Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erdoke


erdoke
titán

Nincs benne WLAN, ez a telefonság átka.:) Egyébként nem rossz, de kínlódás azon a kis kijelzőn vacakolni, akárcsak az összes PDA-n.:D

A legjobb aláírás a héten

(#2) X-COM válasza erdoke (#1) üzenetére


X-COM
nagyúr

nemtom milyen a memóriaslotja, de ha SDIO akkor akár az is mehet bele

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#3) karib válasza X-COM (#2) üzenetére


karib
addikt

Sony cucc, tehát MemoryStick Pro foglalatja van.

Amúgy igazán tehetnének bele WLAN-t, a Motorola már rakott az egyik nem is túl okos telefonjába. Céges VOIP hálózatnál nagyon jól tud jönni állítólag - nekem még nem volt ilyenhez szerencsém. De a netezést mindenképp nagyban megkönnyítené.

Department of Redundancy Department

(#4) X-COM válasza karib (#3) üzenetére


X-COM
nagyúr

jatélleg, ebbe is ezt a bigyót nyomatják, ami persze valahol érthető

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#5) esteban


esteban
senior tag

Koromvagas? :\ ... mint altalaban Azsiaban ...

iBook + RedBull :)

(#6) Integra válasza erdoke (#1) üzenetére


Integra
titán

én most fogok eret vágni, ha nem tudom a még meg nem érkezett P900-amat valahogy 910i-re cserélni..... :))
hidd el, nagyon profi ez a teló, és nem mindig jár az ember nagytoronnyal a hónalja alatt:)
amire ezt kitalálták, arra tökéletes.
WLAN meg tuti lesz a P1000-ben vagy akárhyogy is nevezzék a következő generációs smart telójukat majd:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7) twollah


twollah
nagyúr

Kegyetlen pici az a billentyuzet.

(#8) ByB


ByB
addikt

Szerintem atomjó telcsi, én asszem vmikor rágyúrok egyre, próba cseresznye. (Nokiák után kiváncsi vagyok milyen lesz! Nem akar off lenni!) Bővíthetőség 1Gbyteig, de csak saját kártyával, érthető, de szemétség. A billentyűzet meg kit érdekel, ott van cerka, mindent tud... Felismeri kezed nyomát rendesen, volt nálam egy hétre sima 900 és nagyon finom volt a progija... Sms ment sebtibe...

(#9) Integra válasza twollah (#7) üzenetére


Integra
titán

van viszont benne tanítható írásfelismerés, már próbáltam, kúl!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10) Integra válasza ByB (#8) üzenetére


Integra
titán

hajrá!:))
sikerült lecserélnem nekem is a még meg nem érkezett 900-ast 910i-re, úgyhogy megnyugodtam, egy, másfél hónap múlva meglesz. elsődlegesen a memória méret és az 1 gigás támogatott stick kártya miatt cserélek, ugyanis előbb utóbb képes lesz GPS szoftvert (nekem garmin és destinator kell) is kezelni, ahhoz viszont kell a tárhely a térképek miatt.
a naptára is isten, egy klikk és outlokkal már szinkronizált is. és a 262ezer tft, nyammmmm:)))
a videó mp3 meg a többi nem érdekel, de hár az is van benne... :DD.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11) Integra válasza ByB (#8) üzenetére


Integra
titán

jut eszembe nokiák után... LOL
felejtsd el a nokiát, olyan divat és úgy bele van égetve a nokia név az európai ember agyába mint az hogy a jó autó a fószvágen, meg a többi nyavaja:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12) ByB válasza Integra (#11) üzenetére


ByB
addikt

Én szeressem Nokia-t, a menüje valahogy úgy gondolodik ahogy én. Műszaki BME-n ergonómiát is tanulok (diploma is tán ebből lesz) és egy elég mélyreható kutatás eredményeként, ha a Nokia 100% ergonómia, akkor a SonyEricsson 47%. Persze ez nem csak szoftverergonómiai elemzés, de megdöbbentő. Mivel én is résztvettem benne, ezért hitelesnek érzem a kutatási eredményt... Fószvágen és barátai viszont menjenek sunyiba... Toyota Rulz

(#13) Integra válasza ByB (#12) üzenetére


Integra
titán

biztos érdekes lehet ilyen kutatást csinláni, hogy milyen logikai felépítés alapján válogatjátok meg a dolgokat hogy milyen sorrendet állítotok fel a funkciók és azok elérésének meghatározásában!! tudsz erről mondani még valami bővebbet???
engem a világból kilehet kergetni a nokiákkal, hát még a siemensekkel:))
ne érts félre, én nem mondta hogy gáz, de számomra vannak jobb és logikusabb menük, nem követem a terndet hogy azért mert valamit sokan vesznek és mondják rá, azért az még jó, de mindegy végülis, lényeg hogy van olyan teló amit én szeretnék:))

próbáltátok a trémobil és a vodafone által szétbombázott telefonokat is?????
múltkor volt egy ilyen módosított trémobil szoftveres telefon, hát iszonyat...
ráadásul ott virít rajta a mobilszolgáltató logoja is, iszonyat...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14) Integra válasza ByB (#12) üzenetére


