem..ennél hülyébb helyre nem is rakhatták volna a tápcsatit:S
pedig anno ha jltom asusék találták ki a merőleges IDE csatlakozást ami szvsz bevált a könnyű szerelhetősége miatt(nem lóg be minden elé..)
erre nesze...

mod : szednék ki azt a szutyok fdd vezérlőt inkább:S

[Szerkesztve]

Nos Omnes Una Manet

(#5) macilaci78 válasza ^Bundi^ (#4) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért ha megnézed, az IDE-kábelt egy lap esetében egynél többször csak ritkán kell basztatni. Nekem kimondottan tetszik ez az ASUS lap, de azért pirospontos luxus lap lenne, ha a karácsonyfaizzósort ki-be lehetne kapcsolgatni, így többet fogyaszthat. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6) Hack3er


Hack3er
őstag

Szivesen vevője lennék mondjuk az ASUS lapnak, Nagyon brutálisan nézki.
Nem tudom mennyi lesz a kezdő ára.
de biztos hogy nem 30K.

(#7) anulu


anulu
félisten

nekem az ECS lapja is tetszik, de ha esetleg ilyenre válatnék (aminek nincs túl sok esélye jelenleg), akkor ASUS lenne :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) KriszBoy válasza Hack3er (#6) üzenetére


KriszBoy
senior tag

Én azt az Asus lapot olyan 70.000 Ft-ra tippelem! Kövezzetek meg ha nem lesz igazam!

(#9) TeeJay


TeeJay
félisten

végre ezen is eltűnt a párhuzamos meg soros port hátulról és helyette 4-6USB van hátul.
ha jól látom az Asus lapon hátul van 2 eSATA port is?
nem semmi deszka :R

mikor fogják már elfelejteni a floppy csatit végre?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#10) Janoska26


Janoska26
addikt

Gyönyörű lap, és a tudása is lenyűgöző, mit takar vajon a hálókártya plusz funkciója? :U

(#11) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Brutális az asus lap de ez nem az az árkategória ami engem érdekel. Már csak elvből sem. ;] Jó lesz a 650i -s lap is. Majd.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#12) janpotocki válasza Janoska26 (#10) üzenetére


janpotocki
senior tag

A csúcsmodell dupla Gigabit Ethernet vezérlővel rendelkezik (DualNet), valamint támogatja a LinkBoost és FirstPacket technológiákat.

bővebben: [link]

(#13) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Jól néznek ki a hűtők, az összes lap elég brutálul néz ki, gondolom a tudásuk is ilyen lesz. :C

"Csak úgy mondom"

(#14) aquark


aquark
tag
LOGOUT blog

''Ez azért van így, mert a Core 2-es alaplapokban a memória órajelét éppen addig lehet visszaskálázni, amekkora éppen az FSB-órajele (ezt beszorozva 2-vel kapjuk meg a DDR2-es órajelet), márpedig ha 400 MHz-re húzzuk a Core 2-t, akkor 400 MHz-et bíró (DDR2-800), ha 450 MHz-re húzzuk, akkor 450 MHz-et (DDR2-900) bíró (és így tovább) memóriára van szükségünk, ami sajnos nem olcsó.''
Szóval ez itt a lényeg, hogy meddig lehet a memóriákat visszavenni. Sajnos erről nem szól a cikk. Az 1200 MHz-et bíró memóriavezérlő szerintem csak parasztvakítás, mire megjelennének az ekkora frekit bíró chipek, már itt lessz a DDR3, ami remélem teljesítményben is ugrást hoz, nem csak árban, mint a DDR2!

(#15) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Végre az ASUSnak beötlött az agyába, hogy kitegye egy kártyára a hangkártyát, így ha nem tetszik, lecseréled.
Az integrált megoldások általában annyit érnek minőségben, mint az integrált VGA-k.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#16) he7edik.


he7edik.
addikt

Ezért az ASUS lapért éheznék is :D

Égő szöveg a flém vázon

(#17) #gab_ válasza he7edik. (#16) üzenetére


#gab_
őstag

:DD

(#18) Omega81 válasza aquark (#14) üzenetére


Omega81
senior tag

Van már 1111-es memória is, sőt pl a Teamgroup is bír ennyit. :) Amúgy a 680 SLi 1333-as Core procikat is kezel (majd, de már most a feature listán van).

Jim Tonic, a beültetett audio így-is úgyis fostalicska, bárki bármit mond. Erre akkor jöttem rá, amikolr tavaly decemberben megvettem ötvenezeré' a DFI LP nF4 Ultra-D lapomat külön, komolynak látszó készletben, Karajan 8ch audio meg blabla, és egy Audigy2 tisztább hangot adott egy Panasonic SA-AK25 'Hi-Fi'-re kötve. :))

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#19) Lalaboy válasza KriszBoy (#8) üzenetére


Lalaboy
őstag

Az USA-ban 360$-ert lehet elorendelni, jovo het elejen-kozepen mar lesznek raktaron! A Striker magyarorszagon ha 80E Ft alatt lessz, kesz csoda! :)

(#20) he7edik. válasza Lalaboy (#19) üzenetére


he7edik.
addikt

:F Én valami 270 eurot olvastam

Égő szöveg a flém vázon

(#21) Kraptor válasza he7edik. (#20) üzenetére


Kraptor
őstag

Szerintem az jó ár amit Lala mond, mert nem a Striker sorozatbol, hame csak a sim anf680i chipes Asus lap kerül $300 [link]

(#22) Fütyesz


Fütyesz
aktív tag

A 650i ultra lap mikor lesz kapható itthon és kb milyen áron?

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#23) gorlin


gorlin
őstag

És hogyan lehet beszerelni,a Coolink U8-as hűtőt ebbe a lapba???
Mert szerintem sehogy :C :C :(

(#24) Kraptor válasza Fütyesz (#22) üzenetére


Kraptor
őstag

nvidia késleltetve fogja piacra doni az új chipsetjét. Elsőnek a nagyágyú 680i, majd utána a 650Sli/ultra Dec/jan környékén, tehát erre kell majd rászámolnod jó 2-3 hetet míg itthon is lehet majd kapni.

(#25) Omega81


Omega81
senior tag

EVGA 680i SLi már beszerezhető tegnap előtt óta. :))
westlake elvileg teszteli már jól :)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#26) klambi


klambi
addikt

nekem még az nf4 es van és megteszi!

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.