Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scream007


Scream007
őstag

ha garantálják a bh5öt már cserélem is:C
de mi az hogy tsop tokozású bh5???
én gyári twinmos chippeket látok rajta?:U

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#2) e-biza válasza Scream007 (#1) üzenetére


e-biza
őstag

átszitázzák. az OCZ is rászitázhatja a nevét a chipekre, ettöl még BH5 lesz alatta. :)

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#3) Scream007


Scream007
őstag

milyen aljasok, nem gondolnak arra hogyha látszódnának, akkor nagyobb lenne a kereslet:C
egynlőre még 1 árlistába nem láttam, de elméletbe lesz ebből dual kit is.vagyis a gyártó honlapon kinn van(twinmos speed premium 433 dual kit)

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#4) polika


polika
senior tag

ez most akkor noname memoria lesz twinmos mamtricákkal? esetleg a nem megfelelő specifikációjú selejt eladása balekoknak?

(#5) LordX válasza polika (#4) üzenetére


LordX
veterán

:F Miről beszélsz?

(#6) Scream007


Scream007
őstag

szerintem bh5 selejt nincs.
mivel ritka gondolom megnézik mit tesznek rá.

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#7) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

Én kicsit keveslem azt a 2.6+- 0.2Voltos tápfeszt:U... De ha ezek tényleg ennyin viszik a 433-mat vagy 466-ot, akkor tuti nem selejt csipek vannak rajta, inkább válogatottak:). A másik meg hogy biztos csak azért ilyen gány a gyári időzítése (cl2.5) mert ha 2-2-2-5 lenne, akkor senki nem venném meg az 50 rugeszos memcsiket.:))

(#8) Esmein


Esmein
nagyúr

Ha ezek tényleg bh-5 ök akkor 3.6-ig emelhető a feszültségük némi légmozgás mellett.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#9) BusyChild


BusyChild
tag

vegre egy jo hir.
a matrica alapjan lehet felismerni oket, ha 1A4T re vegzodik a sorszam akkor BH5
csak lehetne mar kapni vhol itthon oket, tud vki twinmos forgalmazot?

Pixel 4a 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.