Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PpenoO


PpenoO
őstag

Kettőt kérek! :DDD

Biztos, hogy akad rá majd vevő, nem is kevés..persze nem itthon.

[Szerkesztve]

(#2) EQMontoya


EQMontoya
veterán

ez bearanyozza a winchestert... :D

Same rules apply!

(#3) venember83


venember83
nagyúr

Szerintem eleg giccsesen nezne ki 1 szgep mellett, a helyzeten kicsit javitana ha maga a szgephaz is aranyszinu lenne, de azt nem tudom valahogy szepen elkepzelni egy szobaban/irodaban. Persze lehet a konzervativitasom a hibas :DDD

(#4) KrAt


KrAt
veterán

Hát nemtom. Érdekes, az tény..

(#5) Translator válasza venember83 (#3) üzenetére


Translator
tag

Volt itt a múltkor egy sötétzöld-arany combó HTPC, talán amellé... :U

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#6) romeozor


romeozor
csendes tag

és az mit csinál aki monnyuk 1-nél többet akar venni? egymásra mégsem rakhatja, az hogy nézne ki? :)

(#7) Fáraó


Fáraó
őstag

Max egy vezérigazgató mellett tudnám elképzelni, de lehet hogy még oda is giccses lenne.

A számítástechnika régebben csak objektív volt, a számadatok -proci seb, RAM mennyisége, stb.- mindent meghatároztak. A design bejövetelével már fontos az is, hogyan néznek ki ezek a cuccok. Mekkora változás pár év alatt.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#8) Kriza


Kriza
őstag

Ezt a giccses sz@rt. :((( Ráadásul csak 1 év garancia...

Ha valakinek netán tetszene, az meg gondolja csak a hátuljába az USB meg a tápkábelt. Még rondább lesz tőle (az azért érdekelne, hogy milyen színű kábeleket adnak hozzá, mert ha a szokásos feketét, hát úgy megaretek lesz).

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#9) tothbe


tothbe
addikt

és mi lesz,ha megkarcolódik szállitás közben a szép arany felület. Akkor viheted az ékszerészhez? :Y
Ez is csak egy sznoboknak való bóvli. :P

By(e) Tothbe

(#10) cannibal


cannibal
senior tag

Nem vagyok se sznob,se gazdag,se Győzike,de nekem tetszik :DDD Igaz, ha kapnék egyet nem tudnám hova rakni valahogy világítana a lakásban. :))

(#11) Hebry


Hebry
senior tag

Szép, de nem tudom elképzelni, mit kiegészítőt a gép mellett.

(#12) Cyberslider


Cyberslider
őstag

Tetszik. Veszek 1-et és teszek bele egy DiamondMax winyót. Úgy lesz az igazi :DDD

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#13) lazydog


lazydog
addikt

A LaCie Golden Disknek ugyanis egy speciális formájú, aranyozott felületű házat álmodtak meg az Ora-Ïto tervezői; a perifériaház így nem csak festésében tér el a hagyományos, többnyire sötét, komor és szögletes konkurensektől.

Nehéz volna elképzelni ettől szögletesebb cuccot. :DDD

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#14) Macilaci457


Macilaci457
őstag

Nekem tetszik. De én nem is tennék az asztalom közepére egy otromba dobozt (számítógép), az az asztal alá való, ez viszont az asztalra. Szerintem jól mutatna, persze csak kellően komoly környezerben.

A Harry Potter figurák mellett nem lenne helye.

(#15) Ste


Ste
addikt

miért is csak 1 év garancia?

(#16) Csyppa


Csyppa
senior tag

Kérdés: milyen vinyót raknak bele?

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#17) Nantucket


Nantucket
tag

Szerintem simán van kereslet az ilyen cuccokra, én magamnak sose vennék ilyet, de van jópár hipernárcisztikus ismerősöm akiknek nagyon jól állna (és örülnének is egy ilyen cuccnak durván).

Gyűlölöm a HDD-ket

(#18) waverider


waverider
senior tag

ha végre lenne ezekből kékfog vagy wl usb adatátvitelű,
akkor gyorsan beújítanék egyet, jól menne az aranyszínű biblia mellé a polcra :DDD

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#19) Janoska26


Janoska26
addikt

ennek az árából inkább veszek egy 500 gigás vinyót oszt beleteszem a gépbe, nem foglal annyi helyet, és még marad is pézem pár sörre :DD bár igaz télleg nagyon csicsa :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.