Integra
titán

biztos érdekes lehet ilyen kutatást csinláni, hogy milyen logikai felépítés alapján válogatjátok meg a dolgokat hogy milyen sorrendet állítotok fel a funkciók és azok elérésének meghatározásában!! tudsz erről mondani még valami bővebbet???
engem a világból kilehet kergetni a nokiákkal, hát még a siemensekkel:))
ne érts félre, én nem mondta hogy gáz, de számomra vannak jobb és logikusabb menük, nem követem a terndet hogy azért mert valamit sokan vesznek és mondják rá, azért az még jó, de mindegy végülis, lényeg hogy van olyan teló amit én szeretnék:))

próbáltátok a trémobil és a vodafone által szétbombázott telefonokat is?????
múltkor volt egy ilyen módosított trémobil szoftveres telefon, hát iszonyat...
ráadásul ott virít rajta a mobilszolgáltató logoja is, iszonyat...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15) ByB válasza Integra (#13) üzenetére


ByB
addikt

Idővel fogok tudni küldeni info-t, esetleg tanulmány kivonatot is, de egyenlőre nem. Sokat fizettek ezekért az információkért a tanulmány készíttetői és szerintem nem örülnénk, ha nem ők kapnák meg először az info-kat.
Amúgy tényleg nagyon szerteágazó volt a kutatás. Szoftverbe volt a leggyengébb SE., balkezes használatban viszont rávert a Nokiára. Rokkantak számára megint a Nokia a jobb választás. Siemens-ről nem készült tanulmány, de szerintem is irtózatosak.
Hol szerzed be a telcsót, mert én néztem és P900 is irtózatos drága?! Ne mondd, hogy kifizeted érte a kártyafüggetlen árat. Engem max 100-120-ig érdekelne!

(#16) Integra válasza ByB (#15) üzenetére


Integra
titán

oks, megvárom mert nagyon kíváncsi vagyok:))
az meg teljesen világos hogy először a megrendelő olvassa el, absz elfogadom:)
kíváncsi vagyok mit jelent a szoftveres gyengeség, fagyást, lassúságot vagy micsodát.
én németországból kapom a 910i-t, és kártyafüggetlenül és tényleg nem a kisker árat fizetem ki érte:)
900-as a trémobilnál van most akcióban előfizuval, de ahhoz két évet kellene aláírni, én pedig nem vagyok hajlandó soha többet éveket aláírni, mert egy rohadt lehúzás az egész

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17) Integra


Integra
titán

most néztem meg egy német oldalt, a 910i kártyafüggetlen bolti ára brutto 745 euro, ami kb 188.000 Ft. németországban. ez itthon simán 200 felett lesz:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18) Integra


Integra
titán

most néztem meg egy német oldalt, a 910i kártyafüggetlen bolti ára brutto 745 euro, ami kb 188.000 Ft. németországban. ez itthon simán 200 felett lesz:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19) ByB válasza Integra (#16) üzenetére


ByB
addikt

Fagyással nem voltak problémák, inkább a logikai felépítéssel. A kis és nagymenüs gombok tartalmi felépítésével... Nem sorolom, majd küldöm!

Érdekesség: az emberek 74%-a a zöld jelzésre gondolja azt, hogy szabad cselekednie, míg 26% a pirosra...

(#20) Integra válasza ByB (#19) üzenetére


Integra
titán

ez a 26% piros tényleg komoly????????
durva

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21) Integra válasza ByB (#19) üzenetére


Integra
titán

ez a 26% piros tényleg komoly????????
durva

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22) ByB válasza Integra (#20) üzenetére


ByB
addikt

Ez halál komoly! (De ez nem mostani felmérés. Majd szeptemberben, egyetem közelből küldök ilyen felméréseket mailben, mindig jókat szoktam derülni rajtuk...) 26% rohadt sok!!!

(#23) Integra


Integra
titán

úgy tűnik kérésem meghallgattatott:)
wayfinder smartphone-ra, nem is akármelyikre:)
Bővebben: link
van valakinek valami tapasztalata vele?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24) SGC


SGC
tag

Itt vagyok skacok, csak a Feri minden általam próbált verziója foglalt volt, így lettem a kedvenc sorozatom nyomán SGC :DD

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#25) SGC


SGC
tag

Nézzetek be ide, és ha egyetértetek az irányelvekkel, szívesen látunk mindenkit.

Bővebben: link

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#26) SGC


SGC
tag

de rég volt bakker! már vagy 5 telefonom volt azóta, de néha hiányzik a drága :)

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#27) SGC


SGC
tag

rég volt, igaz se' volt :D

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#28) Tubi2


Tubi2
senior tag

Hmm, de rég ki akarok egy ilyet próbálni :)
M600-am volt eddig. :D

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#29) SGC válasza Tubi2 (#28) üzenetére


SGC
tag

az 1ik legnagyobb tech tévedésem volt anno eladni
szvsz még ma is nagyon vagány lenne ;)

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#30) SGC válasza Tubi2 (#28) üzenetére


SGC
tag

és hogyan telefonáltál vele?

Noble M600

:P

[ Szerkesztve ]

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.