Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lesaux


lesaux
veterán

Árukapcsolós jó napot kívánok a Matávnak!
Olyat nem lehet, hogy leszerelik a k... készüléket, elviszik innen messzire, de az ADSL itt marad?
Amúgy jó, hogy csökkentenek. Így is, úgy is döglődik a vezetékes üzletág. Meg is érdemlik.

(#2) Keksz


Keksz
senior tag

sajnos az adsl-hez kell a vezetekes telefon, es ezt nem fogjak soha elvalasztani 1mastol...

kell az az arbevetel is h megteruljon a vonal
(van ra szakszeru leiras is, de nem jut eszembe)

(#3) pschio


pschio
őstag

ez nem arukapcsolas. ez kibaszas az elofiztovel

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#4) Dilikutya válasza Keksz (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem egészen. A vonalra csupán fizikailag van szükség, magára a kábelre. A telefonvonal teljesen szükségtelen.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) PEPE85


PEPE85
senior tag

Nah ezek után már biztos, hogy rentgeteg olyan előfizető lesz, aki 3210Ft-os csekket fog befizetni, köztük én is. Ha lenne még minimál csomag, akkor kíváncsi lennék hány %-al lenne kevesebb a bevételük.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#6) GP-Sz


GP-Sz
senior tag

a több mint félmillió ügyfél által választott Felező csomag – amely után a szociálisan rászorulók az Informatikai és Hírközlési Minisztérium havi ezer forintos támogatását igényelhetik

Ez igaz? Nem tudom, hogy intézte el a fatáv, de hihetetlen faszságnak tűnik. Ezer Ftot csenget ki az állam havonta a fatávnak, plusz 2200at ad a rászoruló user. Ha vmi prepaid mobilt támogatnának ugyanennyivel, ahol nincs havidíj, akkor az illető egész nap elérhető lenne és 0Ft saját költséggel telefonálhatna havonta kb félórát. Ha a felező 1600Ftos lebeszélhetőségét és a 20Ftos vezetékes tartifáját nézzük, akkor ugyanannyiért többet beszélhetne a mobillal és csak olyan 3ezres havi számla felett lenne olcsóbb a vezetékes. És csak akkor, ha főleg vezetékest hív, mert mobilra a fatáv árai viccnek is rosszak. És mintha rászorulókról lenne szó.

Nonsense. Fel vagyok háborodva. Még akkor is, ha másra is igényelhető támogatás.

[Szerkesztve]

(#7) sbazsi


sbazsi
veterán

Most nézem az összehasonlító díjtáblázatot
[link]
aszongya:
A havidíj fele lebeszélhető és 0 Ft kapcsolási díj nélkül telefonálhat a csomaggal

Ezt kifejtené valaki bővebben?

(#8) joghurt válasza sbazsi (#7) üzenetére


joghurt
addikt

Magyarul beszélő emberre nem telik náluk,csak jogászokra és közgazdászokra.

A tej élet, erő, egészség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.