Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SLYM


SLYM
veterán

azért ez inkább a játékosoknál lesz népszerűbb szvsz :U

(#2) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Egy átlagos alaplap + 3 db pci-os dual head matrox kártya miért nem jó erre? :F

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3) beencee válasza kraftxld (#2) üzenetére


beencee
senior tag

Nekem is ez jutott eszembe, de nem biztos, hogy a Wall Streeten a költséghatékonyság egyáltalán szempont... De akkor minek ez az alaplap :F

Meg brókerenként szerezni 3db Matrox PCI DH-t :F

(#4) macilaci78 válasza kraftxld (#2) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ugyan már! Az nem elég drága egy brókernek... :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5) ftc válasza kraftxld (#2) üzenetére


ftc
nagyúr

ez se rossz:

[link]
vagy
[link]

Bár ez sokkal jobb erre a célra:

[link]
4db monitor 1 kártyáról...
szal ezzel a lappal összesen 16db monitor :D

(#6) Janoska26 válasza ftc (#5) üzenetére


Janoska26
addikt

Jobbnál jobb megoldások, de gondoljátok csak el ezekbe a lapokba betenni 4db ATI x300se kártyát, húú azzal aztán nyomhatják a Wall Streeten, amiket persze jó borsos áron számolnék fel nekik :DDD

(#7) Gaben01


Gaben01
őstag

Nem hinném hogy a brókerek túl nagy figyelemmel követik az ilyen jellegű újdonságokat :)
A játékosok viszont annál inkább és szvsz az ő körükben nagyobb sikere lesz a lapnak mint a Wall Streeten.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#8) venember83


venember83
nagyúr

Wall Street :W :W :W Mi koze van a brokernek, h milyen alaplap van a gepeben??? Azt se tudja mi az az alaplap, s nem is erdekli. S nem is kell! Nehogymar a broker kelljen osszerakja/osszevalogassa a sajat gepet! Lap jonak nez ki, de idiota a megnevezese! S a melle adott marketingrizsa is borzaszto!

(#9) Balu77


Balu77
őstag

Ez az egész csak egy marketingfogás. Nem vettétek még észre?

izé

(#10) kiskegyed


kiskegyed
aktív tag

Matrox DualHead2Go-ról már itt is volt szó korábban: [link]
Megsokszorozza a ráköthető kijelzők számát! ;]

(#11) nap válasza venember83 (#8) üzenetére


nap
addikt

Valoszinu, hogy nem a brokereknek szol ez a hir, hanem annak az informatikusnak, aki a brokerek gepet buzeralja.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#12) nap válasza kraftxld (#2) üzenetére


nap
addikt

Mert mar mindenki, aki uj gepet vesz pci-expresszben gondolkodik. Foleg ott, ahova ezt szanjak. Ott ki venne meg egy ''elavult'' technologiat hasznalo gepet?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#13) venember83 válasza nap (#11) üzenetére


venember83
nagyúr

igen, ez nekem is eszembe jutott, de valamilyen megmagyarazhatatlan okbol nem tartom valoszinunek, h mostantol a brokerek ezzel a lappal nyomuljanak...

(#14) orbano


orbano
félisten

az Asus ismét megmutatta, hogy lehet idétlen dolgokat csinálni :))

A vér nem válik VAZZE!™

(#15) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Biztos velem van a gond, de én csak 3 PCI Express slotot látok.

(#16) orbano válasza Reinhardt (#15) üzenetére


orbano
félisten

a 3ik slot, fehér ugyan, de pici expressz, ott a cickafarka is :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#17) engusz válasza orbano (#14) üzenetére


engusz
veterán

Ilyen butaságokra van lovetta. Bezzeg azoknak az alaplapoknak az árát nem csökkentették, amikkel pár hete szemeztem. :D Rosszul osztják el a pénzt, ez már világos. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#18) Reinhardt válasza orbano (#16) üzenetére


Reinhardt
őstag

Valóban.

Na ezt most nagyon benéztem, vagy azóta le lett cserélve a kép. (Le lett cserélve a kép?)

(#19) gliskard


gliskard
senior tag

...az apple macpro-jába szintén ültethetö 4 vga. Talán e-miatt hozakodott elö az asus egy ilyen deszkával. Bár ez tényleg nem a játékosokat célozza meg, inkább a 3d, utómunka és dtp területeket. Ott jól jön a 3-4 monitor plána ha a meghajtásuk a kártya mindkét dvi kimenetét lefoglalja.

