Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Keitaro


Keitaro
addikt

A ház elsőre nem is ronda :)
Bár, hogy ebből a BTX-esdiből lesz e valami...

(#2) L3zl13


L3zl13
nagyúr

A BTX nem érdekel, de egyébként nagyon zsír cucc.

A VGA-t persze brand gyártók jó szokásához illően jól elméretezték... :U

Aki hülye, haljon meg!

(#3) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

nekem nagyon nem tetszik a processzor elhelyezése úgy, ahogy az ábrán van, bár felteszem a valóságban azért nem is így néz ki. az ábra szerint ha felfelé nyomja a meleget, akkor azt rögtön a vinyó kapja. okos. :(
azért arra felhívnám a figyelmet, hogy az alaplap atx esetében sem lóg be a hdd-keret alá!

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4) LordX válasza parandroid (#3) üzenetére


LordX
veterán

Sürgősen keress rá a neten a BTX-re, mert egy nagyon okosan megtervezett szabvány.. Az igazi bökkenő vele, hogy az AMD K8 architektúráját nem szereti (a CPU-ba integrált memvezérlő miatt). Hiába na, az Intel tervezte..

Egyébként nem fel, hanem hátrafelé fújja...

(#5) parandroid válasza LordX (#4) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

jó. holnap.
csak hallomásból ismerem a btx-et, konkrétumot csak annyit tudtam róla eddig, hogy a gép rendezői bal oldalára kerül az alaplap, ami tiszta haszon szegény vga-nak, végre nem magát fűti, viszont felvet némi alaplap-tervezési és -elrendezési problémát. nekem csak ez az ábra nem tetszik, de biztos ezt is meg lehetne ideologizálni. :)

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6) LordX válasza parandroid (#5) üzenetére


LordX
veterán

Alaplap-tervezési és elrendezési szempontból is jobb lenne, mint az ATX, úgy (is) lett kitalálva, hogy a lehető legrövidebbek legyenek a nyákon a drótok, legalább is Intel P4 architektúránál. Viszont pont emiatt nem szereti a K8-at..

(#7) parandroid válasza LordX (#6) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

ami még mindig eszembe jut (tudom, hogy gyakorlatilag nem megvalósítható - bár nem tom sata milyen) ilyen szabvány-váltásoknál, hogy azokat a nyomorult tápcsatikat már lecserélhetnék valami user-friendly cuccosra... :U

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#8) lapa válasza parandroid (#7) üzenetére


lapa
veterán

sata jó, könnyebb sokkal kezelni, olyasmi mint az adat csatija csak nagyobb. nem szakad le az ember ujja az biztos.

(#9) worthless


worthless
tag

nagyon pofas a haz
eszmeletlenul tetszik
melle egy vekony ezustkavaju TFT moncsi meg egy szep billentyuzet es eger
whoa

http://browsehappy.com/

(#10) LordX válasza lapa (#8) üzenetére


LordX
veterán

...és ha normális SATA vinyókat el kezdik gyártani, akkor nem is fog kelleni, mert az adatkábel tud adni 3,3V-ot..

A PCIe videokártyák tápcsatija megint új (bár az átverés, egy átdrótozott Molex, ettől független lehet, hogy könyebb kezelni)

(#11) parandroid válasza worthless (#9) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

egy ilyen bill? :D
[L]http://www.bbsstore.com/images/images_big/102085.jpg[/L]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12) twollah


twollah
nagyúr

A BTX-formatum szamokban kifejezve mennyivel huvosebb mint ugyan az a konfiguracio ATXben?

(#13) vince válasza worthless (#9) üzenetére


vince
őstag

...esetleg egy ilyesmi kombó (persze ház nélkül:) )?

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#14) Male


Male
nagyúr

A 915G-ben van az integrált VGA nem? Akkor meg minek egy X300SE bele? Az se tud sokkal többet (mondjuk a 2D képe jobb talán mint a GMA900-nak -> élőben még nem láttam GMA900-at, van ahol azt írják, hogy rossz a képe, van ahol azt, hogy jó).

A BTX-ben tényleg vannak jó ötletek, de ez a baloldalra átrakás elég értelmetlennek tűnik. A PCIe bevezetésénél átrakhatták volna a GPU-t a kártya másik oldalára, és nem lenne ilyen probléma (ATX esetében sem).

(#15) Dassler válasza vince (#13) üzenetére


Dassler
őstag

Ez milyen billentyű a képen?

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#16) vince válasza Dassler (#15) üzenetére


vince
őstag

Fujitsu Siemes Slim. Kapható a Metróban és talán a MM-ban is. Itt beszélgettünk róla többet: [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=36317&start=120#msg132[/L]

[Szerkesztve]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#17) Dassler válasza vince (#16) üzenetére


Dassler
őstag

Kösz, végig bogarásztam az infókat

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.