Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Marhajó!Különlegességnek számít az ha csak 5000rpm-es venti van a vga kártyán?Kíváncsi lennék ki veszi ezt az ATI-k ellenében.Az is érdekes hogy csak 350/700-on fut..Egy FX-nek pedig ez igencsak gyengécske imho.Még 500/1000-en se hagyja le tutira a 9700Pro/9800 párost..

(#2) nap


nap
addikt

A gpu bordaja nagyon tutin nez ki. :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3) beeboy


beeboy
addikt

Azért 100e FT roppant húzós!! FMőleg, hogy egy 9700 már 55+fa

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#4) Male


Male
nagyúr

Ha a ''lángnyelvek'' helyett valami normális bordát raknának rá, akkor talán nem kéne 5000 rpm-es venti rá.

(#5) nap válasza Male (#4) üzenetére


nap
addikt

Ha a ''lángnyelvek'' helyett valami normális bordát raknának rá, akkor felét sem érné a cucc. (mármint esztétikailag :D)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#6) gesuz


gesuz
senior tag

Akkor, hogy rögzítették? Arra BGAra éppen hogy ráfér a borda

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#7) Male válasza gesuz (#6) üzenetére


Male
nagyúr

Mint látható, két-két műanyag pöcök tartja a bordákat a memóriákon.

(#8) Male válasza nap (#5) üzenetére


Male
nagyúr

Ha bent van a gépben, akkor úgysem látszik (még ha ablak van a gépen, akkor is egy tükör kell hozzá, hogy látszódjon -> az ASUS V9280 féle ilyen szempontból jobb, mert az oldalról nézve egy ASUS felirat a borda).

(#9) _Volkovy_ válasza beeboy (#3) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Erről beszélek :) Vagy megemelik 1.5x-ére a teljesítményt a driverekkel,vagy lassan lehúzhatják a rolót NV-ék.

[Igaz én csak akkor veszek 9700pro-t ha 40-re lemegy(mivel a 4200 50k-ja tavaly nyáron megfeküdte a 30k bruttóért vga-t vásárló gyomromat,ezért egy darabig nem akarok megválni tőle)]

(#10) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Rózsaszín lángnyelvek????

Japán technofil kislánynak még talán tetszik, de egyébb ízléssel rendelkező egyéneknek csak zárt gépházba....

(#11) LordX válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


LordX
veterán

Már megen keveritek azokat az FXeket...

FX5800 : A Zászlóshajó, a R9700/9800 ellen van.

FX5600 : Lasabb, kevesebb pipeline, mittoménmi, a R9500/9600 ellen van.

FX5200 : Lassú, gyík cucc, R9000/9100/9200 ellen van.

Aki nem bírja megjegyezni, nézze meg a 2. számjegyet az FX és a kompetitív Radeon számában...

(#12) Cefa válasza LordX (#11) üzenetére


Cefa
senior tag

az egészben csak annyi a gáz hogy
1. Az fx-ek 10 hónappal később jöttek ki sőt az R9100 az a 8500 as tehát az még régebbi.

2. az áruk a 1.5 és 2 szerese egy atinak.

3. senki nem tud tapasztalatot mondani az fx-ről lehet hogy hótra-bugos még a drájvere de az is lehet hogy jó.

4. nekem nyögvenyelősnek tűnnek ezek a kártyák. Véleményem szerint az nv35 ig várnék. Hátha az lesz a nagyágyú.

No cooling, No tápszvics

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#13) gesuz


gesuz
senior tag

Eddig még csak az újabb kártyáknál csak ATInál hallottam bugokról

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#14) Cefa válasza gesuz (#13) üzenetére


Cefa
senior tag

Ja mer Fx-ről meg nem is lehet hallani(mármint tapasztalatot). :t

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#15) LordX válasza Cefa (#12) üzenetére


LordX
veterán

Az egész gázban csak az a nem gáz, hogy

1, A R9800/9600/9200 még mindig NEM kapható...

2, Intel-AMD esete...

3, A drájverük? Hallottál már az nVidia Detonator nevü szösszenetről? Nekem nagyon szépen teljesít...

4, Az 5800 az tényleg nem egy nagy cucc. De a többi ettől még lehet jó. Sőt, a 5200 le lett tesztelve itt is. Szerintem hozzta a kategóriában várható tejesítményt. Az ára meg... Nos, minen új cuccnak magas az ára, ez le fog menni normális kategóriába.

És ne hidd, hogyaz NV35-nek nem kell kúling. Dúva lenne nagyon...

(#16) Sanya


Sanya
nagyúr

500 euróértr szerintem nagyon drága lesz,(130.000 huf) inkább 9700 pro

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#17) Cefa válasza LordX (#15) üzenetére


Cefa
senior tag

Geforce 4 emsem van. És az igazság hogy amióta az nv 3dmark ra optimalizál azóta vannak hibák a detonatorban. Régebben jobb volt.

Ja mer az Fx az jobban kapható?

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#18) Cefa válasza LordX (#15) üzenetére


Cefa
senior tag

Ja a No cooling csak vicc volt.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#19) gesuz


gesuz
senior tag

Nagyon lehuzzátok szegény Fx 5200, de ha lehetlesz huzni és lejebb megy az ára szerintem jó kártya lesz. márpedig már az új expert árlistán is csak 20eFt és még megsem jött mire ideér 15 lesz és akkor már jó lesz a PP viszony.

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#20) beeboy válasza _Volkovy_ (#9) üzenetére


beeboy
addikt

Mondjuk, a pro nem is, de a sima lassan annyi lesz - a G3TI500 is tartja azért az árát.

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#21) _Volkovy_ válasza LordX (#11) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Keveri a gyík az Fx-et..:) Az órajelre értettem..(5800=500core/1000ram)

(#22) _Volkovy_ válasza beeboy (#20) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ollé.Megyek venni.

(#23) LordX válasza _Volkovy_ (#21) üzenetére


LordX
veterán

Csakhogy a cikk az 5600-ról szólt. És az 5600-ból még 500/1000-es órajelen sem lesz 5800.

Csak azért mondom, hogy bár az 5800 egy nagy bukás (szerintem is gyík lett), attól még az 5600 bejöhet az nVidiának...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.