Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  [Re:] Athlon XP 2800+ október 1-én (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Spensers


Spensers
aktív tag

Na valami ijjesmire be fogok ruházni !!!

Csak nem most majjd úgy 1 év múlva :)
Addig elég nekem a jó kis AMD XP 1700+ procim ........

(#2) Dalai Láma válasza Spensers (#1) üzenetére


Dalai Láma
őstag

1 év múlva már a Hammerek lesznek a jók, akkor szerintem k7 alapokra nem lesz érdemes építeni. Bár, ha csak procicsere, akkor még oké lehet!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#3) wassermann


wassermann
addikt

Asszem többségünk addig tart egy lapot amíg van még bele proci! Ezt egyébként valószinüleg az AMD markeingesei is tudják. Emiatt remélem még néhány új proci megjelenik 166-os FSB-vel!

(#4) wassermann


wassermann
addikt

Bocs elírtam,természetesen 133-as FSB-re gondoltam!

(#5) Spensers válasza Dalai Láma (#2) üzenetére


Spensers
aktív tag


Hali

Nem csak proci cserére gondoltam Alaplapra is :)
(min 1 év múlva... addig nekem bőven ráér)

(#6) LordX válasza Dalai Láma (#2) üzenetére


LordX
veterán

Ha ennyire fel tudták ''éleszteni'' a Thoroughbredet, akkor egy 3GHz-es (nem 3000+-os :) ) Barton-B (a la TRB-B) a saját Hammerjét fogja megölni...

(#7) ZBAdmin válasza LordX (#6) üzenetére


ZBAdmin
csendes tag

Hi, All!
Hát miféle okosságot toltak bele ebbe?
Úgy emléxem, hogy már a 2100+ és a 2200+ -ot is többen ''eltemették'', merthogy alig sikerült hoznia a teljesítményben elvárt szintet.
Zo

''...és 4 sec alatt lefuttat egy végtelen ciklust!''

(#8) Flashcash válasza ZBAdmin (#7) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

9 rétegű gyártástechnológiával készítik az új procikat.
-2,8-2,9Ghz-ig lehet húzni.
-kevesebbet fogyaszt
Egy probléma van, az hogy ezek szellem procik szal van aki már látta őket de valójában nem lehet kapni.
Az ilyen procik pedig nem sok bevételt termelnek.
Még a régi T-Bred procit sem lehet kapni pl. 2000+-os kiszerelésben.

(#9) LordX válasza ZBAdmin (#7) üzenetére


LordX
veterán

Igazából semmit. A 9 réteg miatt nagyobb frekin (lehet) jár(atni), egyébként egy sima AthlonXP.

(#10) wassermann


wassermann
addikt

Én csak remélem, hogy valami kis + azért lesz bennük. Az AMD-k többek közt az Infenionnál készülnek Drezdában. Ezt a plusz réteges dolgot is állítólag ők találták ki. Mivel ez a cég most vásárolta fel az ERICSON chipgyárát, nem hiszem hogy ne lenne pénzük fejlesztésre. Egyébként mi itt európaiak állítólag jóval okosabbak vagyunk a jenkiknél így asszem az Intelnek még mindig tartania kell pár titkos struktúrális átalakítástól!
És ez nekünk vásárlóknak nagyon is jó mert az olcsó konkurencia mellett az Intel nem tuggya égbenyomni az árait. (Én mindig a kissebbeknek drukkolok!)

(#11) sh4d0w válasza Dalai Láma (#2) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

K7 alapon a mostani XP procik lesznek a Hammerek korában; a mostani XP-k leváltják a Duronokat, úgyhogy azért még érdemes építeni rájuk! :))

https://www.coreinfinity.tech

(#12) fofi


fofi
csendes tag

Érdekesség: a chip.de most tesztelt egy 2800+-t nForce2 chipes lappal.

(#13) Dalai Láma válasza sh4d0w (#11) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Ja. A csóró parasztoknak (mint én) :))
Persze akkor azért még nem lesznek olyan szarok. Ez attól függ, hogy mit akar az illető csinálni vele.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#14) Flashcash válasza Dalai Láma (#13) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Nekem a video tömörítés miatt kevés az 1600XP a többi programhoz ill. játékokhoz egy jó vid. kártyával már ez is elég.

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  [Re:] Athlon XP 2800+ október 1-én (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.