Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] Bővülő GeForce FX-kínálat (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) gericooper


gericooper
aktív tag

nem tudtam még mi hiányzott az fx sorozatból. :)

(#2) Hun'reeth válasza gericooper (#1) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Ez biztosan nem. :D
Nem hiszem, hogy tényleg megéri kiadni egy ilyen kártyát.:U Hü..ék ezek?! :F;]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#3) Lala6


Lala6
őstag


[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=39527&arc=f[/L]

(#4) Raymond válasza Hun'reeth (#2) üzenetére


Raymond
félisten

Ki tudja ? Kiadtak ezt a GF MX4000 kartyat is tavaly, valami oka annak is kellet hogy legyen...

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6) BobMaster


BobMaster
senior tag

Nem értem, de az nVidia mindent elkövet, hogy az FX sorozat a harmatgyenge GPU-k között legyen jegyezve a történelemben. Sz*r kártyát mindenki tud gyártani ;]

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#8) Raymond válasza BobMaster (#6) üzenetére


Raymond
félisten

Hat jegyzik ahogy jegyzik, amig a reszvenytulajok szamolhatjak a zsetont, addik nekik ez SZVSZ mindegy. :D

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#9) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Hívhatnák mondjuk All-In-Wonder-nek. :DD

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#10) marcee


marcee
addikt

Vajon miért tudtam előre, hogy megint egy butítás jön? :(
Most akkor az intel integrált piacára hajtanak, vagy az ati-t akarják lenyomni?

[Szerkesztve]

\m/

(#11) Loretto


Loretto
veterán

szvsz várjuk meg mit tud aztán majd lehet idegeskedni illetőleg röhögni(másokon). bocs.:))

Soirée...

(#12) anulu


anulu
félisten

Ezt a hülyeséget. Mi a fencnak kiadni még egy szemetet???? T*sco-s gépekben meg fel fog tűnni, hogy ''DirectX 9 gyosítást tartalmazó videókártya''. Inkább lassításnak nevezném.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) Loretto válasza anulu (#12) üzenetére


Loretto
veterán

:)))))))))))))))))))

Soirée...

(#14) Pierre válasza anulu (#12) üzenetére


Pierre
tag

Dx 9 lassítás - ez jó! :C

Hous Bin Pharteen

(#15) rudi


rudi
nagyúr

Nem kell a flém! Tudjuk hogy nem a gamereket célozták meg ezzel a karival, de ha az NV kát benne fantáziát (könyvtárak, irodák stb.) akkor csak csinálja...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#16) Sanya válasza rudi (#15) üzenetére


Sanya
nagyúr

Annak meg túl drága lesz szerintem. ezekkel majd a butagyereket csapják be, aki nem tudja, hogy mi éri meg a legjobban, és jó drágán belerakják ezt a rossz kareszt :(

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#17) Loretto válasza Sanya (#16) üzenetére


Loretto
veterán

lehet de az nv arra gondol hogy nem ért mindenki mindenhez profin.gondolj csak bele egy kicsit mi lenne ha mindenhez mindenki kajakra értene.hova tünne e verseny?hm?vagy akkor lenne szar?NEM.AMIG A CÉGEK KI TUDJÁK HASZNÁLNI AZ EMBEREK TUDATLANSÁGÁT ADDIG,LESZNEK OLYNAOK AKIK ILYEN KARIT VESZNEK.na ennyi.nem kell ezen csodálkozni.
ennyi.

Soirée...

(#18) rudi válasza Loretto (#17) üzenetére


rudi
nagyúr

Azért a világon már egyre több embernek van netelérése és a PH! meg a többi hardveres oldal éppen azért vamn hogy ezek az informálatlan becsapható emberek egyre kevesebben legyenek :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#19) Loretto válasza rudi (#18) üzenetére


Loretto
veterán

nem sajnos én nem igy látom.persze egyre többen értenek hozzá, de -és mindig ez a hányad a nagyobb- tudatlanok az emberek.nem lehet annyi helyen kérdezősködni hogy minden kétséget kizároan tudjon választani ugy hogy az neki a legjobb. ill az kell neki.

Soirée...

(#20) Loretto


Loretto
veterán

na mind1.szoval azért nem kell megfosztani az embereket attol a joguktol hogy.... legyenek.

Soirée...

(#21) anaqer válasza rudi (#18) üzenetére


anaqer
veterán

Hát nem tudom... az emberi hülyeségre azért még mindig elég gyümölcsöző üzletet lehet építeni... :U

Ideális esetben ez az 5500 valami butított 5700-as dolog lenne ( pl. kevesebb vertex shaderrel, alacsonyabb órajelekkel ), ami egyszerre váltja le az 5200-at és az 5600-at... akkor lenne egy MX4000 - 5500 - 5700 - 5950 termékpaletta, kis variációval ( pl. Ultra )... bár ez már túl áttekinthető lenne. ;]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#22) Loretto


Loretto
veterán

látod Rudi.Anager is megmondta az első mondatában a lényeget.

