Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Arius


Arius
aktív tag

800Mhz FSB, HyperThreading, szuper tuningolhatóság ....jah meg 4x AGP és ATA100 :(

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#2) Agyasima válasza Arius (#1) üzenetére


Agyasima
senior tag

Nekem is ez bontotta meg a képet!
Így a dolog meglehetősen felemás...

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#3) anulu


anulu
félisten

Az Intel miért nem akarja a 8x AGP + ATA133-as ICH-ját nyomatni a lapokra? Tudtommal ezeket csak a Granite Bay tudja, az viszont elég limitált példányszámú, ennek megfelelően drága is... Mondjuk nekem végülis mind1, csak felmerült :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) twollah válasza Arius (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Hát igen az egyik fele elég karcsú az alaplap szolgáltatásainak.

(#5) Fr4G


Fr4G
aktív tag

2 km az agp és a legfelső pci között... lol

(#6) marcee válasza Fr4G (#5) üzenetére


marcee
addikt

Belefér még valami az FX mellé! :)

\m/

(#7) Elrood válasza anulu (#3) üzenetére


Elrood
őstag

ATA133 SOHA nem lesz ICH-ban:)
Intel szerint, ATA100 és az ATA133 között nincs teljesítmény különbség. Tehát minek vesződni ATA133-mal, ha elég az ATA100 is.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#8) MaUser válasza Elrood (#7) üzenetére


MaUser
addikt

Nem az ata-133 szabványban emelték meg a címzési limitet?

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#9) hobizoli válasza MaUser (#8) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Nem, de koze sincs nincs hozza...

hobizoli

több drón kell ;P

(#10) hobizoli válasza Elrood (#7) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Nem ertem 8xAGP-t is minek tesznek a lapokra, amikor mar 2x<>4xAGP kozott is is csak ''meresi hiba'' kategoriaba sorolhato a kulonbseg... SZVSZ ugyanugy csak parasztvakitas


hobizoli

több drón kell ;P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.