Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  [Re:] Az első TCPA-chipes notebook (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

Lehet, hogy chippelve vannak lehet, hogy nem.
Ez a jovo zeneje.

En inkabb arra lennek kivancsi, hogy milyen eladasi mutatokat produkal majd az IBM az uj notebookjaval.

(#2) TBB


TBB
tag

Hmmmm $3500...
Ennyi pénzért egy olyan technológiát, amit még nem is lehet használni és az sem biztos hogy benne van!?
Kereskedő legyen a talpán, aki ezt el tudja adni...
Inkább akkor GF 5900 $1500-ért :))

(#3) WN31RD


WN31RD
addikt

:(( Őszintén remélem, hogy csúfosan belebuknak...
[L]http://tcpa.vajko.hu/[/L]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#4) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


Szerintem a sok nagyon hozzáértő üzletember megveszi ''mer a vírussok ellen is véd'' meg ''nem tunnak bejönni a hekkerek'' a mögöttük lévő informatikusok meg szenvedhetnek ennek a sz*rnak a javításával mer mindenért nethez fohászkodik majd.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#5) Adi


Adi
senior tag

Az IBM notebook-jaiban mar VAN egy ideje TCPA-chip, max. nem hirdettek. :(((

ldm start-reconf primary

(#6) Warlock_42 válasza Warlock_42 (#4) üzenetére


Warlock_42
senior tag


De ez attól is függ, mennyire sikerül elijesztenünk őket a fórumainkkal / cikkeinkkel a TCPA-tól...

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#7) Xmas


Xmas
tag

Idézet a fentebbi linkről: ''A TCPA ... létrehozását az Intel kezdeményezte.''

A procibeli azonosító számot is az Intel találta ki, és a köznép nem tűrte, hogy csak úgy mindenkit nyilvántartásba vegyenek. Ez is egy csúnya nagy bukta lesz. (Hacsak a PR-osoknak nem sikerül valami kicsavart megfogalmazással az ellenkezőjéről meggyőzni az embereket.) Mert, ugye mindnkinek mindene nyilván lesz tartva, ellenőrízve lesz. Az, hogy ez jár előnyökkel, nem kétséges. Jót kaszálnak az óriáscégek...

(#8) Elrood


Elrood
őstag

TCPA tudtommal már átnevezte magát:). Egyébként én is úgy tudom, hogy IBM notijaiban már 2002 óta van ilyen csip.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#9) DoubleD válasza WN31RD (#3) üzenetére


DoubleD
aktív tag

Tanúságos írás volt. (köszönöm) Mit ne mondjak, 1984 szagú. Lelki szemeim előtt már az FBI töri rám az ajtót a nem regisztrált Terep 2-vel való egyéjszakás visszaélés miatt. Szóval megnyalhatják.

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#10) DoubleD válasza DoubleD (#9) üzenetére


DoubleD
aktív tag

Bakker, én meg majdnem elkezdtem örülni, hogy ''némár, micsoda csodanótbuk egyhatos cantrummal, meg a 9K-s Ati gráfszívvel...''

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#11) Genialis


Genialis
aktív tag

Hánynom kell ettől az egésztől.

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#12) TBB


TBB
tag

Már azt sem értettem mi baj volt az Intel sorozatszámával, de most aztán végképp nem értem mi a baj a totális ellenőrzéssel?:DD

Tök jó hogy a ''nagy testvér'' rászorít bennünk a legális szoftverhasználatra, meg hogy nem érdemes lopott hardvereket alkalmazni. Csökken a feketekereskedelem, nőni fognak a gazdasági mutatók, dzsídípí meg miegymás. Nem is beszélve a jogdíjas alkotásokról...

Én külön kérek egyet az otthoni Compaq PC-mbe, hogy még csak véletlenül se tudjak jogtalan szoftvert használni, a tuning meg csak meg se fordul a fejemben. :t

Egyébként azt is külön kérem, hogy ugyan figyeljék már ki az Internet használati, újságolvasási, evési, TV-nézési és pisilési szokásaimat, hátha tudnak javasolni valami jó terméket, vagy szolgáltatást, ami megkönnyíti és meggyorsítja azok szervezését, elvégzését és hatékonyabbá tehetik az ÉN ÉLETEMET.

UFF

IDE LŐJJETEK

(#13) JulWCZar válasza Genialis (#11) üzenetére


JulWCZar
senior tag

Bocs hogy ismétellek, de nekem is hánynom kell ettől...

Bukjanak bele ebbe az ösznépi nagytestvérbe :(((

(#14) irkabirka válasza Warlock_42 (#6) üzenetére


irkabirka
csendes tag

Aha, Te tipikusan úgy beszélsz, mintha már loptak volna tőled notebookot.
Másrészről vegye már észre valaki, hogy a kódolt csatorna mindannyiunknak fontos, csak azzal van baj, ha a gyártó nem fog vissza és kiskapukat épít bele, amivel ők is hozzáférnek az adatainkhoz...

(#15) _Petya_


_Petya_
őstag

Felhozom ezt a topicot a süllyesztőből, mert tényleg undorítő, amit ezek művelnek.
Ez lenne a jövő? :F

Check this:

[L]http://www.againsttcpa.com/[/L]

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  [Re:] Az első TCPA-chipes notebook (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.