Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ftc


ftc
nagyúr

Mindent a Cebiten :)

(#2) erdoke


erdoke
titán

Azon azért elgondolkodhatnának a memóriagyártók, hogy miért nincs még a piacon olyan MCH, ami támogatná a 667 MHz-nél gyorsabb DDR2 modulokat. :U

A legjobb aláírás a héten

(#3) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Az A-Data szupergyors memóriamodulok fejlesztését fejezte be.

kicsit furcsan hangzik ez a mondat
valami ilyesmi jobb lenne:

Az A-Data befejezte szupergyors memóriamoduljai fejlesztését.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#4) anulu


anulu
félisten

azért igazán piacra dobhatnának A-DATA-ék 1GB DDR566-os RAM-okat... :U:O 1GB DDR400-asuk van, de nekem spec 566-os kéne.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

kicsit félek attól hogy az AMD lemarad mivel elég későn hozza be a DDR2 támogatást....

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#6) anulu válasza MUŁĐER (#5) üzenetére


anulu
félisten

mire viszont behozza, meglesznek a stabil, tuning DDR2-RAM-ok ;)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) Renwick válasza rup1u5 (#3) üzenetére


Renwick
őstag

Igazad van, bár mivel még csak sample példányokról van szó, ezért belecsempésztem a ''hamarosan'' határozót a leadbe... :)

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#8) Dassler válasza MUŁĐER (#5) üzenetére


Dassler
őstag

Szvsz annyira nincs lemaradva, mire kihozza, addigra lesz pont értelme (nagyon leegyszerűsítve, gyorsabb, mint a DDR-1) a DDR2-nek.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#9) Scream007


Scream007
őstag

az ilyen bejelentésekkor derül ki melyik ramgyártó számít igazán nevesnek, és jónak;)
olyat alkot amit más még nem, illetve még ki se lehet használni.

pl:a samsung mikor fog 750es 800as ddr2et kidobni???

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#10) Renwick válasza Scream007 (#9) üzenetére


Renwick
őstag

Gondolom majd ha lesz értelme... :)

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#11) Dassler válasza Scream007 (#9) üzenetére


Dassler
őstag

Még a végén kiderülhet, hogy ezen is Samsung chippek vannak ;]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#12) csimmasz válasza Scream007 (#9) üzenetére


csimmasz
aktív tag

Szerintem a samsung már a ddr3-ra gyur:Bővebben: link
Csak nehogy átugorjuk szépen a ddr2-es memoriákat.;)

[Szerkesztve]

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#13) Dassler válasza csimmasz (#12) üzenetére


Dassler
őstag

Na igen, lehet, hogy az AMD is azért tolta ki ennyire ezt a DDR2 kérdést, hogy megvárja, mi lesz, hamár eddig nem dobott ki semmit a témában, látva az eredményeket. Egyenlőre a DDR2 életpályát tekintve elég Rambus szagú, azzal a különbséggel, hogy a Rambus az jó dolog volt ;] és nem a minősége miatt döglött be a homeuser piacon. Na nem azt mondom, hogy a DDR2 rossz, csak épp nem jobb, mint az elődje, egyenlőre.
Végülis ismét megállapítom, hogy nagy valószínűséggel egy újabb újítás, ami engem elkerült :) és még a kezembe se fogtam. De valahogy nem bánom.
Amúgy tényleg úgy van, ahogy vki írta egyik fórumban, hogy újabban mindenből a páratlan generáció jön be lsd.: A/B/CTX, DDR1-2-3....

[Szerkesztve]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#14) Omega81 válasza Dassler (#13) üzenetére


Omega81
senior tag

nV Gef 1-3-5-...? :DDD:DD

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#15) Dassler válasza Omega81 (#14) üzenetére


Dassler
őstag

Semmi sem tökéletes....

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#16) Surranó válasza Omega81 (#14) üzenetére


Surranó
aktív tag

Intel: 386 - 586~P1 - 3 - 5 :C jól kezdődött.
S7? 370+ 423- 478+ 775... azé itt se gyön be.

AMD: K5-6-7-8 :P (a magokat lehetne cincálni...)
S462 - 939...
hmm... úgy látszik, az AMD nem válogat paritást illetően ;) (na jó, a 754 és a 940 pont páros és pont kuka...)


[Szerkesztve]

(#17) Dassler válasza Surranó (#16) üzenetére


Dassler
őstag

Azért a 754 meg a 940 nem volt rossz, csak alapból ideiglenesnek szánták. De amúgy tényleg kuka. Bár a 940 egészen jól tartja magát ws és server platformon. Bár jobban bele gondolva....végülis tovább lesznek piacon (754, 940), mint a 939, ha utóbbit is tényleg leváltják az M2-vel, vagy mivel....



[Szerkesztve]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#18) Esmein


Esmein
nagyúr

Kevergetjük a jó meleg ddr2 ''kását'' már megint ugye. Hagyjuk már meghalni ha el van száradva.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#19) anulu válasza Esmein (#18) üzenetére


anulu
félisten

:C ott a pont!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#20) Esmein válasza anulu (#19) üzenetére


Esmein
nagyúr

épp néztem mennyibe kerül 512/ddr2-533 kiskerben (mistral). Asszem kicsit nagyot lestem, mert a noname volt múlt hónapban 43 ropi.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21) anulu válasza Esmein (#20) üzenetére


anulu
félisten

azt ne hagyjuk ki, h amikor megjelent a DDR266, az is aranyárban volt. de legalább hozott annyi +sebességet, ami miatt megérdemelte, h életben maradjon. a DDR2 szvsz nem ilyen, move to /dev/null, mintha soha nem is létezett volna. lássuk a 3. generációját! ;)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22) arty


arty
veterán

nem hiszem, hogy meg lehetne uszni ezt a szutyok ddr2-t .. :( hiába a ddr1-600mhz-e, ha egyszer az intel azt monda, hogy ddr2, akkor vagy támogatod (ergo mi megvesszük...) vagy bux ... :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#23) Dassler válasza arty (#22) üzenetére


Dassler
őstag

vagy nem intelt veszel ;]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#24) Zeratul válasza arty (#22) üzenetére


Zeratul
addikt

''nem hiszem, hogy meg lehetne uszni ezt a szutyok ddr2-t .. hiába a ddr1-600mhz-e, ha egyszer az intel azt monda, hogy ddr2, akkor vagy támogatod (ergo mi megvesszük...) vagy bux ''

Aham, volt anno a P4 és Rambus esete... a történet kimenetelét mindenki tudja.

(#25) Esmein


Esmein
nagyúr

Bővebben: link
Ddr2 mondjon le.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#26) MUŁĐER válasza Esmein (#25) üzenetére


MUŁĐER
addikt

szaaar

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#27) Dassler válasza Esmein (#25) üzenetére


Dassler
őstag

386,3 :C

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#28) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Hülyék ezek a memóriagyártók.....;]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#29) beeboy válasza Dassler (#23) üzenetére


beeboy
addikt

ott a pont! ;]

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#30) joshua7 válasza Esmein (#25) üzenetére


joshua7
veterán

Vajh mekkora feszen?

Semper Fi

(#31) Dassler válasza joshua7 (#30) üzenetére


Dassler
őstag

1,5 ;]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.