Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

Lassan mindegyik alaplapgyártó cég közzé teszi azonak az alaplapoknak a típusát amelyik támogatja a Bartont.

(#2) Don Vittorio válasza twollah (#1) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Építő, informatív hozzászólás!

Csak nem elég keserű... Mi van Veled?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3) utax válasza Don Vittorio (#2) üzenetére


utax
aktív tag

twollah csak az elsőségre halyt, az informativitásra nem :)
bár az epox is végre kiadna ilyen listát ... (és a 8k7a rajta lenne ...)

Use the force, Dude !

(#4) utax válasza utax (#3) üzenetére


utax
aktív tag

még mielőtt valaki beszól, a ''halyt'' poén :)

Use the force, Dude !

(#5) Panther válasza utax (#3) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Úgy emlékszem már volt olyan hír... vagy nem?

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#6) petakpa1


petakpa1
őstag

Mi van, ha uncsitesóm az Asus A7V133 (kt133a) -ba tesz Bartont?
El se indul, vagy megy de hibásan működik, vagy mindössze arról van szó, hogy az Asus nem vállal érte felelősséget, de elvileg hibátlanul is működhet benne?

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#7) DarkFater válasza utax (#3) üzenetére


DarkFater
tag

TWOLLAH egy jelenség :))

Néha kicsit negatív, néha nagyon, néha nagyon bosszant,
De általában élmény olvasni sorait.

Csak így tovább öregem, ne hagyd magad!

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#8) Hege


Hege
tag

Hi All!

Szeintem megy, csak nem fogja felismerni, meg nem 166*x hanem 133*x lesz a proci órajele. (DownClock) Én is remélem, hogy menni fog mert most egy XP-t hajtok 160*10 Mhz-en (133*10 az eredeti órajel) Viszont ha belepakolok egy alapból 166-os fbs-s procit akkor a 160 MHz enyhe downclock-nak számit ami a hőtermelésre meg a stabilitásra is jo hatással van :) Persze nem fogok rohanni a boltba az uj prociért de ha arra kerül a ''sör'' hogy cserélek akkor ez is egy megoldás :) Memória oldalról bejött a dolog, mert a 266Mhz-es ramokat csak visszafogott időzítések mellett sem használhattam 320 MHz-en (csak 310-en) hát vettem 333-ast amit most 320-on járatok a legdurvább időzitésekkel. Jah, Via KT266A-s lapom van!

Szoval szerintem, nem hivatalosan sok lapba bele fog kerulni ez a Barton :)

Udv.:Hege

(#9) Hege


Hege
tag

Ur Isten!

Az egyik ''csak'' fölösleges és a procik hivatalosan fognak belekerülni a lapokba csak azok hivatalosan nem fogják támogatni.

Valami ilyesmit akartam irni elsore is de nem sikerult :)

5 előadás után tiszta homály vagyok!

Jah, a hírek és a hozzászólások között van egy enyhe ''B+ twollah'' feeling-em, de sebaj! Talán utóléri Den-t :)

Hajrá!

(#10) Pipó


Pipó
őstag

Az Abitról nem tud valaki valamit. Konkrétan KX7 333 érdekelne.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#11) boldi


boldi
csendes tag

Az A7V133 meg az amd XP-t sem tamogatja feltetlenul! Azaz az 1.05. -> .-tal a vegen mar allitolag tamogatja, az 1.05 meg kezi beallitas eseten tamogatja az athlon xp-t. de ez persze nem igaz, volt kezemben 1-2 1.05 es siman memoriahibakat produkal xp procival barmit is allitasz rajta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.