Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szeke


Szeke
senior tag

Hát pont az előbb volt, h milyen gyenge az 5200, most meg nyom egy 2000-es 3dmarkot. Ami azért nem olyan rossz (igaz, 2,8-as p4).... Ez most GO vagy nem GO? mert nem derül ki egyértelműen.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#2) Szeke


Szeke
senior tag

A cikkben végig az 5200-ról van szó, de a cim 5200 Go... Lehet h csak én értem félre vagy el lett gépelve?

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#3) Cefa válasza Szeke (#1) üzenetére


Cefa
senior tag

a 2003 ban nem derül ki hogy mennyivel lassabb egy geforce 4 től.
kéne egy 2001 teszt is. De azt gondolom nem merik nagy dobra verni.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#4) emvy


emvy
nagyúr

:(

valami butaságot érzek...

while (!sleep) sheep++;

(#5) tomcs


tomcs
őstag

megint semmi a konkretumokrol.. pl felbontas? ugy tudom az nem szamit bele a ''pontszamitasba'' szal 640*480-on akar elkepzelheto is. nem emlexik valaki hogy is szamitodnak a 3dmark pontok?

(#6) hungeek válasza tomcs (#5) üzenetére


hungeek
senior tag

nem számít bele.... ezért szokták jobb helyeken odaírni hogy pl. 1024x768x32
ez így nagyon üres hír....

(#7) Fr4G


Fr4G
aktív tag

és netalán arra nem gondoltok hogy ezeket az adatokat a ph! nál is csak kapták/olvasták ? ?? ?

(#8) nbi


nbi
tag

Mivel NV31M chip van írva a cikkben, gondolom Geforce 5200 Go. És nem Geforce 5200

3athlon - swim, bike, run

(#9) marso válasza Szeke (#2) üzenetére


marso
tag

5200M rol van szo... 2000 3dmark pont loszar egy dx9 es kartyanak 16w fogyasztas meg bazi sok egy mobil chip nek. asszem ez is pont olyan sikeres lesz mint a tobbi nv mobil cucc

(#10) maniac


maniac
senior tag

Az igazat megvalva szerintem direkt nem írják oda, hogy milyen felbontás :)) Még a végén kiderülne, hogy 512x384x16 -ban tud ennyit :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.