Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] ATI-hírek a nagyvilágból (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Elrood


Elrood
őstag

TSMC vajon mikor küzdi le a 0.13-s problémáit, amikor Intel szepterben piacra dobja a 0.09-s Prescottot, AMD meg jövő év második felére igéri a 0.09-s processzorait. Persze ez nem zárja ki hogy az Intelnek vagy az AMDnek gondjai lesznek.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#2) Male válasza Elrood (#1) üzenetére


Male
nagyúr

Hát lehet, hogy soha. Úgy néz ki mintha feladnák a 0.13 problémáinak megoldását, és inkább már a 0.09-el foglalkoznának -> már amikor az FX-eket nem tudták rendesen gyártani, már akkor a 0.09-ről dumáltak, gondolom inkább annak a rendes (a 0.13-nál alaposabb) kifejlesztésével foglalkoznak.

Legalább kiegyenlítik a dolgot -> az nVidia is megszívta (részben) miattuk, most meg az ATI szenved. :)

(#3) Elrood válasza Male (#2) üzenetére


Elrood
őstag

ATi nem szenved. Ugyanis látta, hogy a TSMC szenved a 0.13-s technológiával, ezért a csúcskártyái 0.15-s csíkszélességű, amivel az TSMC már jól gyárt. Sőt. pletykák szerint a R4xx csúcs gpu is még 0.15-s lesz.
Persze ATi mikor kiadta gyártásra a RV350-t, azt hitte, hogy a TSMC megoldja a problémát. Persze az ATi-nak nem a asztali 9600-s az érvágás, hanem notikba szánt high-end mobility radeon 9600.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#4) Male válasza Elrood (#3) üzenetére


Male
nagyúr

Csakhogy nem a csúcskártyákból adják el a legtöbbet, és a 0.13-as ATI GPU-kból komoly hiány van, ami nem túl előnyös az ATI-nak.

(#5) Elrood válasza Male (#4) üzenetére


Elrood
őstag

Ebben igazad van.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#6) Fr4G


Fr4G
aktív tag

Kellene gyurni egy ilyen 256mbyteosra, bar ugy hallottam (eln. olvastam:) ), hogy nincs sok kulonbseg a sima 128ashoz kepest.

(#7) authenticDViD válasza Fr4G (#6) üzenetére


authenticDViD
tag

Valoban majdnem igy is van.

<b>Ez itt a reklám helye.</b>

(#8) nap


nap
addikt

Nem is tudtam, hogy mostanaban csinalnak mar normalis grafikus chippel is notebookokat. :)
sis630 sux.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#9) Pupák


Pupák
tag

Ki tudna nekem pióontos adatokat adni PowerColor Radeon9100 64Mb AR2TD-B3-P1 tipusú kártyáról 250/250

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] ATI-hírek a nagyvilágból (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.