Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

Kivancsi vagyok meddig tud lepest tartani a Creative a tobbi gyartoval.
Igy is eleg telitett a piac.

(#2) Zsiba


Zsiba
senior tag

''A Creative újra a bizniszben van, a kínálat megfelelő, már csak az árakra vagyunk kíváncsiak.''

Ez a másik nagy kérdés...

''One Ring to rule them all...''

(#3) Cane


Cane
őstag

Az első két kari az órajeleivel nem is rossz, így első hallásra.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#4) ftc


ftc
nagyúr

Creative-nem úgy volt,hogy csak saját chipet adnak ki?

(#5) gericooper válasza ftc (#4) üzenetére


gericooper
aktív tag

nem . már évek óta készít videokártyákat is.

(#6) ftc válasza gericooper (#5) üzenetére


ftc
nagyúr

Azt tudom.De ugye P10.Lehetett volna valamit gamekre is csinálni ebből a chipből nem?

(#7) Keitaro


Keitaro
addikt

P10 nehezen lett volna gamer kártya, sokba került volna és gamer kártya ként nem lett volna mai high-end... szvsz a P10et nem játékra találták ki. Akartak belőle csinálni, de úgy tudom sutba dobták a dolgot.

(#8) Godfather


Godfather
aktív tag

Ha jól tudom, a creative nem nagyon gyárt saját nvidia kártyát. csak a nevet, meg a csomagolást adja hozzá... Ha egymás mellé raksz egy MSI, és egy creative vga-t, akkor gyanúsan egyforma mindkettő... Pl: mindkét kártya partnumbere úgy kezdődik, hogy ms-... , és ugyanúgy is van befejezve. Nem tudom, az fx-et kitől szerzi majd be, de eddig MSI gyártmányú kártyákat adtak el. Na jó, talán még a ventit kicserélték rajta, meg a biost átírták creativosra.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#9) Godfather


Godfather
aktív tag

Szóval, ha mondjuk a fent említett két márka közül akar valaki választani, akkor kisebb árkülönbséggel ugyanazt a terméket kapja. Ha ugyanannyiba kerül esetleg mindkettő, akkor javasolt az MSI... Mert igényesebb csomagolás, több szoftver mellékelve, stb. A creative meg csak egy tojástartó szerű valamiben tartja a kártyát, meg egy drivercd-t. Szóval inkább oem, mint dobozos.
NA jó, azért a ''tojástartón'' kívül még van egy rendes doboz is... :D

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.