(#20) Daweee


Daweee
őstag

abba belegondoltatok, mit művelne ebben a lapban 4 7950gx2??? :Y :Y :Y
Mondjuk ez annyiban hibázik, hogy sztem túl közel vannak egymáshoz a slotok és nem mennének be egymás mellé az ilyen nagy karik. Így elbaxni egy ilyen jó deszkát :( :DDD :DD

(#21) #16741888


#16741888
törölt tag

Hardcore pókereseknek ez mennyire jó:DDD
Egyszerre 8asztalon lehetne túlni::D, meglehetne az óránkénti 1000dollár is lazán.:DDD

(#22) orbano válasza engusz (#17) üzenetére


orbano
félisten

ha ezt a pénzt mondjuk még a notebook termékfejlesztésbe fektetnék, oltári jók lennének :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#23) orbano válasza Daweee (#20) üzenetére


orbano
félisten

ja, meg driver sincs hozzá és a chipset sem bírná a pcie forgalmát, de elképzelésnek nem rossz :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#24) Daweee válasza orbano (#23) üzenetére


Daweee
őstag

Na az ötlet megvan, jöhet az Asus egy újabb marketingmarhasággal hogy nyugati népek milliókat költsenek a gépükre. Viszont szerintem ennyi grafikus teljesítményt MA nincs az a program ami 100%osan kihasználná... 8 karis rendszer... az intel lemarad ha nem dobja ki gyorsan a 8 magos procikat :DD

(#25) tgabi333


tgabi333
tag

Sokadszorra olvasom már a fórumokban, hogy nincs az a program ami kihajtaná az adott hardvert, negatív kontextusban. De miért kell egy szoftvernek kihajtani egy hardvert? Szerintem az már rég rossz ha egy szoftver ( gondoljunk itt asztali alkalmazásokra, akár játékokra is) ki tud teljesen használni egy adott új hardvert, akkor ott gondok vannak. Szoftver hardver viszonylatban az az optimális amikor a rendszerben van erőtartalék.

Gondolj bele, nem gyártanak 30 lóerős kocsikat, mert az is felmegy a 20%os emelkedőn minimális sebességgel, az adott súllyal..

De akár abba, hogy ki szeret várni az ütemezés kegyességére ha egy program 100%ban használja a hardvert...

(#26) Adi


Adi
senior tag

Ha már brókereknek szánták, akkor a Köcsög Edition találóbb név lenne. :DDD

ldm start-reconf primary

(#27) zeg


zeg
senior tag

Ez pedig egy évek óta sokmonitoros megoldás notebookhoz:
[link]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#28) gliskard


gliskard
senior tag


mi az oka, annak a jelenségnek, hogy a hirekhez a kommentek többsége játékos szemszögböl történik? Valószinüleg ugyan ebböl kifolyólag erös a fikázás. Hasonlóan, mint anno a 80-90-es években a C=64 vs. ZX-Spectrum idöszakban - aki nem velünk az ellenünk és az még hülye is...

Nem csak a játékra használják az emberek a gépeket. Mellesleg ha már játék, a grafikusuknak is könnyebbség a 2 vagy 3 monitoros rendszer a munkához. Szépen lassan az irodákban (hazánkban) is a 2 monitoros rendszerek kezdenek terjedni. A kiadvány szerkesztés/video vágás/video utómunka/stb. helyeken az egy monitor inkább a szopás kategória, mert a sw-k felhasználói felülete igényli a 2/3 kijelzöt a kényelmes, jó ütemü munkához, illetve kell ha látni is akarsz valamit a rengeteg paletta mellett...
Több dtp-vel foglalkozó ismerösömnél a 2 monitor már több éve alap de egyre többen nyitnak a 3 kijelzö irányába mert kényelmesebb ugy dolgozni.
Söt egy régi kollégámnál két 90' elforgatott lcd-n látható a kiadvány két oldalát a jobb oldalon a 3. monitoron ott csücsülnek a paletták, a bal oldalon a 4.-en pedig a word forás anyag vagy az emailban küldött korrektura/brief látható - kipróbáltam a dolgot és egyáltalán nem felesleges paraszt vakitás...

Emlékeim szerint az asus gyártó partnere az apple-nek a notebook-ok területén és lehet, hogy besegitett a MacPro-nál is ami (mint fentebb irtam) szintén támogatja a 4 vga kártyás megoldásokat. Tehát elképzelhetö, hogy a WS adaptáció és amolyan piac próbálgatás. Felmérik, hogy van-e igény ilyen megoldásokra a ''hétköznapi'' pc piacon. Értelem szerüen a gamer user számára nem kimondottan alternativa egy ilyen lap. Ezért lehetett ez a szerencsétlen marketing döntés a névvel illetve az ''ideológiával'' kapcsolatban.

Minden esetre, elgondolkodtató, hogy a PH forumjainak termékekkel kapcsolatos bejegyzéseinek jelentös része gamer szemléletü fikázás. Persze, hiszen az olvasok jelentös részét ök teszik ki, de miért nem probálnak (mély tiszteletem a kivételeknek!) nyitottabbak lenni és néha kicsit másként nézni a világot vagy mint ebben az esetben a termékeket...



persze ez csak az én szerény saját véleményem és tévedhatek is mert emberböl vagyok...
szép napot és mély elnézést, ha valakit megbántottam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.