Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

miert nem ir DVDromot? :DDD
na felreteve a trefat, varom PPeter beirasat, hogy igazolja a 110es belsot, mert ha lepukkan a 1604P-m(ami 108as Pio FWel vanik a gepben) akkor valszin ilyen lesz helyette...

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#2) PPeter válasza _ocsisajt (#1) üzenetére


PPeter
addikt

''...varom PPeter beirasat, hogy igazolja a 110es belsot...''

Bővebben: link
:B;)

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#3) _ocsisajt válasza PPeter (#2) üzenetére


_ocsisajt
őstag

:B;)

Szerk: Akkor varom a teszteket, gondolom hamarosan raveted magad(meg tuti belepreseled a Pio 1.10es 1.22es verzas Fwt is :DDD) tovabba kerdes, hogy az a Ds Fw ugye ami nem ir ramot... mert nem lattam az rpc1en sem D nelkulit, emrt ugye ez az iro elvileg a without D ami ir ramot is :DDD?

[Szerkesztve]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#4) anulu


anulu
félisten

nem tudom. klón ide, klón oda, én maradok az eredeti Pioneer íróknál. szép lassan cserére érdemes lesz a 105-ösöm, csak meg kell még találnom az utódját. nem tudom, h 109 vagy 110 legyen..

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.