Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Turmoil


Turmoil
senior tag

Sajnáltam volna ha igaz a rémhír.
Remélem az AMD az alacsonyabb költségeket átvezeti az árakba is és lenyomja az árait rendesen. Ha ezt teszi, az +5% piaci részesedés legalább:) Nálam 100%:-)

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#2) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Ez a nap eddigi legjobb híre!!! Végre! Remélem ez is majd leveri az összes P4 -et! És még ha olcsó is lesz...

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#3) Füles


Füles
tag

Nem láttam még a procit, de remélem hogy kap egy tokot a mag, mert ellenkező esetben a hűtőt felrakni rémálom lehet. :DDD

Füles

(#4) andorpapa válasza Füles (#3) üzenetére


andorpapa
őstag

Sajnos nem volt rajta sipka. Ez tényleg lesarkazás-veszélyt okoz, de van előnye is.
Gondolj csak bele: a P4-en egy aluminium sapka van. Hiába veszek hozzá vörösréz hűtőt, ezüstös hőátadó pasztával, szart sem érne, mert az aluminium kalap és a proci közötti hőátadó képesség a lényeg. Persze ez P4 esetében nem olyan lényeges.

Viszont az Athlonok jobban melegednek, több hőt adnak le, és az ultrakirály rézhűtők tulajdonosai pedig rosszul éreznék magukat.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#5) jenicel


jenicel
tag

Huhú!!! Lobogott a hajam a cikk olvasása közben! :D Ekkora ugrást! Remélem kevés gonddal sikerül átállniuk 0.13-ra. Ha sikerül nekik, annak az Intel pártiak is örülhetnek, mert nem marad le az AMD -> viszonylag olcsók maradnak az Intel procik is.
Hajrá AMD! :D

Tisztelem az egyenes embereket.

(#6) Füles válasza andorpapa (#4) üzenetére


Füles
tag

Igaz, persze hogy igaz. Csak ez a mag, mert asszem mégis láttam valahol, annyira kicsi, hogy sokkal könnyebben le lehet törni nem csak a sarkát, de az élét is. Erő-erőkar viszony, ugye... :((
Nekem is rezem van, de asszem ennyit el tudnék viselni...

(#7) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Kirrrályság!!!

Na ez majd odasóz annak az Pentium 4-nek vagy minek... tényleg hallott már arról itt valaki, hogy az mit tud? Hogy jobb-e a P4 mint a Via C3 vagy ilyesmi?

;] ;] ;] AMD rulz! ;] ;] ;]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#10) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Nem lesz rajta fémsapka :(. És sajnos 2200+ -os lesz az első, amit kiadnak, a CeBIT-en tehát nem a következő kiadandót, hanem az egyik legnagyobb adujukat demonstrálták...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11) Senator válasza Parci (#10) üzenetére


Senator
aktív tag

Muszaly volt sajnos a legnagyobb adut demonstralni, mert az amd most picit ''lemaradt'', es ezt ok is erzik, hogy ez igy nem jo :)
Ugyhogy megrogzott iNTEL-es reven, akkor is aztmondom, HAJRA AMD! :)
Pedig nincs is amd-s gepem... MEG :D

(#12) guest


guest
veterán

Hmm...

És még mindig csak 266-os FSB?
Hmm...hmm...
Lassan elfogy a kraft.

ÜDv
MG.

prohardver vendég

(#13) ftc


ftc
nagyúr

Remélem hogy az új maggal gyorsabb lesz a proci,mint valaha.
A magméret csökkenésével biztos,hogy lejjebb mennek az árak.

(#14) guest


guest
veterán

Éljen az AMD!

De vajon becsusszan majd az új proci Soltek75-be vagy bármely most kapható alaplapba?
Ki lehet csikarni a ngyobb órajelet?

Reszkess Intel

prohardver vendég

(#15) Parci válasza Senator (#11) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Az AMD a Thoroughbreden kívül, zárt ajtók mögött, egy olyan procit is demonstrált, amitől leesett az orcánk!! (mi spec a Thoroughbredet csak azért fotóztuk le, ''mert ott volt''... :))

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Húúú ez pontosan mit akar jelenteni? Lehetne egy (ici)picit bővebben? :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#17) guest


guest
veterán

Parci nagyon felcsigaztal, ugye nem akarod hogy igy latatlanban a kivancsisagtol feldobjam a talpam?! Irjal mar valamit rola mert ezt nem birom sokaig!

prohardver vendég

(#18) Zsiba


Zsiba
senior tag

Engem is nagyon érdekelne ez a ''zárt ajtók mögött'' dolog... Felcsigátál!

