Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  [Re:] Bluetooth-os rajztábla a Trusttól (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) simonzé


simonzé
addikt

Tök jó játék lehet. Fotókat átrajzolva tök egyedi képeket lehet csinálni vele. Tecc.

I don't fit in. I fit out.

(#2) ody42


ody42
senior tag

komolyodik a Trust?

(#3) twollah válasza simonzé (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Gondolom olyanrol, hogy Photoshop nem is hallottal.

(#4) Scan_g válasza simonzé (#1) üzenetére


Scan_g
csendes tag

Legalább 5 éve már, hogy digitalizáló táblákkal foglakozom.
Van nyomásérzékeny LCD is 15''-tól, 18''-ig. A kicsit akár ölbe is lehet venni és oda rajzolni ahova épp kell (sokkal pontosabb lehet mint mikor a kurzort nézem a képernyőn, a tábla meg a monitor elött van).
A mostani táblákhoz a gyártó mellékel egeret is ami a tábla nagy felbontása miatt nagyon gyors (az aktiv terület 4 sarka az a képernyő 4 sarka).
10 méterről nem látom értelmét rajzolni mert onnan nem látom épp hol a kurzor.:)
Nekem olyan táblám van, hogy nem kell hozzá elem de még táp sem (USB-ről veszi az áramot), 2000 dpi.-vel meg nagyon pontos.

A cikkben tévesen szerepel a 3db. toll, az csak 3 db. csere hegy. (kopnak)

(#5) Cathfaern válasza Scan_g (#4) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Egyetértek. Alapvetően szerintem digit. tábláknál hülyeség a drótnélküliség. Egyrészt, mert ha komolyan foglalkozol vele, akkor úgyis a monitor előtt vagy, hogy lássál rendesen, ha meg csak szórakozásnak kell, akkor meg ne kelljen, mert ahhoz drága :) Viszont ha már úgyis a gép előtt vagy, akkor meg jobban jársz egy Wacom gyártmányúval, abba ugyanis, ahogy Scan_g is mondta, semmilyen elem nem kell.

(#6) Scan_g válasza Cathfaern (#5) üzenetére


Scan_g
csendes tag

Köszönöm a megerősítést.:)
A Wacomot nem akartam emliteni a reklám volta miatt.
A Cintiq LCD táblái a legjobbak és egyben a legdrágábbak.:)
Azért játékhoz sem lehet drága egy 20k értékü tábla egérrel ami a kis terület miatt ingencsak gyors és pontos (majdnem ennyibe kerül egy jobb egér is játékhoz, ráadásnak még toll is van hozzá).
A mostani kis tábla mellé csomagolt sw.-vel bármely Office alkalmazásban tudok írni, aláírni, rajzolni.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  [Re:] Bluetooth-os rajztábla a Trusttól (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.