Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LordX


LordX
veterán

Grrr. Nemrég vettem 1 K7S5A-t...
Nembaj, az nem tud SDR-t fogadni! :))

(#2) Balint


Balint
tag

Asszem az az igazi elonye ennek a K7S5Ahoz kepesz, hogy lehet rajta szorzot allitani, es az eredeti biosban is benne vannak a nemszabvanyos frekvenciak. ja es feszultsegallitas is van a biosban asszem... szoval ezzel lehet igazan tuningolni.

(#3) guest


guest
veterán

Az amdbm.com szerint:
(http://www.amdmb.com/article-display.php?ArticleID=159)

Bus Speed Options 100, 133 - limited

Ettől eltekintve is azt írja róla, hogy nem olyan ütős, mint amilyen az 5A volt a maga kategóriájában. Viszont ez is baromi olcsó! Így nagyon jó az ár/teljesítmény aránya.

JÓ VÉTEL!!!

Azt tudni érdemes, hogy míg az 5A verte a riválisokat a legtöbb tesztben (pl QIII), addig a 6A bizony lasabb 1-2%-al a konkurenciánál. Persze még így is gyorsabb a kistestvérénél, és csak 4-5000 FT-al drágább....:-)

Biztos vagyok abban, hogy ehhez is érkezik majd ''tuningBIOS''.

szvsz: kár hogy kihagyták az SD támogatást, nálam pl szempont, hogy egy ideig még használhassam őket :-)

prohardver vendég

(#4) nbi


nbi
tag

Már két hete ezt nyúzza a szobatársam, tehát annyira nem új a lap. nbi :)

3athlon - swim, bike, run

(#5) rog válasza guest (#3) üzenetére


rog
addikt

szerintem, azert a ddr333 -ert cserebe nem is olyan nagy aldozat az sd133..

(#6) Thom!


Thom!
veterán

Én most rendeltem 1 ilyen lapot remélem péntekre, de legkésőbb jövő hétre tudnak hozni 23.-HUF :)

(#7) rog válasza Thom! (#6) üzenetére


rog
addikt

hol?

(#8) nbi


nbi
tag

Ja es meg elfelejtettem megirni. A memoriat nem kezeli még jol, kellene egy franko tuning BIOS.

3athlon - swim, bike, run

(#9) guest


guest
veterán

ALAPLAP ECS K7S6A SOCKETA SIS DDR333 ATX Bruttó:21852 Ft

(http://www.mistral.hu/bolt/arlista1full.html)

prohardver vendég

(#10) guest


guest
veterán

Nekem úgy rémlik, ez a chipset tud USB 2.0-t és FireWire-t is. Ezeket tudja ez a lap?

prohardver vendég

(#11) Thom! válasza rog (#7) üzenetére


Thom!
veterán

Szegeden. pontosítok 22,5 e. Szegény durcim (750) remélem vmiféle beállítással vinni fogja az 1 Ghz-et.

(#12) rog válasza guest (#10) üzenetére


rog
addikt

csak a firewiret..

(#13) guest


guest
veterán

Hát nemtudom a tesztekben nem volt valami PRO ez a SiS 745.Azaz nem tudta ugyanazt megcsinálni mint amit a kistesó mívelt,hogy legjobb legyen mikor kijön.Teljesítménye elmarad mint a VIA KT266A/333-tól de még az ALi Magic 1C is veri.
Utóbbira pedig van kombó sd+ddr lap is/s az is kezeli a pc2700at, s van integrált cmedia hang is...bár az 25+áfa/asus a7a266-e s már vagy 3-4 hónap óta lehet kapni/

prohardver vendég

(#14) MM


MM
őstag

Hát én most vettem egyet, eddig K7S5A-m volt, csak elvitte a tápm :-(
Egyenlőre szívok vele, mert hibázik a RAM kezelésnél azzal a RAM-mal, ami a K7S5A-ban jól ment. De ez holnap kiderül a szervízben, mert viszem vissza.
Tényleg gyorsabb a RAM kezelés azonos órajelen, 5%-al gyorsabb kb, és alig marad el a KT266A-tól. Gyári BIOS-ban van egy csomó freki, több, mint a K7S5A tutningjában. Viszont szorzóállítást baromira nem találtam sehol, pedig az lenne a lényeg :-( De legalább feszültség miatt nem kell grafitzoni :-D
Mindenesetre a M****al -nál tényleg van, de csak a Váci utcai boltban, és 21.800 bruttó ....

(#15) guest válasza rog (#12) üzenetére


guest
veterán

''Csak a firewiret''

Erre van valahol utalás? Se itt a cikkben, se a gyári honlapon nem láttam.

prohardver vendég

(#16) karib válasza guest (#15) üzenetére


karib
addikt

Firewire opcionális (vagy ráteszik, vagy nem, a chipsetben benne van), USB2 viszont nincs benne, max plusz chippel lehetne.

Department of Redundancy Department

(#17) MM


MM
őstag

Izé, a szorzó az jumperral állítható, csak lusta voltam elolvasni a kiskönyvet, szal megvan .-D

(#18) MM


MM
őstag

És nincs rajta se firewire, se lan, csak AC97, de ECS honlap szerint van olyan verzió, amin ezek rajta vannak.

(#19) Balint


Balint
tag

Szerintem aki a sis745 chipkészletre vágyik (ami tényleg elég jó), az jobban jár egy MSI 745Ultra (MS-6561) alaplappal. Azon a szorzóállítás is BIOSbol megy, FSB meg 1Mhzes lépésekkel, 100tól 200Mhzig, és az OCWorkBench.com tesztelőinél még 183as FSBvel is működött...

Szóval igazi tuninglehetőségek, meg stabilitás, és alig valamivel drágább... Kapható a mistralban például.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.