Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dassler


Dassler
őstag

Nah, ők is RAM-oznak végül...viszont ez se Sata...elég nehezen állnak rá a gyártók, pedig sokkal kényelmesebb lenne szerelgetni.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#2) Sianis válasza Dassler (#1) üzenetére


Sianis
addikt

és sajna még rondán is néz ki... :(

(#3) Lacix29 válasza Sianis (#2) üzenetére


Lacix29
őstag

Nem is olyan ronda, ezüst színű házba. :DDD

(#4) Xpod


Xpod
addikt

Amit nem értek, az a hűtést szolgáló perforáció elhelyezése. A legtőbb normális házban ezt a szellőző rácsot eltakarja egy fém lap, ezt kicsit hátrébb kellet volna tenni, vagy a tetejére. A designnal spec incs gondom, de a szellőzésre jobban figyelhettek volna.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#5) csibor válasza Sianis (#2) üzenetére


csibor
őstag

Ha hozza a szinvonalat akór noncs gond :))

(#6) GiXXXer válasza Sianis (#2) üzenetére


GiXXXer
tag

Szerintem komoly a külseje... :D
Végre valami formabontó, nem az az elterjedt design, amit már lassan 20 éve nézünk... :D

http://www.youtube.com/vargagixxxer

(#7) vottokar


vottokar
senior tag

Jól fog kinézni az Aopen házamban. (remélhetően) Az OK, hogy végre ismeri a RAM-ot (bár igazándiból eddig sem nagyon használtam ki), de esetleg lightscrible van benn? Vagy nem legyek ilyen telhetetlen!

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#8) Dassler válasza Sianis (#2) üzenetére


Dassler
őstag

ŰSztem annyira nem csufi, egy mai, előlap nélküli design-házikóba (pl GB Poseidon) teljesen jól passzol. A Pio-nak van valami hasonló designja aszem.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#9) shteer válasza Lacix29 (#3) üzenetére


shteer
titán

feketében megnézném, most fontolgatom, h kell-e nekem még 1 dvd-író...

..szerintem jónak tűnik

(#10) Male válasza Xpod (#4) üzenetére


Male
nagyúr

Ez a por elleni védelem, amit emlegetnek... biztos hatás :)

(#11) gg72


gg72
veterán

Hoppá, egy másik kép:

[kép]

(#12) gg72 válasza gg72 (#11) üzenetére


gg72
veterán

Itt találtam:

[link]

(#13) macilaci78 válasza Sianis (#2) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért nekem van olyan házam, amibe ez a kék szín épp illene... Nekem tetszik.
Viszont valóban jó lenne már valamit alkodtni SATA terén is, akár úgy is, hogy egy meglévő modellt megcsinálni mindkét csatolóformátumban.

A körítés-szoftverekre vagyok kíváncsi. Ez is olyan, mint amit a notihoz adtak Nero-t, pl 30db Mp3-at tudott csak csinálni. :O

A porosodás is kíváncsivá tett... ;] Tényleg, nem lehet megcsinálni, hogy egy házban állandó túlnyomás legyen, így megakadályozható, hogy a levegőben lévő kosz kinntmaradjon, ehhez meg egyetlen szűrő is elég volna.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#14) Dassler válasza macilaci78 (#13) üzenetére


Dassler
őstag

egy teljesen zárt házat kell csinálni ,amit 2 bar-ra fel kell fújni nitrogénnel ;] így már csak a levegőáramlás lehet macera. Amúgy úgy is egy szűrő kell, ha mondjuk csak egy 12-es fúj befelé, egy másik meg kifelé.

[Szerkesztve]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#15) macilaci78 válasza Dassler (#14) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jaja, csak egyetlen 12-es kevéske lehet.
Nem kell oda 1bar túlnyomás, elvben tetszőlegesen kicsi túlnyomás is elegenő. De rugaszkodjunk vissza a valóságba. Annyi, hogy a réseket, illesztéseket lefedni, megigazítani, a hátsó 12-est kivenni, előre meg valami izom ventit tenni, akár kettőt egymás mögé, mint a hidroforokban, persze egy nagyobb szűrő mögé, így a szűr nem vesz le a teljesítményből. Na persze helyigényes a dolog és minden bizonnyal hamgja is van, de van 20cm belső átmérőjű cső, amivel lehet vinni a hideg, nagyobb nyomású levegőt messzebbről is.
Első pillantásra az az ábránd kerített hatalmába, hogy a keresztben kék csím a slot in megoldást jelenti... De aztán közelebb hajoltam. :DDD Pedig de szépen is nézne ki!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16) csibor válasza macilaci78 (#13) üzenetére


csibor
őstag

Nekem 1620 pro van ahoz teljes értékű néro-t adtak,gondolom ehezis azt adnak.Egyébként német oldalakon még nem találtam ilyet kisker forgalomban.

[Szerkesztve]

(#17) :AMF:


:AMF:
senior tag

Nekem kimondottan teccik. Bár ez ugyebár szubjektív.

Főleg a termetes tálcaháborgató-gombja. Nem az a sötétbenmatatós kis kerek retek, hanem egy ''odanyulok és egyből ott van'' gomb :)

(#18) erdoke


erdoke
titán

Egy ideje olvasható egy preview a CDFreaks-en: [link]

Akik már vettek ilyet, és korábban volt más BenQ írójuk (1620-1640-1650), azok mind csalódottak, sokan vissza is küldték. Remélem, ez azért fog javulni újabb firmware verziókkal, illetve nem hagyják még abba a Philips vezérlőre épülő meghajtók fejlesztését.

A legjobb aláírás a héten

(#19) Dassler válasza macilaci78 (#15) üzenetére


Dassler
őstag

öööö...na igen...akkor talán a vízhűtés eccerűbb :DD

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#20) macilaci78 válasza Dassler (#19) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Garvesztéssel jár még a vízhűtés?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#21) robi0604 válasza macilaci78 (#20) üzenetére


robi0604
őstag

Optikai meghajtóknál biztos... :D

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#22) PPeter válasza erdoke (#18) üzenetére


PPeter
addikt

Pedig sanszos, hogy annak a fejlesztési vonalnak vége, ezt belsős emberkétől tudom, remélem nincs igaza.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#23) Dassler válasza robi0604 (#21) üzenetére


Dassler
őstag

:DD

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#24) Dassler válasza macilaci78 (#20) üzenetére


Dassler
őstag

jah, amúgy, csak ügyesen kell fabriálni, hogyha gáz van, akkor vissza tudd nyom nélkül operálni a gyári coolert.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.