Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GeorgeTerror


GeorgeTerror
senior tag

Szép szép...
Hol is láttam ilyen márkájú házakat? Overclock.hu-n aranyárban (plusz szállítás).
Megint egy olyan dolog, ami sohasem lesz elérhető nekem :(((

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#2) dr. rozmark


dr. rozmark
tag

Kíváncsi lettem volna a belsejére is, de a citált oldalon sem találtam erről képet.
Nekem bejönne, de attól függ, mennyibe kerül. Az előlapi kivezetéseket nem biztos, hogy felülre célszerű rakni. Én legalábbis így indultam az 5.25''-os helyre moddolt kivezetéseimmel, aztán hamar átkerültek az alsó helyre.

http://www.szentagothailab.sote.hu

(#3) Zsiba


Zsiba
senior tag

Nekem nem tetszik... Jobban szeretem a letisztul formákat, ennek az eleje, hogy is mondjam, túl bumfordi :)

''One Ring to rule them all...''

(#4) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Nekem Teccik :D Bár egyelőre sajna még egy Chieftec Dragon is csak kósza álom :(

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#5) Herr Vida


Herr Vida
tag

Nekem nem teccik... számomra a ''szép ház'' fogalmát a Thermaltake Xaser III-as sorozata testesíti meg a legjobban (mindössze 70e HUF-ért). Meg nagyon nem szimpatikus, hogy csak ilyen idióta nevet tudtak adni neki... utálom az ilyen jingjang, csimcsum stb. neveket... :(

Amíg rendszeresen ittam, mindenre vissza tudtam emlékezni, akár megtörtént, akár nem. /Mark Twain/

(#6) marcee válasza dr. rozmark (#2) üzenetére


marcee
addikt

''Kíváncsi lettem volna a belsejére is''

Nekem ez a kép is rendernek tűnik.

\m/

(#7) esteban válasza Herr Vida (#5) üzenetére


esteban
senior tag

Mert az angolbol produkatl nevek mennyivel jobbak ... ezt legalabb nem ertem, es nem kell azon agyalnom, hogy miert vettem tavaszi le'zert :)) ?

iBook + RedBull :)

(#8) utax válasza Herr Vida (#5) üzenetére


utax
aktív tag

egész Ázsia bocsánatot kér, amiért nem Kovács III-nak hívják a házaikat ! :)))
Esetleg SuperMegaDragonHyperCase-nek, vagy ha tudnak, valami még amerikaiasabbnak ...
milyen nevet adjanak Kínában, ha nem kínait ?! :)

Use the force, Dude !

(#9) esteban válasza Herr Vida (#5) üzenetére


esteban
senior tag

Egyebkent meg izles kerdese - persze. Nekem speciel pont a te kedvenced nem tetszik, ellenben ez sem igazan ... majd szolok ha talalok egy szep hazat, mar ami nekem - is - tetszik.

iBook + RedBull :)

(#10) napos2600 válasza GeorgeTerror (#1) üzenetére


napos2600
tag

az nem jinsung? bar lehet hogy volt ott ilyesmi haz de most nincs...
pedig igy elsore ez engem celzott meg :)

a belsejere en is kivancsi lennek a gyartonel megcsak meg se talaltam a hazat...

igyjaras :D

(#11) Den válasza napos2600 (#10) üzenetére


Den
veterán

ez nem jinsung

www.simson4t.hu

(#12) qayxc


qayxc
csendes tag

Inkább a belbecs, mint a külcsíny! :-)

Nem én voltam, ott szalad!

(#13) F7 válasza Herr Vida (#5) üzenetére


F7
tag

Idióta név ? :)
Inkáb nézd meg az általad említett Thermaltake nevet...aki tud angolul mosolyoghat..ugyanis helytelenül van írva

Fickó! Fekszessz!

