Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tyberius


Tyberius
aktív tag

Tehát ha jól értem, $random_japan_gyarto forgalomba hozott egy külső USB/firewire mobil rack-et. Nahát, hogy mik vannak :C

(#2) L3zl13 válasza Tyberius (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Buffalo nem éppen névtelen cég a külső tárolók terén...

Aki hülye, haljon meg!

(#3) dbius


dbius
veterán

Szép, és drága, mint a legtöbb vmire való jó cucc.

(#4) L3zl13


L3zl13
nagyúr

A hírhez: Ki az a hülye, aki ad 499-et egy ilyen 750GB-s cuccért, mikor az 1TB-s Terastationt megkapja kicsit drágábban? És a két cucc nem igazán egy kategória.

Aki hülye, haljon meg!

(#5) marcee


marcee
addikt

''A DriveStation Combo kézileg is be- és kikapcsolható, de működését a PC-hez is hozzá lehet igazítani.''

Magyarabbul ez így hangozhatna például: ''A DriveStation Combo kézzel vagy akár a számítógépen keresztül vezérelve is be- és kikapcsolható''

\m/

(#6) Senior tag válasza Tyberius (#1) üzenetére


Senior tag
aktív tag

Az egyik legnagyobb név a kész tároló megoldásokban, csak errefelé nem forgalmaz.

Ugorgyunk!

(#7) orbano válasza Senior tag (#6) üzenetére


orbano
félisten

attól még egy cacak usbs rack az egész amibe beleraknak egy átlag vinyót. ilyet tudok olcsóbban, kódolószoftvert meg töltök a netről ingyé' :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#8) próbakocka


próbakocka
senior tag

és UTP?

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#9) Loha válasza próbakocka (#8) üzenetére


Loha
veterán

UTP nélkül ez semmire nem jó...

(#10) Senior tag válasza orbano (#7) üzenetére


Senior tag
aktív tag

Szerezz nekem egy ilyen passzív keretet lszi. Persze a 3 év garancia maradjon mindenre összeszerelés után is. ;)

Ugorgyunk!

(#11) macilaci78 válasza Senior tag (#10) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Veszel egy akármilyen keretet, ha van benne venti, lehúzod róla a sarut, ha gariztatni kell, visszatolod. És megb***a az Isten, ha az garivesztés, ha rakok bele egy vinyót. Mellesleg nagykapacitású vinyónál én inkább hátrányként értékelem a passzív hűtést.

FW-800-nak több értelme lenne ekkor tárkapacitásnál, nem?

Orbano: Freeware progiról van szó, igaz? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#12) Senior tag válasza macilaci78 (#11) üzenetére


Senior tag
aktív tag

Akármilyen keretem van, viszont a benne levő vinyóra nincs garancia, ha megsül. Erre meg van, valószínűleg azért, mert elbírja a gyárilag belepakolt vinyókat.

Elég ritka madár a 800-as Firewire vezérlő, a sebessége és a prociterhelése meg nem olyan jó, mint egy eSATA-nak.

Ugorgyunk!

(#13) macilaci78 válasza Senior tag (#12) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hozzá kell tenni, hogy a vinyó egy külső keretben sült meg? :F Én az USB-s keretben lévő vinyóimat mindig egy jól szellőző házban két vemti közé rakom... :o

Mellesleg ha 750Gb adatom elszáll, nem biztos, hogy az anyagi kárba fogok belérokkanni. Mindamellett illene mennie a vinyókban a túlmelegedésvédelemnek is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.