Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) balintka


balintka
addikt

Na igen. Egyik szolgáltató emel, a másik csökkent. Így is lehet :)

(#2) AMD Power


AMD Power
titán

Még mindig a Voda a legjobb. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3) Diego! válasza AMD Power (#2) üzenetére


Diego!
senior tag

Egyetértek :R :R

(#4) balintka válasza AMD Power (#2) üzenetére


balintka
addikt

Én is egyetértek. :R

(#5) nemma válasza balintka (#4) üzenetére


nemma
addikt

Én sem :R

(#6) mark75


mark75
senior tag

a k800i-nek elég korekt ára van.,ja és amugy a legjobb kártyás árak a vodánál vannak.nem értem a pannonál mi a sz@rért olyan drága?

(#7) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Szép.
És S60-os Nokiából is jó kínálatuk van.

(#8) nemma válasza mark75 (#6) üzenetére


nemma
addikt

Azért olyan drága, mert ők tulajdonképpen független állapotban árulják a telefonjaikat csak éppen van rajta egy SIM lock. Se matrica, se külön elrondított menü, se gravírozás, semmi. És ez így van jól, mindenhol így kéne. Ettől függetlenül tényleg drága a Pannon :D

(#9) Nightmare válasza nemma (#8) üzenetére


Nightmare
senior tag

Az sztem nem túl nagy baj, ha egy logó pihen a telefonon...de az már sokkal nagyobb bajság, ha beleburelálnak a szoftba. A gyártók nem véletlen csinálják meg a telefon menűjét, ez az egyetlen dolog, amit nem tudok megérteni, hogy minek írják át. :(((

Pl T-Online, vagy Voda. Attól, hogy az első gombnyomásra ott a wap, tök idegesítő, furakodó módon, még nem fogok fölmenni rá...

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#10) kzoltann


kzoltann
aktív tag

lehet beruhazok egy k800i-be a voda honlap szerint nem is live menus, igy megéri...

(#11) Nightmare válasza kzoltann (#10) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nem vesztesz vele semmit...nagyon jó telefon. ;) Ennyi pénzért meg abszolút megéri.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.