Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) arn


arn
félisten

a 0.13as p4 1.6tol 3.2ig eljutott. ha most ennek csak egy resze valosul meg, akkoris ugy nez ki, hogy meg lesz azaz 5ghz 90 nanon is.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#2) marcee


marcee
addikt

Most, hogy a nép elfogadta(?), hogy egy korszerű gépben minden szarrá melexik és hangos, kipróbálják a gyártók, hogy elfogadjuk-e azt is ha közben nem stabil. :D

\m/

(#3) marcee válasza marcee (#2) üzenetére


marcee
addikt

Összeraktam multkor egy gépet imerősnek, ahol egy p133-at váltott le, és ennek megfelelően az első reakció az volt, hogy miért ilyen ''qrva hangos ez''. (pedig én kifejezetten a halk cuccokat preferálom)

\m/

(#4) klumbik


klumbik
tag

alulról a 6. sor: sávszélesség=csíkszélesség?(!)

''This is horseshit. Horseshit, horseshit, horseshit. And for those of you who don't know what that means, it's the shit that comes from a horse!'' -- Greg, Columbia Internet

(#5) tomcs


tomcs
őstag

''hogy az egyre kisebb sávszélesség miatt drasztikusan növekszik az úgynevezett áramszivárgás jelensége'' ez inkabb csikszelesseg bar aki nem tudja mirol van szo annak egyik se jelent semmit aki meg igen igy is megerti.. :)

(#6) twollah


twollah
nagyúr

Most kezd az Intel a pengeélen táncolni.

(#7) LordX válasza klumbik (#4) üzenetére


LordX
veterán

Inkább...

(#8) Tiggr válasza tomcs (#5) üzenetére


Tiggr
tag

Igen, a csíkszélességre gondoltam, kicsit félrevezető!

(#9) HiperG


HiperG
addikt

Na bár lenne pénzem megvenni legalább egy 2ghz-eset :DD

(#10) McJames válasza twollah (#6) üzenetére


McJames
senior tag

Azért ilyen pengén még mezítláb is szívesen táncolnék, csak borotválkozni ne kelljen vele. A csík (vagy sáv) szélessége tényleg problémás, de erről is jelentek meg már hírek, lásd pl. ''strained silicium''.

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#11) Egon válasza twollah (#6) üzenetére


Egon
nagyúr

Pengeélen?!? Az Intel?!? :) Ez jó...:D
Ha megnézed az idei (és a tavalyi) roadmapokat, abból az derül ki, hogy míg az Intel (többnyire) _előbb_ jelenteti meg az adott modelleket a korábban elképzelnél, addig az ADM igencsak a sokadik _halasztást_ teszi közzé... Azaz nemhogy Hammer, még Barton sincs... És ha mindezt összeveted a piaci részesedés alakulásával... Nem hiszem hogy az Intel az, aki (ami?) pengeélen táncol...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#12) Cloud válasza klumbik (#4) üzenetére


Cloud
tag

Igazad van, az biztos hogy csíkszélesség...Kéretik javítani.:)

There is no difference between eternal birth, restoration from the fall and the finding of the philosopher's stone.

(#13) leontm


leontm
tag

Hát én azthiszem 4-5ghz ezeknek az architektúráknak a fizikailag elérhető maximuk, de ezzel nem én vagyok így egyedül. Mellesleg a 90nm odabasz a melegedésnek is ami nemjós.
én is kezdek félni a p166-t lecserélni most egy tökúj cel2g-s konfigra:/ de azért mégiscsak muszálylesz..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.