Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ödönke


ödönke
aktív tag

Én is pont ugyanezzel a problemával küszködök, 8RDA3+-ot nem akarok venni mert túl drága, és nincs rajta mcp-t, a síma 8rda+-osok között meg még nem találtam matricázottat, ha valaki tudna esetleg hol lehet kapni mo-n 400-as fsb 8RDA+ az szóljon légyszíves :)

(#2) DarkFater válasza ödönke (#1) üzenetére


DarkFater
tag

Csatlakozom!
Én is nagyon vágyom egyre!

Boltos PH-sok segítsetek:O
Lécci, lécci, lécci!

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#3) e-biza


e-biza
őstag

de ez miért jo az epoxnak? amúgy mennyivel olcsobb egy asusnál?

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#4) ödönke válasza e-biza (#3) üzenetére


ödönke
aktív tag

jóval

(#5) GigaByte Fan


GigaByte Fan
csendes tag

hmmm Epoxék elnéztek valamit....

(#6) arn


arn
félisten

8rdat csereltem abit nf7 v2re... megerte. vdd fesz emeles nelkul 220as fsbvel megy. a ramnak itt vege, az alaplap meg birna. odzkodtam az abittol, de eddig minden jo.

most 1700+ megy benne fizikai 2.42ghzen 220as fsbvel. szeretem.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#7) gesuz


gesuz
senior tag

Majdnem emiatt vettem EPOX-ot, de rev2 lett:)

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#8) DarkFater válasza gesuz (#7) üzenetére


DarkFater
tag

Hááát Abitot csak nagyon occsóért vagyok hajlandó vásárolni, mert sajna ismeretségi körömben kifejezetten rossz tapasztalatok vannak vele, kezdve a márt unalomig ismert földelési problémától a PH-n is többször látott segítsetek, nekem kicsit zörög, kicsit zúg, miért nem tudom beállítani, stb. ügyekig

DE, IGAZ, az ABIT
még mindig jobb, mint manapság az ASUS-ok, amelyek kifejezetten sűrűn halnak, mint haveromék cégénél, ahol a garancia lejártát követő 3 hónapon belül meghalt mind a 4 ASUS alaplap és ahogy PH-n néztem sokan mondták, hogy manapság sok lap megy vissza gariban a boltokba ASU-ból. :))

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#9) gesuz válasza DarkFater (#8) üzenetére


gesuz
senior tag

ST6 rulz:)

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#10) erdoke


erdoke
titán

ASUS újfent igényesebb. Jó példa a vevőközpontúságra.

A legjobb aláírás a héten

(#11) arn válasza DarkFater (#8) üzenetére


arn
félisten

ez igy igaz... csak mongy nalam jo ha a fel evet meger egyegy hw. bar a kozeljovo prescottos/athlon64es zurzavaraban valszeg tovabb meglesz. ettol fuggetlenul abitot mindig fenntartassal, es megelozo tesztelessel veszek.

persze ezt nem teheti meg mindenki.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#12) DarkFater válasza arn (#11) üzenetére


DarkFater
tag

Akkor visszatérve Ödönke eredeti felvetésére:
EPOXOT AKARÚÚÚÚÚNK :DDD

Ki tud segíteni? A Herta sajna reménytelen, máshol még nem láttam epoxot.

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#13) Satan-Claus válasza DarkFater (#12) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

A Ramiris Rubin Rt. a hivatalos magyar Epox importor. Erdeklodj naluk, ha ott nincs akkor sehol sincs.

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#14) DarkFater válasza Satan-Claus (#13) üzenetére


DarkFater
tag

Ramiris aszongya:

''Én nem vagyok importőr csak eladok, és különben is nagyker vagyok vazze mutasd be a papperokat, hogy kisker vagy meg mutass számlát, hogy el is adsz és akkor megmondom, hogy van-e és mennyiért'' :D

Nem tehetek róla, de egyszerűen imádtam őket.

Szóval tud valaki embert aki nagykerből beszerzi a cuccost vagy egy YOFEJ kisker csávó aki képes beszerezni a cuccost?

Emlékeztetőül FSB 400-at tudó 8RDA+-ról beszélünk.......

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#15) Peat;) válasza DarkFater (#14) üzenetére


Peat;)
veterán

Az orca.hu-n az összes fajta epox lapot láttam, a 400-as fsb-t nemtom hívjátok fel a boltot.Egyébként az epox disztrríbutora vagy mi,tehát ha lesz Mo.-n akkor itt is lesz.

(#16) DarkFater válasza ödönke (#4) üzenetére


DarkFater
tag

Ödönke!

Hallo találtál EPOX-ot!

Oszd meg velem is légysz, hogy hol is :D:D:D

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#17) Cane


Cane
őstag

Amikor próbáltuk az Epox 8RDA-t, a pont 200-as FSB-t még tudta fagyi nélkül. Azonban 201-es fsb-nél már fagyizott a gép, pedig a ramok 400-asok voltak. Assszem Rev1.1-es volt a lap, biosfrissítve. Valaki mondta hogy a VDD mod esetleg segítség lehet ebben az esetben. VDD mod nélkül megoldható a 200 fsb feletti órajel?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#18) so_ha válasza ödönke (#1) üzenetére


so_ha
senior tag

Nézz körbe ezeken a helyeken.

[L]http://www.silvercomp.hu/hardware.html[/L]
[L]http://depo.hu/?page_number=6&id=12683&lid=1&csid=92[/L]

üdv so_ha

(#19) DarkFater válasza so_ha (#18) üzenetére


DarkFater
tag

Részemről megesett a dolog sikeresen. Ahogy hallom Ödönke is megoldotta.

Asszem topic lezárható...

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.