Hirdetés

2019. október 18., péntek

Gyorskeresés

(#1) Nightmare

Nightmare
(senior tag)

Mindenki meg van őrülve az iphone-tól? Vagy csak engem nem érdekel annyira? Nem értem...

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#2) bwoay

bwoay
(nagyúr)

emulátor. azzal rendelkezik, nem szimulátorral ;) legalábbis remélem.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3) furio válasza bwoay (#2) üzenetére

furio
(aktív tag)

Tényleg jó kis elírás :)

Lorem ipsum dolor et sit amet

(#4) Ricardo

Ricardo
(félisten)

Mi ez a hangszóró dömping? A másolatok sajátja ez a jelenség, mintha ez bármit is javítana rajta.

(#5) (An)Dante válasza bwoay (#2) üzenetére

(An)Dante
(őstag)

Őőő.. Asszem kiirtom a gmail helyesírásellenőrzőjét..

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#6) Dare2Live

Dare2Live
(nagyúr)

inkább az uj nokiakat látnám mint az új klonokat...

A dohányzás se káros, sok nagyapa, dédapa száritott diófa levelet tekert újság papírba, és azt szívta. Mégse a tüdőrák vitte el őket sok esetben. by k.feri80

(#7) rdi válasza Ricardo (#4) üzenetére

rdi
(veterán)

2 első + 4 hátsó hangszóró = 6 szokol rádió :))

Fej! Tor! Potroh!

(#8) Daweee

Daweee
(őstag)

i-Phone 5.1 hangrendszerrel!
Egyébként meg nem tudom miért akkora szám a gémboy/nintendo szimu...emulátor, én is szoktam super mariózni mobilon ;]

-- http://pun-ishment.blog.hu - A legrosszabb szóviccek -- "I'm not crazy, my mother had me tested." - Dr. Sheldon Cooper --

(#9) (An)Dante válasza Daweee (#8) üzenetére

(An)Dante
(őstag)

Az lehet, de az eredeti iPhone-nal ez nehéz ügy, mert eggyel kevesebb Java motor és eggyel kevesebb nyílt OS van benne mint kellene.. :DDD

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#10) macikos válasza (An)Dante (#9) üzenetére

macikos
(addikt)

Hála a lelkes felhasználóknak: [link] és [link] :)

(#11) piqla

piqla
(őstag)

Kar, hogy itthonra nem hozzak be ezeket, inkabb vennem meg kicsit dragabban, mint rendelnem Hong Kongbol :U

Szereted az állatokat?

(#12) virme

virme
(csendes tag)

Helló :)
Abban szeretnék segítséget kérni hogy az iphone készülék kijelzőjén amikor telefonálok, nem látszanak a számok, hol tudom ezt beállítani? Ha pl. olyan szolgáltatót hívok ahol "készülékem segítségével kellen kiválasztani a kívánt menűpontot" ezt nem tudom, mert a kijelzőn nincs rá lehetőség.
Köszönöm :)

(#13) virme

virme
(csendes tag)

Helló
Abban szeretnék segítséget kérni hogy az iphone készülék kijelzőjén amikor telefonálok, nem látszanak a számok, hol tudom ezt beállítani? Ha pl. olyan szolgáltatót hívok ahol "készülékem segítségével kellen kiválasztani a kívánt menűpontot" ezt nem tudom, mert a kijelzőn nincs rá lehetőség.
Köszönöm

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.