Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sárpac


Sárpac
nagyúr

67-73 ezer forintnak megfelelő összegért vásárolható meg.:Y
Jó lapnak tűnik bár én mostanában csalódtam az Asusokban!
:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#2) erdoke


erdoke
titán

Tuti, hogy az ICH6R és a SI3114 se támogat RAID 0+1-et?

A legjobb aláírás a héten

(#3) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

DDR2-711:F valamiről lemaradtam?:U

(#4) janpotocki válasza erdoke (#2) üzenetére


janpotocki
senior tag

nem együtt, csak külön

(#5) erdoke válasza janpotocki (#4) üzenetére


erdoke
titán

Persze, de a 0+1 úgy általában kimaradt a hírből, holott a 0 és 1 szerepel.

A legjobb aláírás a héten

(#6) janpotocki válasza erdoke (#5) üzenetére


janpotocki
senior tag

stimmt, belevettem

(#7) SzlobiG válasza Alvin_ti4200 (#3) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jah az új chip támogatja az FSB 1066-ot meg a DDR2-711-et vagy is addig.:))

(#8) engusz


engusz
veterán

Drága, de mellette elég fullos lapocska. Ezt is csak képről fogom látni, ahogy az új OCZ tápot... :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#9) DonLeo


DonLeo
senior tag

Mikor lesz 1066-os fsb-s proci, na a ddr2-711-ről már nem is beszélve?
Kíváncsi lennék egy ilyen kombó tesztjére. :DDD

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#10) SzlobiG válasza DonLeo (#9) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hidd el hamar.:D

(#11) anulu válasza DonLeo (#9) üzenetére


anulu
félisten

Kíváncsi lennék egy ilyen kombó tesztjére.

én pedig a csalódott arcokra...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) anulu


anulu
félisten

flame nélkül, tök őszintén megkérdezem: van ennek értelme? a DDR2 minimálisan gyorsabb csak a sima DDR-nél, a Prescott mag pedig 3,4GHz körül is már annyi hőt termel, hogy az már bámulatos :( ráadásképpen pedig ott figyel a tuning-lock, amit van olyan gyártó, aki ki tud kerülni, van aki nem...

nem értem az Intelt. ahelyett, hogy csak a $-kat nézné, ha egy kicsit gondolkodna a felhasználók szemével (esetleg az overclockerekével...), ill egy hangyányit lejjebb vinné az árait, vagy pusztán kitalálná, hogy mit is akar tulképp, nekem nagyon úgy tűnik, hogy mindent azonnal akar bevezetni, sőt talán kapkodva... főleg úgy, hogy még van olyan dolog, ami felesleges is!

valaki pls homályosítson fel, hogy lesz-e SLI chipset LGA775-höz! szerintem ez az egyetlen ésszerű dolog, ami egyelőre a PCI-E mellett szól

ennyit akartam mondani, köszönöm a figyelmet, leülök magamtól is! (:DDD)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) Gorneck válasza anulu (#12) üzenetére


Gorneck
titán

Egyetértek! De ebbe legalább jó lesz a dualcore proci!

Gorneck#1239

(#14) DonLeo válasza anulu (#12) üzenetére


DonLeo
senior tag

Az 1066 fsb-s proci is Prescott magos lesz? Remélem nem. Bár attól, hogy máshogy hívják még lehet tréh. De azért én még bízom az Intelben, hátha a következő jobban sikerül, mint pl a Northwood.
Willamate = gáz
Northwood = jó
Prescott = gáz
a következő még lehet jó :DDD

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#15) DonLeo válasza Gorneck (#13) üzenetére


DonLeo
senior tag

Azt várom már, dual-core-os proci HT-vel = 2 x ''2''
Az csak ütős lesz... ;]

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#16) anulu válasza DonLeo (#14) üzenetére


anulu
félisten

de, Prescott lesz, mivel a Tejas projectet úgy, ahogy van törölték. mintha soha nem is létezett volna. azt aláírom, hogy a Northwood jó (volt), de ez a Prescott...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#17) karib válasza anulu (#12) üzenetére


karib
addikt

Egy jó cikk a DDR-2-3 memóriákról: [L]http://www.lostcircuits.com/memory/ddr3/[/L] Röviden: a DDR2 már ma egy kicsit elaggott, hiszen igazából a DDR200-266 időkben kezdték el kitalálni, amikor a DDR333 elérhetetlen koncepciónak tűnt - aztán kicsit tovább haladtunk. Mondjuk ilyen alapon mondhatjuk ma, hogy á, nincs semmi tartalék már a DDR2-ben - aztán 2 év múlva meglepődve nézünk majd vissza, hogy jé, nem is gondoltuk volna, még mit ki lehet passzírozni belőle. Vagy sem. Meglátjuk :)

Department of Redundancy Department

(#18) Gorneck válasza anulu (#16) üzenetére


Gorneck
titán

A Prescott projekt halott, de lesz remélem vmi ütős darab a mobil technológiából kihozva!

Gorneck#1239

(#19) DonLeo válasza anulu (#16) üzenetére


DonLeo
senior tag

Na jó de a Tejas helyett csak lesz vmi nem? Ha jól emlékszem már tudni, hogy mi lesz a Prescott leváltója, csak nekem nem jut eszembe, vagy rosszul emlékszem. :)

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#20) anulu válasza DonLeo (#19) üzenetére


anulu
félisten

tudtommal a Tejas váltotta volna le a Prescottot. hogy most mi a pálya, arról lövésem sincs :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21) Elrood válasza anulu (#12) üzenetére


Elrood
őstag

ami egyelőre a PCI-E mellett szól

Hát, AGP leváltása igaz, hogy nem hozott teljesítmény növekedést, de a PCI buszt le kellett akkor is váltani. Ez viszont a PCI-E mellett szól:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#22) Elrood válasza anulu (#20) üzenetére


Elrood
őstag

Igen, Tejas váltotta volna le, de az Intelnél rájöttek, hogy a GHZ taktika már nem vezet sehova, ezért a Pentium-M -t fogják majd asztali rendszerekbe implementálni. Kicsit átalakítva.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#23) anulu válasza Elrood (#21) üzenetére


anulu
félisten

nekem az nem tetszik a PCI-E-ben, h más a foglalata az x1-nek és az x4-nek is. tudtommal pl az Audigy3 x4-es lesz, de egyelőre még nem láttam olyan deszkát, amibe ez belemenne. R-GO új deszka valszeg...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24) anulu válasza Elrood (#22) üzenetére


anulu
félisten

fogják majd, ja. mikor és milyen áron? hozzá naturally új alaplap.

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#25) Elrood válasza anulu (#23) üzenetére


Elrood
őstag

Ebben igazad van, Creative x4ről beszél, és eddig egy lapon sincs ilyen, tehát lesz itt kavar ismét.

Új Penya generáció meg később lesz, gondolom a Prescott-n be akarják hozni a költségeket:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.