Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Szerintem inkább égö---:))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) rOwLeY válasza AS (#1) üzenetére


rOwLeY
őstag

nevetséges...mobil 5 éveseknek...azoknak még maradjon a játék, egy 5 évesnek még nem kellene mobilt adni!

(#3) Meta válasza rOwLeY (#2) üzenetére


Meta
tag

szerintem sem, csak tudod ez a m*..kos nyereségorientált gazdaság már mindenhol csak a saját hasznát nézi...

(#4) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Szerintem ez a telefon az,hogy amit csak a pénzes szülők vesznek meg a gyereküknek,mert olyan gyerekes azzal a mikiegér designal az egész telefon.
Az lett volna a szép benne ha még kékfog is lett volna benne meg bővíthető memória is:DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#5) Fecka17


Fecka17
tag

Borzasztó ez a telefon! De most komolyan ezentúl az 5 éves kis gyerekek már igazi telefonnal fognak játszani, nem az ilyen műanyag szarokkal???:)):):DDD:DD:D:DD:DDD:):))

Üdv: Fecka!

(#6) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Sajnos ez a telefon nagyon jó példája a jóléti társadalmak torzulásának...
Szvsz. nevetséges...

Samsung Galaxy A54

(#7) PEPE85


PEPE85
senior tag

Ezen telefon megjelenése előtt is lehetett hallani olyan híreket, hogy van olyan, akinek az oviban is van mobilja(nem feltétlenül nagy csoportban). Sajna ez egy ilyen világ. :(
Én azért vennék egy ilyet itthon-ra dísznek(persze nem adnám gyerek kezébe). :)

Watch 4k movies with Netflix :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.