(#14) napos2600 válasza Den (#11) üzenetére


napos2600
tag

ez nem, de amit georgeterror emlitett az overclock-on az az!

te kotexel velem egyfolytaban! :))

(#15) Celtic válasza dr. rozmark (#2) üzenetére


Celtic
tag

Egyetértek az előlapi csatlakozóhelyek hollétével kapcsolatban. Alapvetően az a kérdés, hogy a toronyház az asztalon van, vagy a földön. Úgyértem egy előlapi USB-be csatlakozó eszköz kábele kifejezetten zavarhatja pl. a CD-ROM tálcáját ha a csatik felül vannak és a ház az asztalon (ami elég gyakori).

Érdemes lenne egy ''Gépszavazást'' tartani pl., hogy akinek toronyháza van és nem babrálja naponta, hol tartja?

Celtic [L.I.P.] - voltam házigazda, vagyok tag

(#16) Herr Vida válasza F7 (#13) üzenetére


Herr Vida
tag

Természetesen nem a név jelentésére gondoltam... ha már a jelentésnél tartunk, szvsz uo. hülyeség Sárkánynak, meg hasonlóknak nevezni egy házat, mint bármi másnak (tényleg, egyáltalán milyen fantázianév passzolna egy számítógépházhoz?); engem egyedül a megnevezés zavar:
-Szeva, neked milyen házad van?
-Nekem? Jinjang Kincsung!
-MUHAHAHA!
:))

Lehet, hogy ez azért van mert európai vagyok, és nem nagyon (nagyon nem) vionzódok a keleti népekhez... (persze, tudom, nézzem meg, milyen gyártmányú az összes többi alkatrészem, cipőm, stb, stb. - de akkor is :D)

Amíg rendszeresen ittam, mindenre vissza tudtam emlékezni, akár megtörtént, akár nem. /Mark Twain/

(#17) Den válasza Herr Vida (#16) üzenetére


Den
veterán

legyen a neve fekete fémdoboz :)

www.simson4t.hu

(#18) Den válasza napos2600 (#14) üzenetére


Den
veterán

bocs félreértettem :)

www.simson4t.hu

(#19) utax válasza Herr Vida (#16) üzenetére


utax
aktív tag

- neked milyen házad van ?
- dühös sárkány ultrabrutál 2000
- MUHAHAHA
:))
ez hogy hangozna egy kínainak, ha oda exportálnánk házakat ?

Use the force, Dude !

(#20) utax válasza Celtic (#15) üzenetére


utax
aktív tag

meg tartsunk egy gépszavazást, hogy:
''olyan házat veszel-e, amilyet akarsz és szarsz-e arra, hogy a szomszédnak milyen van ?'' :)

Use the force, Dude !

(#21) G@besz


G@besz
csendes tag

Szerintem ász ez a ház! Nekem a forma a lényeg nem a neve.
Legalább még a férőhelye is elég BIG.
Gondolkodtam egy k....va jó szerverházon is de lehet hogy inkább nyáron ezt
fogom megvenni meee nagyon bejön.

(#22) LionTm


LionTm
aktív tag

NAGYON FULLOS A HÁZ :))

nekem sosem lesz ilyen :((

Már nem vagyok happy...

hm..hm..hm..

(#23) Skylark


Skylark
tag

(#24) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Nekem nagyon tetszik. Vajon mennyibe kerül majd? Remélem lehet majd táp nélkül kapni. Ha normális ára lesz, nem 40+ akkor nagyon fog érte fájni a szívem. :DD

(#25) Skylark


Skylark
tag

Azért én hozzátenném, hogy eléggé hűthetetlennek látszik a HDD tár, márpedig, ha tele van vinyóval...:(

(#26) tildy


tildy
nagyúr

12 centis venti van előtte.Hűti az rendesen.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27) tildy


tildy
nagyúr

Van magyar forgalmazója?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28) Warlock_42 válasza marcee (#6) üzenetére


