Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dassler


Dassler
őstag

:F minden esetre érdekes cucc

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#2) Integra


Integra
titán

kéne valami bővebb info hogyan is műxik és hogy áll rá az ember keze:)
amúgy ügyes kütyünek tűnik

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3) Tal2


Tal2
tag

Bátor próbálkozás, eltérnek a qwerty-től :)
De rajta, kockázatvállalással lehet csak nagyon ''kaszálni''!

(#4) Szeke


Szeke
senior tag

175 dollár!!!! :Y :Y :Y

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#5) @aMoRF


@aMoRF
tag

Érdekes a névválasztása.. (talán mert brekeg gépelés közben vagy pont olyan furcsa pukknaó hangot amikor rálépünk mint egy béka.... :D) amugy jopofa db-nak tűnik....

A cél szentesíti az eszközt, de csak úgy, ha elérik.

(#6) MasOyama


MasOyama
őstag

175 dollárért inkább viszek egy hagyományos billentyűzetet ami 10-20 dollár. :)

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#7) 747 válasza Szeke (#4) üzenetére


747
senior tag

bagatell osszeg egy darab drotert meg 10 kapcsoloert, valoban (na jo, ezen felul van meg benne
valami EZ-USB kategoriaju IC). biztos nagy siker lesz.

egyebkent senkit nem akarok elkeseriteni, de az enter meg a shift baromi szar helyre kerultek. aki
ilyet hasznal, annak biztos meg fognak izmosodni az ujjai :D

(#8) rgranc válasza 747 (#7) üzenetére


rgranc
aktív tag

Hát, ha jobbkezeseknek készítették, akkor nincs rossz helyen az az enter meg a shift szerintem, mert pont a hüvelykujjal érhetőek el könnyen, míg a maradék négy ujaddal gépelsz...

r.

(#9) Macc


Macc
aktív tag

Sztem ennek az a legnagyobb baja, hogy az eredeti klaviaturat nem tudja kivaltani a hianyossagai miatt, viszont teljesen at kell ra szokni (marmint hogy hatekony legyen). Ezert aki hasznalni akarja, folyamatosan 2 teljesen kulombozo billentyuzetet kell majd hasznalnia. A mobil gepekhez meg aztan plane hulyeseg, miert venne elo valaki utazas kozben meg ezt is, mikor a gepen ott van egy klaviatura. Egyel tobb cucc amit cipelni kell. De biztos jo biznisz lesz:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.