Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] Baráti fájlmegosztás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Kriza


Kriza
őstag

''Azt mondjuk nekik, menjenek a p...ba'' :C
Igaza van! Tudom én, hogy a zenészeknek is élni kell valamiből, de amikor egy magyar CD 3500HUF a boltban, akkor inkább leszedem a netről. Ha egy kiadó meg be akar perelni, akkor ''Azt mondjuk nekik, menjenek a p...ba'' :DDD

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#2) anaqer


anaqer
veterán

Valahogy most az a kép ugrott be, amikor elmegy az áram a nagyvárosban - mindenki felkap egy féltéglát, beveri a kirakatot, hóna alá csap egy VCR-t, kukákat borogat fel, a távolban pedig szirénák és fékcsikorgás hallatszik. Snitt, beúszik a következő kép: hajnal az örsön (csendélet rácsokkal). :U

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#3) erdoke


erdoke
titán

Kimaradt a link.:F Most így higgyük el?

:DD:DD:DD

A legjobb aláírás a héten

(#4) L3zl13 válasza erdoke (#3) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem is tudom...
Esetleg www.earthstation5.com ? :U

Aki hülye, haljon meg!

(#5) [amne]


[amne]
senior tag

Erről a SouthPark egy epizódja jut eszembe mikor fószer kijön a tüntetőkhöz és azt mondja: Az igazgatóság azt üzeni hogy Menjenek a p.csába. Majd lehúzza gatyáját és vissza megy épületbe. Tiszta lol az egész, a cikk következő része, a Mexikóba szökéssel, egy másik film lehetne. :)

(#6) aurum válasza erdoke (#3) üzenetére


aurum
senior tag

en vagy fel eve probaltam, alitolag tele van minden szemettel.

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#7) rog válasza aurum (#6) üzenetére


rog
addikt

miert alitolag?
most akkor probaltad, vagy sem?

(#8) erdoke válasza L3zl13 (#4) üzenetére


erdoke
titán

A kérdés költői volt, viccnek szántam.:))

A legjobb aláírás a héten

(#9) Goose-T


Goose-T
veterán

Igazi gettó az interneten. Ecseri úti piac, hehe.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#10) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Fölraktam próbaképp. A kliens béta verzió.
Nyomtam pár keresést zenére meg filmre.

Zenéből (nem valami tanyasi együtes számáról van szó) alig egy két találat futott be. Az is csak GiFT-el együtt. (Bár nem tudom ez micsoda, de külön keres GiFT-en meg at ES5 hálón. ) Azok is mind 128kbitesek voltak. :(
A keresett filmet pedig egyátalán nem találta.

Az oldal meg a kliens szép designos, de nem használhatóságra van kihegyezve.

Miután leállítottam a klienset az tovább futott a processzek között. Kicsit bugos szegény?

Nem tudom, hogy most fog még beindulni, vagy egyszerűen sz@r a p2p-k között, de ha a zene és filmkiadók nagyon rászálnak a többiekre akkor még fellendülhet.

Aki hülye, haljon meg!

(#11) anulu válasza Kriza (#1) üzenetére


anulu
félisten

A baj ott van, hogy a 3500-4000Ft-os CD árból az előadó nem lát többet 250-300Ft-nál. Zenész haverommal dumáltam a múltkor és ő mondta. Szóval részemről a kiadók mehetnek a p...ba!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) Kriza válasza anulu (#11) üzenetére


Kriza
őstag

Én is a kiadóra értettem (olvasd el jobban!) A zenészekkel általában semmi bajom. Kivétel persze akad (pl.: Metallica). Ha egy album nagyon tetszik (pl. Nightwishtől bármi), akkor azért hajlandó vagyok pénzt kiadni, de ez manapság egyre ritkább. Sok a s@r zene, hullócsillag sztárokkal, akiket a kiadók futtatnak pár évig, aztán vége. Az ilyen fájlcserélés - szerintem - inkább ezeket érinti érzékenye(bbe)n.


Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] Baráti fájlmegosztás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.