Warlock_42
senior tag


Nekem is. Ráadásul ronda úgy ahogy van.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#29) tildy válasza Warlock_42 (#28) üzenetére


tildy
nagyúr

Izlések pofonok.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30) tildy válasza Warlock_42 (#28) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyébként itt van egy nem renderelt kép:
[L]http://www.hardtecs4u.com/images/reviews/2003/yeongyang_yy-5601/5601_titel_gross.jpg[/L]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31) tildy


tildy
nagyúr

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32) tildy


tildy
nagyúr

Most hívtam a seneritet, délután küldenek mailt, hogy kb. milyen áron lehet ezt a házat beszerezni, és mikorra.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33) tildy


tildy
nagyúr

15+fa egy ilyen hazert nem is sok.Mar rendelem is megfele:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34) Lunatic válasza tildy (#33) üzenetére


Lunatic
aktív tag

Gondolom ventik nélkül ennyi. Azért azok még plusszban egy jó kis summát kitesznek.

Careful with that axe, Eugene! ...

(#35) tildy válasza Lunatic (#34) üzenetére


tildy
nagyúr

Meg fogom tudakolni.Sajna egy dolgot tudok:a táp nincs benne az árban:(
A steel az ugye acélt jelent?
Ezt nézd:
[L]http://www.hardtecs4u.com/images/reviews/2003/yeongyang_yy-5601/5601_rohr_innen.jpg[/L]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#36) Lunatic válasza tildy (#35) üzenetére


Lunatic
aktív tag

Steel=acél, ja.

De ez már egy mod nem? Vagy eredetileg ilyen a kiépítése?

Careful with that axe, Eugene! ...

(#37) beeboy


beeboy
addikt

nekem nem tetszik

viszont láttam egy chieftech házat, élőben most egy boltban, hát mit mondjak!!!

lehet hogy ez lesz a következő vásárlás szenvedő alanya...

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#38) tildy válasza Lunatic (#36) üzenetére


tildy
nagyúr

Eredetileg ilyen!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39) tildy válasza beeboy (#37) üzenetére


tildy
nagyúr

És melyik volt az?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#40) tildy válasza beeboy (#37) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak nem ez?[L]http://www.mistral.hu/uj/images/valid/3472_0.jpg[/L]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41) tildy válasza Lunatic (#36) üzenetére


tildy
nagyúr

Jahm, és ami még lemaradt!Vége a nőgyógyászkodásnak!
Ugyanis a hdd-k csatlakozói nem az oldal belseje fele vannak, hanem kifelé!
Mintha 90°-al elforgattad volna!
[L]http://www.hardtecs4u.com/images/reviews/2003/yeongyang_yy-5601/5601_innen.jpg[/L]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42) tildy válasza Lunatic (#34) üzenetére


tildy
nagyúr

Ventikkel ennyi, most derült ki:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43) beeboy válasza tildy (#40) üzenetére


beeboy
addikt

nem, tök elegáns volt (nekem)

szóval amit egy ''főnök'' is kinn hagyhat a mahagóni tárgyalóasztalon

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#44) Lunatic


Lunatic
aktív tag

Nemrossz. :)

Ez a vinyótartó elforgatás viszont értelmes dolognak tűnik, le a tradíciókkal. :DDD
Egy kis moddolásra ihletett, kiváncsi vagyok mit lehet kihozni a 7002-esből.

Careful with that axe, Eugene! ...

(#45) beeboy válasza tildy (#40) üzenetére


beeboy
addikt

kb. ilyen volt, de élőben....

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#46) tildy válasza beeboy (#45) üzenetére


tildy
nagyúr

Jajj.Hát nem vagyunk egyformák:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47) beeboy válasza tildy (#46) üzenetére


beeboy
addikt

csak kb. volt ilyen
de hasonló letisztult formák, semmi csiri-csáré

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#48) beeboy válasza beeboy (#47) üzenetére


beeboy
addikt

kb. 30+fa

szóval húzós egy kis ''acéllemezért''. ;]

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#49) tildy válasza beeboy (#48) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát ja.Az enyém csak 15+fa;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#50) zsoltee10 válasza tildy (#49) üzenetére


zsoltee10
addikt

fullatx lapok elférnek benne? Van ez olyan mély, hogy mind a négy hely kihasználható maradjon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.