Most valami cool procit láttatok, vagy dögös csajok voltak a zárt ajtók mögött? :DD

''One Ring to rule them all...''

(#19) jenicel


jenicel
tag

Jaja! Ragadj billentyűzetet! Ha ellopta volna valaki, akkor kölcsönadom az enyémet :D

Tisztelem az egyenes embereket.

(#20) Turmoil


Turmoil
senior tag

Tuti NDA a dolog még pár hónapig. De mi úgyis tudjuk, hogy mit jelent ha Parcinak leesik az álla és a 2800+ csak úgy ki volt állítva:))) (Ciklusba szervezve, mert egyébként 2-3 mp alatt kész volt vele és így nehéz tesztelni:)))
A következő CeBIT-re mehetek veletek???????????? :))))))))))))))))))

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#21) Den válasza Turmoil (#20) üzenetére


Den
veterán

Ja, és mint valakinek a mottójában van: ''4 másodperc alatt lefutott rajta egy végtelen ciklus'' :)

www.simson4t.hu

(#22) Turmoil


Turmoil
senior tag

Ezen inkább 0.04 mp lehetett. A 4 mp-t már a Pentium is hozta. Igaz, hogy a végén 5 mp-nek számolta, de az más kérdés:))

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#23) Turmoil


Turmoil
senior tag

''DIY piac'' ez mi is? :)

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#24) Parci válasza Turmoil (#23) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Do-it-Yourself, azaz a hozzáértőbb, lelkesebb, ''bitbütykölőbb'' közönség... azok, akik maguk veszik meg a számukra legtutibb lapot, procit, stb, és szerelnek gépet belőle.

Ergo a prohardver olvasótábora, pl. :).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#25) Turmoil válasza Parci (#24) üzenetére


Turmoil
senior tag

Hmmm.. elképzeltem magam, amint összerakok egy duál-hammert magamnak. Cooool :)

Köszi!

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#26) utax


utax
aktív tag

bame nehogymá ráélvezzetek a monitorra egy amd-s hírtől ! bár bocs
nekem is amd-m van, de nem halok meg, ha parci nem árulja el az a ''nagy titkot''
az ilyenek járatják le az amd tábort ...

Use the force, Dude !

(#27) Den válasza utax (#26) üzenetére


Den
veterán

...mint te.

www.simson4t.hu

(#28) guest


guest
veterán

Na, egy 2.2 GHz-es T-bred már döfi! Szerintem majd az ára sem lesz egetverően magas, csak be tudjam dugni az alaplapomba :-)...

prohardver vendég

(#29) Turmoil válasza utax (#26) üzenetére


Turmoil
senior tag

Mekkora :))

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#30) jenicel válasza guest (#28) üzenetére


jenicel
tag

Látod, ha Intel prociról lenne szó, nem kéne reménykedni. Biztos, hogy új alaplap kellene hozzá :(

Tisztelem az egyenes embereket.

(#31) Den válasza jenicel (#30) üzenetére


Den
veterán

Meg új táp.

www.simson4t.hu

(#32) Den válasza Turmoil (#29) üzenetére


Den
veterán

Amitől az amd esetén leesik az álluk arra lenne tippem: egy proci, ami miközben egyszerre futtatja az összes bencsmárk progit (minden idők legjobb eredményével), hűtő-borda nélkül, kicsapódik a pára a processzormagon

www.simson4t.hu

(#33) utax válasza Turmoil (#29) üzenetére


utax
aktív tag

jóvan, elhiszem, fasza a hammer, engem a #15-#17 hozzászólások idegesítettek.

Use the force, Dude !

(#34) Parci válasza utax (#33) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Utax, késtünk egy napot a cikkel, de most olvashatod, erről beszéltünk... nem arról van szó, hogy benyögök vmit, aztán eltűnök x hónapra, ez itt nem szokás. Kint van a CeBIT cikk, enjoy :).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#35) 9CS


9CS
senior tag

Engem is az érdekelne lehet-e tudni valamit az alaplap igényéről. :o Lehet, hogy AMD tényleg rulz?

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#36) utax válasza Parci (#34) üzenetére


utax
aktív tag

köszi Parci, olvastam, király cikk
de asszem félteértettél, nem én sürgettelek !
én jobban várom a karácsonyi LOTR2-t mint a hammert ...

Use the force, Dude !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.