Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Elforgattam a fejem, miközben tátott szájjal néztem a lapot és elcsöppent a nyálam. :W

Nekem nagyon tetszik, tényleg maximalista hatást kelt, nem akad a hosszabb kártyák útjába az IDE kábel... Persze, mert a memóriánál van és a floppy-val, meg a táppal fög összeakadni. :(((

Számos csatlakozó, ATA, USB, Ethernet, a hátlapi kivetés is jó, persze ha van szabad bővítőkártya... Egy SLI, meg még egy vidkari a fizikai számításokra... ;] Nekem bejön így első blikkre. :)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2) .:T.H:.


.:T.H:.
aktív tag

Nem rossz-nem rossz.. Uramatyám! 4 gigabites csati?? huhh.. vajon engedi a hálózati adatforgalmat mind a négyről? vagy 2 dual kapcsolat..
Nagyon jónak tűnik a deszka, a tesztek majd eldöntik mennyire sikerül jól..

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#3) Gorneck válasza macilaci78 (#1) üzenetére


Gorneck
titán

Jól elrendezett házban erre esély sincs... ;)

Gorneck#1239

(#4) ngabor2


ngabor2
nagyúr

és természetesen ha sli-ben van 2 kártya, akkor a 3 pci-ből csak 1 használható... ha meg egy nagyobb procihűtő megy ré, akkor a pcie 1x is kihasználhatatlan. bravó... ha már csúcslap, miért nem lehet bőven helyet hagyni mindennek?

(#5) .tnm


.tnm
addikt

lehet hülyeséget írok -gyors keresésben nem találtam semmit pontosan erről a neten-, de sztem nem 888D, hanem 888DD a realtek chipset, amiben az a nagyon jó, hogy elvileg támogatja a Dolby Digital Live-ot, azaz 5.1-es játékhangját optikai kábelen kiküldheted erősítőre, és akkor az neked nagyon jó
alaplapra integrált hangchippek közül a soundstorm (nforce2) óta azt hiszem ez a realtek 888DDchip az első, ami ezt tudja

szerk.: akkor inkább csak kérdezem, nem lehet, hogy ezen 888DD van, ha már csúcs lap?
-pontosat azóta se találtam-

[Szerkesztve]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#6) janpotocki válasza .tnm (#5) üzenetére


janpotocki
senior tag

igazad van, elírás volt

(#7) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

megkínoznék egy ilyet...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8) Ste


Ste
addikt

4 lan csatalkozó :Y
meg 10 sata
hová a búbánatba ennyi? :U

(#9) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

egy konzol ára...

(#10) Hun'reeth válasza Ste (#8) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Én is erre kaptam fel a fejem. :D
4 GigaLAN!
Az ára a szokásos hetvenvalahányezer gondolom.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#11) cOxeR


cOxeR
Ármester

Ennyi mindent rázsúfolni egy lapra, már már állatkínzás :DDD

(#12) #96302336


#96302336
törölt tag

4 gigabit lan?
Nem mondom, jó drága rooternek ez az alaplap :DDD Kettő ethernet portot még megértek, nade 4?
A többi rendben van. Csak a szilárdelektrolitos kondik hipe-olását nem értem. már évek óta ilyenek vannak a videókártyákon. A hagyományosál annyival jobb, hogy kisebb.

(#13) macilaci78 válasza Ste (#8) üzenetére


macilaci78
nagyúr

El tudnám úgy képzelni az alaplapo, hogy egy toronyházba: 10HDD, 1ODD, 1Mobilerack, egy 5,25-ös előlapi panel ventiszabályzó, kijelzőpanel, stb, és ez már elég magas lenne, hogy a házban elférjen egy vizes radi, elég magas lenne ahhoz, hogy ha telepakolom a hátlapot telepakolva elférjen a FW-kivezetés és egyéb hátlapi plusz csatlakozók... Csak azt nem értem, mire jó ez a lap abból a szempontból, hogy egy komolyabb procihűtővel feláldozzuk a PCI-1×, egy komolyabb SLI-vel két PCI-t, egy harmadik GPU-val az utsót is és hova teszem a tunerkártyát, hangkarit, mert ugye az alaplapitól van jobb, a RAID-ezérlőt, mert az alaplapitól van jobb, egy iRAM-ot, mert ugye igények vannak... Szal nincs olyan desktop lap, ami bővíthető plusz foglalatokkal? :B

