Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erdoke


erdoke
titán

Ez igazán jó hír, már csak a megfelelő stabilitás, megfelelő tudás és az északi hidat nem meghaladó disszipáció híre hiányzik. :D

A legjobb aláírás a héten

(#2) tomesto


tomesto
aktív tag

Épp időben:DDD

(#3) fLeSs


fLeSs
nagyúr

ez is bugos lesz... :DDD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4) Komplikato


Komplikato
veterán

Miért, az Sb450 bugos? :F
Nem arról volt szó, hogy ''csak'' lassú rajta az USB???

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#5) Komplikato


Komplikato
veterán

Amúgy meg éppen ideje volt.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#6) LordX válasza Komplikato (#4) üzenetére


LordX
veterán

Azért lassú, mert bugos. Nem elég?

(#7) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

Tehát ne csak stabil, hanem gyors is legyen az sb600. Várjuk majd a teszteket.

(#8) Ősember


Ősember
őstag

ez azért is lenne jo, mert akkor 3 ''nagy'' chipset gyárto maradna versenyben. igaz az atirol nem mondhato el, hogy milyen rég ota arat nagy sikereket ezen a téren, de én remélem fellendülnek és a 3 gyárto majd szépen megcsinálja azt, aminek a felhasználok örülnek: kiélezett árverseny :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#9) stanci válasza Ősember (#8) üzenetére


stanci
tag

Lehet túl paranoid vagyok, de én mindig úgy érzem, hogyha 3-4 gyártó marad egy piacra akkor ott le vannak előre osztva a lapok. Ahogy megtették a memóriagyártók, és ahogy a mobilszolgáltatók is megteszik szerintem.

''Az élet egy hatalmas film... ...csak nem te választod a műfajt''

(#10) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Ki merik adni a Vista előtt? Hát nem tudom... ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#11) orbano válasza macilaci78 (#10) üzenetére


orbano
félisten

már biztos vista-kompatibilis lesz :D lesz rajta tuti ilyen matrica :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#12) rocket


rocket
nagyúr

[kép]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#13) ftc


ftc
nagyúr

Kiadhatnának mellé valami uj északit is kicsivel erősebb alaplapi VGA-val mint ami most van benne (X300 2 pipe-al)
Attol függetlenül hogy az SB400 és utodja lassabb volt mint a konkurencia én megvoltam vele elégedve.

(#14) Komplikato válasza ftc (#13) üzenetére


Komplikato
veterán

Miért kéne erősebb integrált VGA? Aki játszani akar, az vesz rendes kártyát, aki nem, az mindek fizessen?
Azért a GF6100 se egy olajozott Istennyila :D

Amúgy visszatérve az SB450-re. Na most az USB csatoló mindíg is félig nyomorék dolog volt, egy elméleti átviteli sebességgel. Ahol számítana (HDD, író), ott normális esetben FireWiret használnak, nem véletlenül. Ahol meg nem számít a sebesség, ott meg majdnem mindegy, mert annyira nem lassú. Ha még is lassú lenne, akkor 3e alatt van egy kártya. Egyébb marhanagy hibáról meg nem olvastam a tesztekben.
Azért az SB600 csak sokkal jobb lesz már.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.