Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Efreet


Efreet
senior tag

''Ez egy közvetlenül a nyomtatott áramköri lap alá illesztett fémlap, amely az elektronika által termelt hőt nagy felületen adja le...''
én ezt már régen feltaláltam, amikor távtartók nélkül szereltem fel egy alaplapot... az olyan jól volt hűtve, hogy be se indult :DDD

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#2) Surranó válasza Efreet (#1) üzenetére


Surranó
aktív tag

Úgy valahogy. És ha van távtartó? Az a centi vastag álló levegőréteg olyan jól elvezeti azt a rengeteg leadott hőt?
Az ötlet egyébként kézenfekvő. Jópofa a kétféle foglalat meg a szanaszétdobált ide-csatik is.

(#3) Frigo


Frigo
őstag

Nagyon bejövős ez a lap ,a sok feature miatt talán erre lesz majd érdemes váltanom a P4P800-DX után :C

(#4) pilóta


pilóta
nagyúr

Azért kíváncsi lennék mit szól az ASUS ahhoz a szép nagy GIGABYTE felirathoz... :DD :DD :DD

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5) csudri


csudri
őstag

Ezeken van AGP, vagy csak sima PCI és PCI expressz?

(#6) LordX válasza csudri (#5) üzenetére


LordX
veterán

Te látod az AGP-t? Mert én nem...

(#7) csudri válasza LordX (#6) üzenetére


csudri
őstag

Pont ez a problémám, hogy nem látom! Ezennel vége az AGP-nek?

(#8) vicces


vicces
addikt

szerintem van rajta agp.:)

:)

(#9) Kriza


Kriza
őstag

Szerintem meg számalmas, hogy félkilós acéldarabokat kell az alaplap aljára szerelni, mert a félvezetőgyártók képtelenek olyan lapkákat gyártani, ami nem hősugárzóként működik.

A ''szanaszét dobált'' IDE csatik tényleg gázul néznek ki, de szerintem ASUSék már csak szükséges rossznak tekintik a PATA-t.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#10) LordX válasza vicces (#8) üzenetére


LordX
veterán

Hol? Az intel nagyon tolja a PCIe-t, ebből a 16x az teljesen le fogja váltani az AGP-t

(#11) anulu válasza Kriza (#9) üzenetére


anulu
félisten

sajnos nemcsak ASUS-ék. Abiték i915-ös lapján (AA8/AS8) 4 SATA van, de csak 1 csatornányi PATA. szvsz, aki nagy mennyiségben akar PATA-t, az vegyen Gigabyte-ot. merthogy ők feltolnak minden földi jót a csúcs lapjaikra. csak annyiba is kerülnek :(

a DDR2 tolását viszont egyelőre nem értem...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) LordX válasza anulu (#11) üzenetére


LordX
veterán

Khm, nem az új Intel déli híd támogat 4 SATA + 1 PATA portot?

(#13) Junkie válasza LordX (#10) üzenetére


Junkie
aktív tag

Ezen a deszkán sehol nincs agp(mint ahogy irják is:D) van rajta egy PCI express oszt lehet cserélni a vga-t is. Tulajdonképp 1 elönye van hogy ilyen öszvér(ddr&ddr2) Legalább a ramokat nem kell első körbe cserélni

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#14) anulu válasza LordX (#12) üzenetére


anulu
félisten

de :(((

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#15) anulu válasza Junkie (#13) üzenetére


anulu
félisten

mintha az lenne a legdrágább... az AsRock kombó AMD64 alaplapja tetszik összvér megoldásként! 2 különböző procifoglalat, PCI-E + AGP. az elrendezése szerintem vérlázító, de a hasznossága miatt ez sokadlagos szempont :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#16) erdoke válasza LordX (#12) üzenetére


erdoke
titán

Mivel a régi délikkel nem párosítják az új északi hidakat, ezért szinoním használható a Grantsdale/Alderwood a komplett lapkakészletre is.:P

A legjobb aláírás a héten

(#17) Junkie válasza anulu (#15) üzenetére


Junkie
aktív tag

Attól függ(nekem 4X256MB Corsair XMS PC3500C2 ramom van 65k volt így szettben, nekem ez volt a legdrágább az egész gépbe ami most benne van) mindenesetre valóban az lenne a baráti megoldás hogy PCI-E+AGP plussz a két procifoglalatos cuccok tényleg ütősek:D öszvér rulz:DDD

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#18) faster válasza Junkie (#17) üzenetére


faster
nagyúr

4PATA + 4SATA, 2 féle procifoglalat, DDR, DDR2 mem foglalat, AGP + PCI-e, és akkor csak alaplapot kell cserélni a gépben, ugyanolyan gyors marad, de egy csomó pénzbe kerülne. :DDD

(#19) Junkie válasza faster (#18) üzenetére


Junkie
aktív tag

Jójó de utána egyenként szép lassan tudod benne cserélgetni a cuccokat, nem egyszerre vagy kénytelen lecserélni. a két proc foglalat mondjuk tulzás de ram+vga tényleg jó lenne ha nem kéne cserélni ha váltani akarom.

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.