Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) guest


guest
veterán

Nem Kene Frissiteni a Hireket Neha!!!???
Ez peldaul 2000 december 20.-ai!

prohardver vendég

(#2) Parci válasza guest (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

És mégis honnan bányásztad elő, a főoldalról?! Nem. Hát akkor? Ez csak annyit jelent, hogy december 20-án is léteztünk már, aminek felettébb örülünk :D.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) LionKing


LionKing
csendes tag

Hát igen :-))) Na mindegy... A dátum szerintem látható helyen van, na de mi van ezzel a progival??? Inkább azt mondjátok meg, hogy honnan tudom a frankót lekapni! :-))) És hogy Inno3d tornado gef2mx400 64mb-hoz jó-e? :-) Köszi

(#4) Parci válasza LionKing (#3) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Neeem, ez régi ügy, a hír ráadásul kacsa volt, szóval nincs ilyen driver. Ami meg mégis bekerült a driverekbe, azt a mostani, 12.40+ -os verziókban is megtalálod. De MX-hez imho a 6.50-es dukál, 7-es DirectX-szel.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5) LionKing válasza Parci (#4) üzenetére


LionKing
csendes tag

ok, nekem directx8 van fenn gonolom az nem baj. Viszont hol tudom leszedni ezt a detonator 6.50-est? Ha tudsz vmi jó címet, akkor lécci :D Ja és kb mennyit gyorsít ezen a kártyán? Érdemes felrakni?

(#6) Parci válasza LionKing (#5) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Tőlünk :). Meg sem nézted a Letöltések rovatot? És a DirectX 8 bizony baj, DirectX 7 kell neki... DirectX 8-hoz DirectX 8-as driver kell, akkor a 12.41-est tedd fel (szintén fent van nálunk).

Gyorsítás? Majd kitapasztalod, attól is függ, hogy mit használsz. Imho nem sokat.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7) LionKing válasza Parci (#6) üzenetére


LionKing
csendes tag

OK. Köszi :)) De amúgy még csak 2-3 napja bukkantam rá az oldalatokra. A startlap - hwhunpage-ről és csak nemrég vettem észre, hogy ez egy új lap :)

(#8) LionKing válasza Parci (#6) üzenetére


LionKing
csendes tag

Amúgy az imho nálad mit jelent? Meglehet-et v. hogy néha meglehet? Gondolom vmi ilyesmi :))Mindig tanulok vmit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.