Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BobMaster


BobMaster
senior tag

Szerintem a sötét pixelhiba semmivel nem jobb :(

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#2) L3zl13 válasza BobMaster (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Szvsz az kevésbé zavaró.

Aki hülye, haljon meg!

(#3) Esmein válasza BobMaster (#1) üzenetére


Esmein
nagyúr

Mégiscsak jobb ez mint a semmi...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4) AMD Power


AMD Power
titán

Azért ez mégis csak egy + hozzálás! Pár gyártó is példát-t vehetne!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5) Blackmate


Blackmate
senior tag

Volt reszem benne ketszer is, hogy pixelhibas notit vettem. Mind a ketszer visszacsereltek. A 3. most ugy nez ki jo (4 napos). Respect az Asusnak. [kép]

(#6) AMD Power válasza Blackmate (#5) üzenetére


AMD Power
titán

Emlékszek rá! Nem is volt ez olyan régen....!;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7) Lars


Lars
őstag

Nem tudjátok hogy a többi pixelhibával mi az ábra ?
Esetleg valami leírásban vagy szabványban ez le van hozzáférhető ?
Előre is köszi.

(#8) Blackmate válasza Lars (#7) üzenetére


Blackmate
senior tag

Bővebben: link Azt hiszem, hogy ez altalanos ervenyü, mert az LCD gyartas-technologiajara vonatakozik. Ne tevesszen meg, hogy milyen oldalon van :)

(#9) WN31RD


WN31RD
addikt

''A gyártó már Magyarországon is szavatolja egyes modelljei kijelzőinek kifogástalanságát.''
Ez azért erős túlzás. Közel sem a kifogástalanságot szavatolják, csak - egyébként dicséretes módon - valamivel szigorúbb szabályok alapján ítélik meg, hogy mi számít elfogadható pixelhibának.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#10) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Utánna érdeklődtem, és azt az érdekességet hallottam, hogy az ASUS csak 1 azaz egy db ingyenes kijelzőcserét vállal világospixel hiba miatt.
Azaz ha a második is ilyen lesz akkor azt már nem cseréli... :U

Aki hülye, haljon meg!

(#11) Hurracan


Hurracan
tag

Ez egy örök vita marad.......Minden gyártónál előfordulnak pixel hibák, de felháborító hogy ilyen drága gépeknél megengednek ilyet! Ha már kifizetem akkor olyat is kapjak amilyet szeretnék!
Mondjuk szerintem igen érdekes az amikor órákon átt Wordözök és egy piros légyszar ''villog'' a monitor kellős közepén.............:(

(#12) L3zl13 válasza Hurracan (#11) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ilyen drága gépeknél ez van. De vegyél még drágább gépet. Ott teljes garancia van pixelhibákra.
A TFT technológia csodái.
Amíg el nem terjed az OLED addig ezzel folyamatos szívás lesz, szóval ez van.

Aki hülye, haljon meg!

(#13) emvy


emvy
nagyúr

A W sorozat nem IPS paneles véletlenül? Csak azért, mert ott eleve kizárt a világospixel-hiba...

while (!sleep) sheep++;

(#14) Lars válasza Blackmate (#8) üzenetére


Lars
őstag

Köszi a linket, már emésztem az ott írtakat. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.