Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  [Re:] DDR modulok: sáv, szélesség (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) guest


guest
veterán

A közeljövő 1 éve szerintem az AMD-DDR platformé : FSB=266 Mhz. Az ár/teljesítmény tényező mellett a cikkben említett sávszélességi problémák is ezt a párost hozzák ki nálam nyerőnek.

prohardver vendég

(#2) LordX válasza guest (#1) üzenetére


LordX
veterán

OK, ez a nyerő, de sajna nem az FSB-kiráj
A rohadt P4-ek QDR 100-on, azaz 400 effektív FPS-en mennek :((

(#3) LordX


LordX
veterán

Afranc. Most olvastam el csak a cikket :DDD

(#4) Szasza válasza LordX (#3) üzenetére


Szasza
tag

Az egész csak fejlődik, fejlődik, hogy újabb és újabb Windowsokat kihozva egyre lassabb és butább gépünk legyen. Ugyan mivel tud többet a Windows XP, amiért megérné ezt a memória és procizabáló hibajelenséget telepíteni? A Microshit akárhogy nyomja az NTFS-t, az még mindig százszor lassúbb lesz, mint bármelyik Novell file-rendszer. Jó, fontos, hogy "részletgazdag" játékokkal játszhassunk, de inkább a régi programokat kellett volna optimalizálni -> a Win98 "bug"-jainak ezreit átírni és átpakolni ntfs-re... nem pedig lehetetlenné tenni, hogy az új progik és hw-k a régi op.rendszeren működjenek

(#5) Dozer válasza Szasza (#4) üzenetére


Dozer
tag

"Jó, fontos, hogy "részletgazdag" játékokkal játszhassunk, de inkább a régi programokat kellett volna optimalizálni -> a Win98 "bug"-jainak ezreit átírni és átpakolni ntfs-re... nem pedig lehetetlenné tenni, hogy az új progik és hw-k a régi op.rendszeren működjenek"
Ezzel mit akartal mindani? Mert en elolvastam 20-szor amit irtal, de meg mindig nem ertem.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  [Re:] DDR modulok: sáv, szélesség (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.