Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oliverda


Oliverda
félisten

Vajon mennyibe fog kerülni...? :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2) Zotya84 válasza Oliverda (#1) üzenetére


Zotya84
őstag

Sajna nem tudom, de ha jó áron lesz, akkor kikerül a gépemből a még bentlevő LG kombó, pedig jó szolgálatot tett. Milyen jól fog mutatni a 760SA melett :))) (remélem)

Aztán már csak az ide hdd-mtől kell megszabadulni, és meg is szabadultam az idétől - a jövő onnan nekem már nem fog gondot okozni (ki nem sz@rja le hogy van-é ide a deszkán??? :) )

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#3) venember83


venember83
nagyúr

A honapokkal ezelotti hir, miszerint a Plex ezentul vmi beszallitotol veszi a komplett optikai egyseget es csak firmwaret keszit hozza, teljesen alaptalan? Vagy csak meg nem erkeztek meg ezek a drive-ok?

Szerencsere Plextoroknal (legtobb esetben) csak az ar kerdeses, nem a minoseg:))

(#4) Oliverda válasza Zotya84 (#2) üzenetére


Oliverda
félisten

Valójában nem tudom hogy minden esetben megéri-e a Plextor a dupla árat. Szerintem én kihagyom, jó lesz az occsóbb Samsung is. :B

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5) M107


M107
addikt

Adj ist

Ha kijön akkoregy pio 112 társásagát fogja élvezni a kis plex+ még,
1 pio 111 és egy toshiba 5272 +-dvd-rw jét is

(és akkor elégedett leszek :)) )

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#6) Zotya84 válasza Oliverda (#4) üzenetére


Zotya84
őstag

Hát, mióta megvan, azóta nem sajnálom, hogy megvettem. Volt olyan lemezem, amiről mással egyszerűen nem jött le az adat (LG asus samsung pio nec tök mindegy volt) , ez megette. Én is jól elvoltam a LGmmel, sokan szidták, de nekem nem volt vele bajom, azóta is az megy fater gépébe. A kombó meg amiről fentebb írtam, 2001 óta van a gépben, pár lemez már az is megkarcolt... (na karcolni nem karcolta, firkantotta :) )

Én a tapasztalataim alapján úgy vagyok vele, hogy megéri az árát.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#7) KrAt


KrAt
veterán

Frankó cucc :) Remélem mostmár egyre jobban áttérnek az ODD-vel SATA-ra :U

(#8) ftc


ftc
nagyúr

Ez lényegében már Optiarc belső nem?

(#9) macilaci78 válasza M107 (#5) üzenetére


macilaci78
nagyúr

És minek ennyi ODD, gyűjtöd a márkákat? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#10) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Lehet, hogy a plextor mindent elolvas, de ami nem problémás diszk, azzal nekem lassúnak tűnt. Nekem a 7173-as nec sokkal gyorsabbnak bizonyult.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hát remélem hogy egyre több SATA-s író fog megjelenni, szívesen kivenném már azt a böszme nagy kábelt a gépből. A PX-760A az egyetlen meghajtóm, ami miatt megvan még az IDE-kábel. Bár már az sem ártana ha egy kicsit több Cache-t tennének már a meghajtókba. A PX-716A-ban 8MB volt, az újabbakban csak 2MB van...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#12) erdoke válasza bambano (#10) üzenetére


erdoke
titán

Ez esetben a firmware-en múlik, nagy valószínűséggel fizikailag ez is egy 7173S modell az OptiArc-tól. Ahogy a 800-as egy 7170A, és már meg is van a ''fejlődés'' oka.

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#13) Male válasza erdoke (#12) üzenetére


Male
nagyúr

Most, hogy valószínüleg fizikailag ugyan azok az OptiArc és a Plex meghajtó, így ezek az Optiarc meghajtók is megbízható adatokat adnak a minőségteszten? Vagy a firmware különbség miatt továbbra sem? (7170S-em van, ezért kérdezem)

(#14) venember83


venember83
nagyúr

Ha nem is kaptam direkt valaszt, de legalabb megvan a valasz a kerdesemre, koszonom.

(#15) blattida válasza erdoke (#12) üzenetére


blattida
nagyúr

Biztos, hogy Optiarc belül? Merthogy Lite-On az új tulaj.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#16) PPeter válasza blattida (#15) üzenetére


PPeter
addikt

Mármint minek a tulaja?

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#17) blattida válasza PPeter (#16) üzenetére


blattida
nagyúr

A Plextoré. Tudtommal felvásárolta.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#18) Zoli329 válasza Zotya84 (#2) üzenetére


Zoli329
addikt

Valami ilyesmi jutott nekem is eszembe. De sztem mégegyszer nemigazán engedhetek meg magamnak 25ezer ft-os dvd írót :)

(#19) ftc válasza blattida (#17) üzenetére


ftc
nagyúr

Lite-On a Benq optikai részlegét vette meg ..(noha az uj cuccokon még SONY van irva :F )

(#20) blattida válasza ftc (#19) üzenetére


blattida
nagyúr

Az rendben. De a Benq dolog most történt. A Plextor pedig köbö két hónapja.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#21) ftc válasza blattida (#20) üzenetére


ftc
nagyúr

rosszul emlékszel...ugy volt,hoy Lite-On belső lesz benne...de nem hozta az elvárt minőséget sztem....még nem jött elő a BenQ fejlesztések

(#22) 5teve válasza Zoli329 (#18) üzenetére


5teve
senior tag

Bezzeg 2002-ben hogy örültél volna egy 25K-s dvd írónak. :D

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#23) erdoke válasza Male (#13) üzenetére


erdoke
titán

Ez inkább azt jelenti, hogy ezek az új Plextorok se fognak jól muzsikálni ezeken a teszteken. Vagy sehogy, mert (ebből a szempontból) nem kezeli majd őket a PlexTools.