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#14) .tnm válasza macilaci78 (#13) üzenetére


.tnm
addikt

ha már ilyen extra magas házban gondolkozol, ott lesznek bővítóhelyek az alaplap alatt is, tehát tehát pci-e hosszabítóval -nem mondom, hogy lehet itthon kapni kivezetheted a csatlakozókat...
de azért sztem abból indulnak ki, hogy csak nem lesz 3 gpu meg tuner kártya a gépedben egyzserre, legalábbis akkor már miért nem egy két cpu foglalatos lapot veszel...
hogy a 10 hdd-ről, meg odd-ről ne is beszéljek

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#15) Oliverda válasza Alvin_ti4200 (#9) üzenetére


Oliverda
félisten

Milyen konzol ára?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#16) REDeath


REDeath
őstag

PCI slotokért kár, mert tényleg van mit pakolni oda, mert aki ilyen lapot vesz, az nem az alaplapi hangkarit használja... (meg írták a raidet is... bár ez még otthonra jó talán ami az alaplapon van)

Másik ''érdekesség'' hogy egy nagyobb CPU hűtő nem biztos hogy könnyen elfér :W . (mert ugye nem mindenki asus silent knightot vesz :D )

4 Ethernet is fölösleges, mert én még olyat sem sűrűn láttam hogy valaki 2-őt használjon :)

Szóval elsőre nem rossz, de gyerekbetegségek vannak sajnos... (remélem ez csak belső asus-gigabyte alkalmazottak harcából lett így :DDD ) Ami azért 70 ezres árszinten nem hagyható figyelmen kívűl. :U


A tuningra viszont kiváncsi vagyok mennyit bír ;] (én gigabyte alaplapom elég jól bírja, remélem ez csak javulni fog ezután :) )

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#17) ace a merész


ace a merész
csendes tag

tök jó kis alaplap... nekem is folyt a nyálam... csak egy valamit :D
azt az integrált hangkarit úgy ahogy van kitépném belőle :C :Y

Egy dakota közmondás szerint: ''egyszerű, mint taposó aknára lépni''....

(#18) Oliverda válasza ace a merész (#17) üzenetére


Oliverda
félisten

Pedig szerintem ez még a jobb integráltak közé tartozik. :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19) golyani


golyani
addikt

nagyon jó lap!
már cask azt sajnálom h mostani konfigomba amikor vettem pont nme tudtak Gigalapot hozni merthogy nem volt nagykerbe :O
mosmár mindegy...
majd legközelebb. a 4mag alá ;]

(#20) .:T.H:. válasza macilaci78 (#13) üzenetére


.:T.H:.
aktív tag

Mondjuk ebben a házban el tudnám képzelni az egészet: [link] :B

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#21) .tnm válasza ace a merész (#17) üzenetére


.tnm
addikt

nekem meg pont a hangkari lenne egy súlyos döntő tényező... kit érdekel, hogy milyen az analóg kimenet... az optikai-t hazsnálnám dolby digital live-val :DD :DD

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#22) Oliverda válasza .tnm (#21) üzenetére


Oliverda
félisten

Pontosan. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#23) Alvin_ti4200 válasza Oliverda (#15) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

70k? Szerintem bármelyik belefér, amit itthon kapni:D Wii, X360 sima, PS2-ből akár 2 is:D

(#24) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Nagyszerű. :R
Csoda hány ennyi minden elfért a hátlapi panelen. :U

"Csak úgy mondom"

(#25) Oliverda válasza Alvin_ti4200 (#23) üzenetére


Oliverda
félisten

Én nem láttam árat a cikkben.

Számomra a konzol az mindigis csak egy konzol marad. Össze sem lehet hasonlítani a PC-vel. Pontosabban nálam. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#26) Alvin_ti4200 válasza Oliverda (#25) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Pontosabban nálad, itt a hangsúly;) Ilyen paraméterek mellett bőven 60 ezer forint felett fog nyitni, ez biztos, főleg ha a 965P-DQ6-ból indulunk ki.