[Szerkesztve]

Soirée...

(#23) Raymond válasza rudi (#18) üzenetére


Raymond
félisten

Nem akarlak letorni, de ez teljesen nem igy van. Vagyis inkabb nem olyan mertekben mint ahogy azt elkepzelned. Hiaba van tobb embernek net elerese stb., nagyobb lett a vasarlok kore is, mivel a gaming hova tovabb annal inkabb csuszik le a mainstream-be. Igy tobb olyan ember van aki okosan vesz kartyat, de meg tobb aki ugy vesz kartyat hogy ''Hmm...FX...jooo !!!''.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24) anaqer


anaqer
veterán

FX5500 vs R9600SE:
[L]http://www.darkcrow.co.kr/image/news/0402/gf5500_002.jpg[/L]

A GPU egyébként tipikusan budget kategóriás: nagyon alacsony órajel ( 250MHz ), teljesen műanyag tokozást.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#25) Pierre válasza anaqer (#24) üzenetére


Pierre
tag

Ez is 64bites kártya mint a 9600se? Vagy mér' ehhez mérik? Nem a 9200 versenytársa lenne ez a kari?

Hous Bin Pharteen

(#26) Viktor77


Viktor77
titán

Ez jó: ''...hogy a chip szolgáltatásai bővebbek, teljesítménye pedig nagyobb lesz, mint a GeForce FX 5200-é.''

Miért, lehet kisebb teljesítményű kártyát is csinálni??? :D


[Szerkesztve]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#27) Bazsesz válasza Pierre (#25) üzenetére


Bazsesz
őstag

Hát figyelj! Egy teljes értékű nV kártyát szerintem tök egyértelmű, hogy egy butított verziójú ATi-hoz kell mérni....

Én mondjuk nem értem ezt a hülyeséget az nV-nél. 5100 mikor lesz?

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#28) Bazsesz


Bazsesz
őstag

beírtam képkeresőbe a ''geforce 5500'' kulcsszavat.

Ilyeneket dobott:

http://news.hwupgrade.it/immagini/geforce_5_ti5500.jpg
http://www.yjfy.com/U/UNIKA/image/GeForce5500_5500+AGP.jpg

Hát, én még nem sűrűn láttam képeket az FX 5500-ról...

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#29) Pierre válasza Bazsesz (#27) üzenetére


Pierre
tag

Kicsit ''parasztvakításnak'' érzem ezt a dolgot. Én egy fx5200 vs fx5500 tesztre lennék kiváncsi. :C

Hous Bin Pharteen

(#30) _Volkovy_ válasza Bazsesz (#28) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Az első kép mindent üt.
A Tv chip környékén mini venti mini bordával,a ramok SGRAM-nak néznek ki,meg a színe :D

(#31) rudi válasza Raymond (#23) üzenetére


rudi
nagyúr

Hát FX sorozatról nem sok jó tehetett hallani az utóbbi 1-2 évben, nézz meg pár olyan elektornikus boltot ahol vannak termékvéleményezések; nagyon kevesen dicsérik, és nagyon sokan ez alapján vásárolnak, vagy tanácsot kérnek.
Szerintem az a réteg jár nemjól aki full akciós konfigot vesz, mert ő kapja az FX5200at, de egyre kevesebb full konfigba raknak ilyet. Nálunk a kisboltokban is egyre inkább a 9200a menő és nem az FX5200...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#32) Raymond válasza rudi (#31) üzenetére


Raymond
félisten

''Hát FX sorozatról nem sok jó tehetett hallani az utóbbi 1-2 évben''

Na ez az. Ott ahonnan a penz jon (ertsd: nyugat) meg mindig hogy ugy mondjam nyomjak az NV-t. Peldaul nem egy PC-s magazin ajanlotta az FX5950Ultra-t a karacsonyi szamaban, pedik semmi (nem sok) ertelme (FreeM - ez most nem arrol szol, ne kezdjunk semmit :) ).

A net-es oldalak es boltok egy mas teszta, de a penz egyenlore nem onnan jon, hanem a ''rendes'' uzletekbol. Most mindegy hogy Retail vagy OEM egy PC-ben.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#33) anaqer


anaqer
veterán

Ezt a tokozást már... ilyet utoljára GF2MX-en láttam...:U:F
[L]http://www.galaxy-hk.com/news_22.asp[/L]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#34) Keitaro válasza anaqer (#33) üzenetére


Keitaro
addikt

GALAXY ZEUS 5500 is placing at the position in between FX 5200 and FX 5700, which has 270/350 MHz (core/ RAMDACs), plus, its 64MB/128 bit DDR, it is so obviously a killer nVidia uses to compete with ATI 9600 SE.
:U

Tényleg ''érdekes'' a kicsike egyébként...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] Bővülő GeForce FX-kínálat (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.