Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

nem rossz, csak az nem világos, h miért csak 1 kártya hely maradt ki a két hosszú PCI-E slot között, mikor köztudott, h mekkora hűtőik vannak a csúcs Radeon kártyáknak :F

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) Happy Jr. válasza anulu (#1) üzenetére


Happy Jr.
tag

azért,hogy a hűtésgyártóknak is meglegyen a bevétele..(amikor megveszed a kifejezetten ehhez tervezett hűtést)

(#3) X@b3e válasza anulu (#1) üzenetére


X@b3e
addikt

Innova Graph-o-Matic rules :)

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#4) Achill3uS


Achill3uS
veterán

Jézus, komolyan az ECS-nek a Milka valami szponzora vagy csak olcsó volt a lila festék és vettek 800 gallonnal, de mér kell h így nézzen ki ez a szerencsétlen lap? :U

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#5) anulu válasza X@b3e (#3) üzenetére


anulu
félisten

gyári hűtőtől beszéltem :) egy Graph-o-Matic-ot én is el tudnék viselni :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) Male


Male
nagyúr

Csak nekem tűnik olyan csupasznak ez a lap? Mintha kevés alkatrész lenne rajta... (talán a kondikból spórolták le párat)

(#7) nap válasza Male (#6) üzenetére


nap
addikt

En is eppen azt neztem, hogy mashogy szokott egy lap kinezni. Altalaban tele vezetekekkel, meg a lap sikjabol kiemelkedo kisebb objektumokkal. (Nem csak kondik, ilyen-olyan vezerlolapkak, jumperek)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#8) Loretto


Loretto
veterán

Akkor hárman vagyunk :)
Sb hűtés az mi? Valami pókszerű polipizé? :)
Mod.: közelebb hajolás rlz, ott mintha betűk lennének.

Soirée...

(#9) karib


karib
addikt

Oké, de hogyan működik ezen a lapon a CrossFire? Nem kell hozzá driver támogatás? Hogy vannak kiosztva a PCIe sávok? A hagyományos i945-955 lapoknál az a gond tudtommal, hogy míg a primary x16 slot az északi hídba van drótozva, addig a másik (pl. Asus lapoknál van ilyen) a déli hídba, ergo a kétkártyás grafika a NB-SB kapcsolatot fojtogatja. Ennél vajon két x8 slotként vannak bekötve a grafkártya slotjai?

Department of Redundancy Department

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.