Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) divot


divot
veterán

Még továbbra sem hallottam élő személytől beszámolót, hogy mit zörög össze egy ilyen kártya. Mert két venti az két venti, és gondolom nem úgy frekvenciálnak, hogy abból az abszolút csönd keletkezzen.

(#2) Male


Male
nagyúr

Ez már megint egy ''Milka'' kártya. Korábban is volt egy ilyen színű kártya -> ha az is Soltek volt, akkor valami lehet a két cég között :)

(#3) Keitaro válasza divot (#1) üzenetére


Keitaro
addikt

Nem vagyok szakértő ebben a témában, de két egymás melletti venti, nem fogja azt megtenni amire te gondolsz. Ahhoz tudtommal szembe kéne legyenek egymással, teljesen azonos fordulaton vagy mi a halál... és még úgy se tennék meg rendesen. Bár hangfalaknál ott van, hogy egymásnak a kettőt nagy hangerő bejáratáshoz, nem hallasz semmit, de merd bedugni a fejed a kettő közé :)

(#4) Cane


Cane
őstag

Én a kártyák dobozán ezeket a gagyi képeken röhögöm. Némelyik olyan mint egy rosszul sikerült horrorfilm videotékás borítoja.
A kártyára én a helyükben 1 nagyobb ventit szerelnék, ami nem max de fix fordulaton menne. Talán ez így (2 ventivel) azért hangos lehet.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#5) LordX


LordX
veterán

Nyugi fiúk, nem hülyék akik tervezik! Talán nem noname cég az a Soltek..
Egyébként van 1 ventis megoldás FX5900-re: a referenciamegoldás...

(#6) engusz válasza LordX (#5) üzenetére


engusz
veterán

Eddig Nekem az jött be a legjobban. Mondjuk teljesen mind1, mert úgy is ritkán nézek a házba... :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#7) anulu


anulu
félisten

színvilág és venti szinten is nekem az ASUS V9950-es jött be a legjobban :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.