Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  [Re:] Artic Silver III (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) laja


laja
tag

Miért nincs magyarországi kereskedője? Kereslet lenne rá... például én :)

Abit IC7, P4 3,8 Ghz-en, 1 GB DDR466, x800 pro XT PE-re moddolva (580/477 Mhz), két vinyó, Enermax 460 W-os táp, 17 collos Iiyama LCD, vízhűtött proci és videokártya

(#2) danteshell


danteshell
aktív tag

A fa**om kenegessen, csináljanak hűvös procit a jó édes ***** *****kat!!!!!!!!!!

7447 óta folyamatosan...

(#3) laja válasza danteshell (#2) üzenetére


laja
tag

Danteshell, részeg vagy??? Szóval egyszerre vársz el több gigahertzet is, meg tömör vashoz illő hőmérsékletet is? Ez a mai technológiával nem megy...

Abit IC7, P4 3,8 Ghz-en, 1 GB DDR466, x800 pro XT PE-re moddolva (580/477 Mhz), két vinyó, Enermax 460 W-os táp, 17 collos Iiyama LCD, vízhűtött proci és videokártya

(#4) LordX válasza laja (#3) üzenetére


LordX
veterán

Má föltalálták a szupravezetőket, nem?

Ha egyszer lehűtöd, leszigeteled, azt el lehet felejteni :DD

(#5) guest


guest
veterán

ez csak a félörül tuningoloknak okoz örömet, akik képesek +50mhz ert tizezreket kidobni... atlag szamitogep epito siman megvan a normal zsirral is...

prohardver vendég

(#6) laja


laja
tag

Nem tizezrek. A Conrad-nál most rendeltem meg, 4990 Ft. Ha megjön, és kipróbáltam, beszámolok.

Abit IC7, P4 3,8 Ghz-en, 1 GB DDR466, x800 pro XT PE-re moddolva (580/477 Mhz), két vinyó, Enermax 460 W-os táp, 17 collos Iiyama LCD, vízhűtött proci és videokártya

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  [Re:] Artic Silver III (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.