A legjobb aláírás a héten

(#24) erdoke válasza blattida (#17) üzenetére


erdoke
titán

A Plextor egy bazi nagy japán vállalatcsoport egyik részlegének márkaneve. [link] Nincsenek rászorulva, hogy sürgősen eladják, inkább megpróbálnak további komoly befektetés nélkül pénzt csinálni a márkanévből. Kevered a BenQ-val.

A legjobb aláírás a héten

(#25) Oliverda


Oliverda
félisten

Hehh... Ezen infók alapján úgy látom hogy már ezek sem a nevükből élnek. ''Átcsomagolják'' és eladják többszörös áron a cuccot. Jó biznisz. Sokan meg megveszik azért mert Plextor.

Nekem is egy ilyen meghajtóm van. Plextor a borítás, de Pioneer a belső. Nyilván olcsóbb megvenni a kész cuccot mint kifejleszteni.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#26) Male válasza erdoke (#23) üzenetére


Male
nagyúr

Köszi!
Pedig már reménykedtem :(

(#27) PPeter válasza Oliverda (#25) üzenetére


PPeter
addikt

Pioneer belső biztosan nincs benne.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#28) BFeco válasza PPeter (#27) üzenetére


BFeco
aktív tag

A konfigjában lévő Plextor PX-116A2 DVD-ROM-ra, pedig igaz. :)

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS

(#29) blattida válasza erdoke (#24) üzenetére


blattida
nagyúr

A Shinano Kenshi oké. De akkor sem keverem a Benq-el. Linkeljetek be egy képet a belsejéről. ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#30) ftc válasza blattida (#29) üzenetére


ftc
nagyúr

linkelj te egy irást ahol erről irnak

(#31) BFeco


BFeco
aktív tag

Azért van Plextor író is, amiben van Pioneer ''termék''
Plextor PX-608CU USB-s írónál a DVDInfoPro ezt látja:
Extra Info: 06/03/13 PIONEER.

[kép]

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS

(#32) blattida válasza ftc (#30) üzenetére


blattida
nagyúr

Nem tudok linkelni, belső infó volt több forgalmazótól és nagykertől. Az év eleji Plextor hiányzás ennek a tranzakciónak volt az eredménye.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#33) PPeter válasza BFeco (#28) üzenetére


PPeter
addikt

Azt hittem íróról beszél.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#34) PPeter válasza blattida (#32) üzenetére


PPeter
addikt

Nem volt semmilyen ilyen tranzakció, valamit benéztél.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#35) ftc válasza blattida (#32) üzenetére


ftc
nagyúr

inkább az volt az oka,hogy bejelentette...nem gyárt több ODD-t és midnenki vásárolt...

(#36) erdoke válasza blattida (#32) üzenetére


erdoke
titán

Szerintem meg a Lite-Ont vette meg a Ritek. Linket nem tudok adni, belső információ. Ezért hiányzott a Lite-On a valamelyik kiállításról. :D

A legjobb aláírás a héten

(#37) PPeter válasza erdoke (#36) üzenetére


PPeter
addikt

Én is hiányoztam a kiállításról, engem ki vett meg? :DDD :))

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#38) blattida válasza PPeter (#37) üzenetére


blattida
nagyúr

Nem. A Ritek PPétert vette meg. Erdőkét pedig a Videoton, hogy ilyen félrevezetéseket tegyen. A Lite-On pedig valójában a Matsushitát vette meg, biztos belső információ. Itt egy link, én.

[Szerkesztve]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#39) Hun'reeth válasza erdoke (#12) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Hmmm... már ragasztom is a plextor matricát a 7170s-re. ;]:)

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#40) Zotya84 válasza bambano (#10) üzenetére


Zotya84
őstag

Nekem a 760SA csak az origi DL lemezeknél tűnik lassúnak, egyébként gyorsan olvassa a problémamentes lemezeket.

Eddig minden nálam járt írónál gyorsabb volt. (LG pio, nec, asus, samsung) Pontos típusokat ne kérdezz, mert ezek csak egy-két óráig voltak nálam.

Én meg pont amiatt kerestem egy Px meghajtót, mert volt pár pioval írt problémás lemezem, és csak ez szedte le.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#41) Zotya84 válasza Zoli329 (#18) üzenetére


Zotya84
őstag

Egy darabig még én sem. majd ősszel, mielőtt megindulnak felfelé karácsony előtt az árak. (hála égnek tudok nagykeráron szerezni.)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#42) Tif


Tif
tag

Annyira nem is vészes az ára

[link]

(ha belegondolok, hogy a PlexWriter 24/10/40A 40eFt-ért vettem ...)

[Szerkesztve]

(#43) erdoke válasza Tif (#42) üzenetére


erdoke
titán

Én kb. ugyanazt külső meghajtóként kb. 70e Ft-ért vettem, amikor bejött az országba. Akkoriban ez igen komoly summa volt. Bár ez itt nem mérvadó, lévén OEM NEC 7173S néven jóval olcsóbban beszerezhető.

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.