Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) busman


busman
addikt

Cool!:C

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#3) Zsolt7


Zsolt7
csendes tag

Hi!
És akinek vízhűtése van? Ott mi fogja betölteni a proci hűtő ventilátorának légkeverő szerepét? Nem lesz, ami a radiátorról lefújja a hőt!
Üdv

(#4) ody42 válasza Zsolt7 (#3) üzenetére


ody42
senior tag

ez legyen annak a problémája, akinek vízhűtése van :)

amúgy alapesetben : eredeti hűtés le, és a helyére egy blokk, amit bekötsz a vízhűtésbe.

(#5) erdoke válasza Zsolt7 (#3) üzenetére


erdoke
titán

Akinek vízhűtése van (ne menjünk bele, hogy milyen megfontolásból és mennyi pénzből), az tegyen egy blokkot a NB-re is. :P

A hírhaz kapcsolódva: Ez most úgy tűnik, ténylegesen sikerült a vevői igények felé lépnie az Abitnak. Már csak azt kell kivárnunk, hogyan működik a Silent OTES a gyakorlatban, illetve lesz-e hasonló elgondolás alapján működő hűtőjük VGA-ra is.

A legjobb aláírás a héten

(#7) Rez_Grof


Rez_Grof
őstag

Nem rossz elképzelés. :)

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#8) _cirmos_


_cirmos_
őstag

na végre, lassan felismerik a gyártók hogy mire is lehetne használni a heatpipe-ot...

(#9) LordX válasza Kalandor (#6) üzenetére


LordX
veterán

Mint a Sapphire RS480 alaplapon? :)

(#10) Club


Club
őstag

Nagyon jó, nagyon jó:C

(#11) dzsoni


dzsoni
senior tag

Nekem annó a KV8-MAX3-on nem volt vészes a sima OTES sem.

(#12) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Egy biztos: nagyon randa. De jó gondolat. Legalábbis a hangos OTES-hez képest.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#13) TommyGun


TommyGun
őstag

Nekem tetszik :) lehet hogy ocsmányul fest dehát nincs csúnya nő se csak kevés/drága a beherovka :DD

[Szerkesztve]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#14) Hun'reeth válasza TommyGun (#13) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Némi beherovka után lehet, hogy nekem is tetszene! :DDD Még a szomszéd is.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#15) Fade_Away


Fade_Away
őstag

ez nagyon király....

(#16) Kriza


Kriza
őstag

Nagyon szimpatikus elgondolás!

Bár régebben nem rajongtam az Abitért (ennek ellenére most is Abit alaplapom van) egyre inkább kezd igényes lenni.

Mondjuk én az AN7-en is leszedtem az északihíd vantis hűtőjét, és egy 1000HUF-os passzív Zalman észekihíd hűtővel most kb 30 fokos a hőszenzor szerint (25 fokos a ház belül, igaz leszedett oldallal) Szóval lehet, hogy nem is kellene ez a vakítás... (tudom-tudom, ez a Chipset azért nem egy nForce II)

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#17) t-shirt


t-shirt
veterán

Jó ötlet, és szerintem még csak nem is csúnya :)

(#18) arty


arty
veterán

gondolom az uj dualmagos intel cuccok alá kell még a lapra is a passziv erdőborda ... :DDD

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#19) Loretto


Loretto
veterán

Olyan zsulfoltnak tűnik már igy magában is... persze a cél fontos... :D

Soirée...

(#20) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

(Outside Thermal Exhaust System)
Mitől lesz ez otside? Kellene elé vagy mögé egy venti hozzá. Magától nem fog kiszállni a hő. Megint csak parasztvakítás.
Ráadásul most megint nem kell hűteni a tápáramköröket OTES-sel. Tehát az előző rendszer is parasztvakítás volt. :(

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#21) anaqer válasza Jim Tonic (#20) üzenetére


anaqer
veterán

Kellene elé vagy mögé egy venti hozzá.
Láttad te mostanában az Intel referenciahűtőjét...? :F

Ráadásul most megint nem kell hűteni a tápáramköröket OTES-sel.
Eddig sem kellett...

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#22) Jim Tonic válasza anaqer (#21) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nem, nem figyeltem. Alapból a barebone hűtőkből indultam ki. Majdnem ugyanígy néznek ki, de mögöttük van egy venti. A hő ugyebár alapesetben felfelé száll, nem hátra kifelé... Tehát azért ez a szöveg az ati részéről... Ráadásul tutira minden házon van ott egy ventihely?

A második részére: Igen, én is ezt akartam sugallni az előző megoldással kapcsolatban, amelyet annyira nagyra tartott az Abit.

[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#23) anaqer válasza Jim Tonic (#22) üzenetére


anaqer
veterán

Nem kell ventihely a házon, ez a kis hőleadó a COM/LPT portok helyére került.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#24) vottokar


vottokar
senior tag

Valószínű, majd kiderül, hogy mire is elég. De maga a megoldás kivitelezése szerintem elég jól sikerült.

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#25) Jim Tonic válasza anaqer (#23) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ja, persze. Figyelmetlen vagyok.
Ráadásul ATi-t írtam az előbb az Abit helyett. :(

[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#26) ciao


ciao
senior tag

na végre valami értelmesre használják a soros/párhuzamos port helyét, ugysem használja már szinte senki

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#27) Esmein


Esmein
nagyúr

Nekem nagyon tetszik :)
#26: Párhuzamos porton keresztül lehet továbbra is meghajtani az lcd kijelzőket.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#28) baresz


baresz
tag

Ha az AN8 Fatal1ty-ből indulok ki akkor teljesen felesleges a csere mert abszolút halk az OTES a mosfeteken szinte csak alig kapcsol be akkor is 3xxx fordulaton a RAM hűtőknek is alig van hangja az egész gépben a Vf700-as a leghangosabb mivel a procon víz van. Ez a hűtés így tökéletes semmi gond vele, bár lehet hogy más ABIT lapokon nem így van de a FATAL1TY -tel minden rendben!

-no money no problem-

(#29) karib


karib
addikt

Mé' nem lehetett rögtön így megcsinálni? :)

Department of Redundancy Department

(#30) anaqer


anaqer
veterán

Azt vágjátok hogy már az AN8 sorozatot is ilyen passzív OTES hűti? Kicsit merésznek tűnik mondjuk, szvsz elég sok K8 hűtő gyakorlatilag semmi légáramlást nem biztosít a foglalat kré szerelt alkatrészek számára... :F

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.