Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cousin333


cousin333
addikt

:Y Wow!

Nagyon szép, és a paraméterei is figyelemre méltóak (az árat is beleértve).

"We spared no expense"

(#2) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Valóban nagyon :Y !!!
Iszonyatosan dúrva! Egy egész kép rá is fér majd egy DVD-re. :DD
Nyomtatóból mi tud ilyen színmélységet és felbontást?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#3) opr


opr
veterán

ez nagyon durva... 2 kép/dvd... mint a régi szép időkben, mikor floppyztunk :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4) Yaye


Yaye
őstag

Javítás: nem 12 hanem 20 db keretezett dia, tessék csak megszámolni a képen! :)

Én egy Perfection 3200-al szoktam bírkózni időnként, és nagyon jó kis gép már az is, ez meg már nagyon durva. 9600 ppi... ezzel már mikrofilmet lehet szkennelni.

Ami egyébként nagyon jó az epsonnál, az a kezelőfelületen a több ablakos kijelölés. Egy diakocka behúzása nagyfelbontáson önmagában is elég időigényes (több percig tart), és ha egyszerre sok dia van a platnin, akkor a dolgozó ott pusztul el az unalomtól. Ezért előre ki lehet jelölgetni a képeket, aztán elmenni a kolléganővel egy kávéra, amíg a gép szépen végigmegy és kiköpködi mind a 20 képet.

Ha jól látom, a felülvilágító is motoros lett, talán így egyenletesebb megvilágítást ad mint ha az egész felület világítana? Cserébe plusz hibalehetőség és biztos nem lett könnyebb sem.

Az ára... hát, egy ilyen félprofi cuccért a 160k nem is volna sok, ha nem lenne belőle 220 mire idehaza a boltokba kerül.

[Szerkesztve]

(#5) artos válasza Yaye (#4) üzenetére


artos
tag

Csak az a baj, hogy a 9600 dpi csak marketing fogás, a több mint 4.0 denzitásról nem is beszélve. Én egy csupán 3000 dpi scanview scanmate szkennerrel dolgozom, de az egyik fotós ismerősöm CanoScan 9950F-fel szkennelt képét mellé sem lehet helyezni (pedig ez is 4800 x 9600 dpi vagy mi).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.