(#27) IDM válasza Alvin_ti4200 (#26) üzenetére


IDM
tag

Azér 1 konzolhoz játék is dukál...3-5 legális vétel után már pariba vannak ;)

[Szerkesztve]

(#28) BRinyo


BRinyo
aktív tag

Ez a lap tetszene. Kérdés, mennyire engedné az E6600-amat futni, vagy a jövendőbeli Q6600-at. :) Minden más tetszik, és még talán ki is tudnám használni... :DD

(#29) Szabesz válasza IDM (#27) üzenetére


Szabesz
őstag

Főleg ha PC-hez is legálisan veszed a játékot...

¯\_(ツ)_/¯

(#30) MUŁĐER válasza IDM (#27) üzenetére


MUŁĐER
addikt

a megunt játékot jó áron el lehet ám adni..nekem pl. a Gears of War 2e ft-omba került....14-ért vettem, 12-ért eladtam.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#31) bambano válasza REDeath (#16) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Nem gyakori, de előfordul. Volt már olyan gépem, ahol kiderült, hogy a linux a 17. ethernet kártyát nem nevezi el :) Egyébként ha valaki virtualizálással akar foglalkozni vállalati szinten, oda elkel a sok kártya, meg tűzfalba is.

[Szerkesztve]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#32) darabka válasza REDeath (#16) üzenetére


darabka
tag

Jó a meglátás a PCI csatikkal kapcsolatban...
Nem tudom, hogy technológiailag kivitelezhetetlen a csatik sorrendjének felcserélése, vagy szépen át akarnak minket szoktatni a nemlétező PCI-E bővítőkártyákra? Ámbár ezen a lapon abból sincs egy darab sem :D

Három VGA + Realtek sercegés - ebből lesz az igényes konfig :F

[Szerkesztve]

To protect trees means exterminating beavers.

(#33) deter


deter
aktív tag

Egyébként kiváncsi vagyok, hogy milyed deformált lelkületű ember készítette a színösszeállítást... Borzalmasan randa. Semmi egységes kompozició. :F Igen a túlsok a tudatmodósító szernek ez a negatív hatása, utóflash...

(#34) macilaci78 válasza Oliverda (#25) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért a konzol jóval sokrétűbben használható, mint egy vele hasonló árú alaplap.

Tudom, kövezzetek meg, hogy az alapla ilyen, meg olyan fasza, de azért procit, memóriát, stb-t kell venni... ;]


MUŁĐER: Főleg ha tudod a módját, hogyan lehet biztonsági mentést készíteni, akkor ráérsz még megunni a gammát. ;] Amúgy a játékmegunással kapcsolatban annyit, hogy még ma is előszeretettel játszom a Delta Force Land Warriorral. :)

[Szerkesztve]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#35) ace a merész válasza Oliverda (#18) üzenetére


ace a merész
csendes tag

ja mondjuk igen, meg 7.1-es is ha jól láttam :D de attól még csak integrált
x-fi foooooooooor evöööör :DD

Egy dakota közmondás szerint: ''egyszerű, mint taposó aknára lépni''....

(#36) Speed


Speed
őstag

Látott már valaki valami tezstet erről a lapról vagy lehet már tudni kb. mikor jelenik meg?? kíváncsi lennék menyi fsb-t megy egy Q cpu-val. :D

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#37) REDeath válasza bambano (#31) üzenetére


REDeath
őstag

Hát ez is igaz, de mondjuk virtualizáláshoz nem feltétlen kell 3 8800GTX-nek hely :DDD :DDD
Amúgy a sulinkban a szerver is virtual serverről fut, és elég sokszor hasznát vettük:) behalt a gép, vmc stb.. fájlokat át másikra, és pár perc múlva újra volt szerver :C Azt azért tegyük hozzá, hogy nem a leglátogatottab a sulink oldala :) így a minimális sebesség csökkenés észre sem vehető... :)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#38) nerwen


nerwen
csendes tag

Nem tudom miért ez a nagy felhajtás a Dolby Digital -ra kódolás miatt. Ezt már soundstorm is tudta. Mellesleg az Asus P5B Deluxe alaplap meg DTS-el tudja ugyanezt akár optikai kimeneten akár sp/dif-en.

(#39) s1ru2


s1ru2
senior tag

[link]

Azért 1-2 500 körüli és 500+ os FSB érték elé impozánsnak tűnik :B

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#40) lutiy


lutiy
tag

Most már itthon is kapható ez a lap!!
Hajrá.......

(#41) lutiy


lutiy
tag

Ma beszereztem egy ilyen lapot!
Talán a hétvégén összeáll a konfig és meglátjuk milyen a lap!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.