Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Adi


Adi
senior tag

"Előoldali sín"? :)

ldm start-reconf primary

(#2) Parci válasza Adi (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

FSB, azt kész, vazze :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) simi


simi
csendes tag

ja, 100 mhz... vegre! Az Intel nagyon szarul navigal szerintem, annyira tisztan veri az AMD teljesitmenyben hogy felelmetes. Az Intelnek IMHO a celeron2 szeriat mar eleve 100-as FSB-vel kellett volna szallitania, es most 133-ra valtani.

en is szivok itt egy 600/66 @750/83-os Celi2-vel... :(
most probalom meg elsozni.

"Any PC built after 1985 has the storage capacity to house an evil spirit." - Jim Peasboro atya, Savannah, GA, USA

(#4) Hactor válasza simi (#3) üzenetére


Hactor
csendes tag

Igaz, hogy régiek a Celeronok, de semmi esetre sem sz@rok, azt is el kell ismerni, hogy baromi jól húzhatóak.

(#5) Szasza


Szasza
tag

A Celeronok kiváló procik Intel hivőknek, sokkal kevésbé melegszenek, mint a Duronok, könnyebben húzhatóak - nem kell "grafitozni" vagy "lábacskákat forrasztani" mint Duron bácsinál, amellett még mindig sokkal több alaplapból lehet hozzájuk választani, mint Duronhoz - az alaplapok még mindig olcsóbbak. Bár a proci már talán kicsit túlhaladott technológia, olcsó gépbe jó választás lehet...:)

(#6) simi


simi
csendes tag

hja... anno 13ezerert megvettem a 333-as celit egy 8ezer forintos LX-es lappal. FSB fel,410-re huzva hasznaltam sokaig. Tavaly nyaron eladtam a procit 12(!) ezerert, bevettek a boltban, a lapot meg 5ezerert.

uj lap 23-ert egy via-s, uj proci 40(!)ezerert egy vadiuj celeron2-600@66. Mai napig nem tudtam 900@100-on meghuzni, 750@83-en megy es a 83-as FSB naaagyon suxxx... par nap mulva elviszik a celi2-t, orulok ha 6-8 ezret kapok erte, kutyanak sem kell, es igaza van... :(
jon a penti3, mert a lapert sem kapnek mar semmit, pedig amugy beallnek AMD fan-nak.

szoval egy ev, es ennyit zuhant az intel erteke. a regi celeronokat meg siman lehetett arban eladni tobb mint egy ev utan, merrt nagyon ott voltak az arukert...

ezek a mostaniak... hat az intel "ataludta" ebben a szegmensben a mult evet egyszeruen.

abbol el az intel hogy neve van ....
es az ilyesmire nagyon ra lehet am faragni, bar persze a procigyarto intelt ugyis kimenti a bajbol (ha bajbakerul) a soklabon allo anyavallalat..

"Any PC built after 1985 has the storage capacity to house an evil spirit." - Jim Peasboro atya, Savannah, GA, USA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.