Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amdk7


amdk7
aktív tag

Háááát, ez a lap sem tűnik egy rossz megoldásnak.
Kiváncsi vagyok az árára. Ha az Ecs márkahű önmagához, akkor nem lesz vészes.

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#2) emvy


emvy
nagyúr

Én hír nem érteni. ECS lenni feltörekvő kis gyártó, ECS nem lenni nagy gyártó???

while (!sleep) sheep++;

(#3) Bercy


Bercy
csendes tag

Bzitos nem lesz veszes az ara, mondjek en az ECS-t nem neveznem egy kis feltorekvo cegnek :)

idezem:
''ECS is now the largest producer of motherboards in the world, with production reaching 1.5 million units in 2001''

:DD

Bercy

(#4) CsendPenge


CsendPenge
őstag

A lap tényleg egészen jónak tűnik. Engem az a sATA csati fogott meg :)) Remélem lesz egy teszt róla! :D

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#5) lzsolt


lzsolt
tag

köszi
A szöveg javítva...

lzsolt

(#6) WaterLo


WaterLo
aktív tag

Tuninghajlandóságról van valami info?

....What's up!....

(#7) lzsolt


lzsolt
tag

Egyelőre semmi, majd ha lesznek tapasztalatok, akkor rögtön nyilvánosságra hozzuk.

(#8) CsendPenge válasza lzsolt (#7) üzenetére


CsendPenge
őstag

Előbb nem lehetne? :DDD

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#9) Balint válasza lzsolt (#5) üzenetére


Balint
tag

Már nem azért, de ez egyáltalán nem meglepetés... Az ECS hagyományosan a legbarátibb partnere a SISnek. 735ös deszkájuk sokáig csak nekik volt, 745öt is ők mutattak be elsőnek, valamint Xabre videokártyát is ők hoztak ki leghamarabb...
Nem tudom titeket hogyan lephet meg hogy a 746ra is ők építenek elsőnek lapot.

(#10) Roly


Roly
csendes tag

Valami lehet ezzel a 333MHz-es FSB-vel, mert ezen a lapon sem szerepel, mint processor support!?! (meg ezen sem: ECS L7VTA (VIA KT400)) :( :O

640K ought to be enough for anybody. (Bill Gates, 1981)

(#11) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Hír korrigálva, elnézést, figyelmetlenek voltunk. Természetesen a SiS első számú partnere az ECS, ezt mi is tudjuk, csak elbambultunk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#12) PeterSon válasza Parci (#11) üzenetére


PeterSon
csendes tag

Mikor lehet kapni hazánkban ????

(#13) Pala válasza PeterSon (#12) üzenetére


Pala
veterán

Ez engem is érdekelne. Sokak szerint itt a Prohardveren az ECS Sis chipsetes lapjai (főleg a K7S5A, K7S6A) nagyon stabilak és erősek! Bár szerintem a többi ECS lap is nagyon jó!

(#14) Parci válasza PeterSon (#12) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

www.pulsar.hu
www.dtkcomputer.hu

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.