Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nap


nap
addikt

Azt hiszem ez Magyarorszagon sajnos keves embert fog erinteni.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#2) hungeek


hungeek
senior tag

nah..... eza csilli villi op system nem az xp...... köhömmm :)
csillog villog, ugrál meg csinál mindent! :)

(#3) Cane válasza hungeek (#2) üzenetére


Cane
őstag

És nem fagy.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#4) hungeek válasza Cane (#3) üzenetére


hungeek
senior tag

így igaz :))

(#5) twollah válasza Cane (#3) üzenetére


twollah
nagyúr

Minden lefagyasztható hidd el nekem.

(#6) Keitaro válasza twollah (#5) üzenetére


Keitaro
addikt

Jah, kedvencem :
Egyszercsak nem kapok választ a túloldalról... múlik az idő, eltűnik a nick. Nézek, hogy mi van...
Eltelik pár perc jön, vissza és kiabálja : Ki mondta, hogy a Linux nem fagy???!!
Nagyon durva volt :DDD

(#7) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Már megint hírbehoznak engem valami DVD+RW arccal, akit ráadásul nem is ismerek! :DDD

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#8) Keitaro válasza Panther (#7) üzenetére


Keitaro
addikt

Hát hát... már kár tagadni :DDD
Vártam mikor szólsz hozzá :D

(#9) vicces válasza Keitaro (#8) üzenetére


vicces
addikt

én is. :U

:)

(#10) Cane válasza twollah (#5) üzenetére


Cane
őstag

Az biztos, csak az nem mindegy milyen sűrűn.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#11) Panther válasza Keitaro (#8) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Amint ideérek a PH!-ra, ofkorsz :P

Azért ez mégiscsak megtiszteltetés :B

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#12) tocsa válasza Keitaro (#6) üzenetére


tocsa
senior tag

En meg azt birom, amikor az emberek nem stable disztribucio verziot hasznalnak fejlesztes alatt levo kernellel stb., meg az ATI-hoz vagy nv-hez binaris driverek hasznalnak, ami tele lehet hibaval, meg van par cucc, amit o forditott, es utana csodalkoznak, hogy fagy. Es ramondjak, hogy a Linux is tud fagyni.

Hogy hozzaszoljak: G5+oprencer aran meg veszek ket db csucs PC-t.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#13) tocsa válasza Cane (#10) üzenetére


tocsa
senior tag

Es hogy mivel fagyasztassz. Mert Windozra 1000-szer annyi app (ergo ezerszer annyi hiba) van. Meg jo hogy az az egy-ket (fotosop, iTunes, iMovies meg iMusic) program nem fagy.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#14) tocsa válasza tocsa (#13) üzenetére


tocsa
senior tag

Mert gondolom az evidens, hogy ez nem osszehasonlithato azzal, amikor egy PC-re havonta felraknak 25-100 programot es le is installalnak ugyanennyit. MacOS-en nincs ilyen.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#15) Power válasza Cane (#3) üzenetére


Power
senior tag

Egy frászt nem.
Ráadásul jó pár program nem kompatibilis vele.
10.2.6-tal még simán futnak 10.3-mal meg hol elszállnak hol nem.

Power

(#16) Power válasza tocsa (#13) üzenetére


Power
senior tag

Ez igaz, de windows-on sokkal folyamatosabb az irányvonal ami mac-en már szinte kapkodás az alap eset. pl. most 4 féle font menü van, tök agyrém, mindegyik rendszerben.
Totál gáz, hogy csomó féleképp lehet mindent csinálni, aztán az Apple egyszer csak kitalál egy teljesen újat. :)

Power

(#17) Power válasza tocsa (#14) üzenetére


Power
senior tag

Mondjuk az se normális aki havonta 25+ programot uninstallál. Vagy kell a program és felrakom vagy nem kell és akkor fel se rakom, persze kivétel akadhat, de azért nem havi 25+.

Power

(#18) 9CS


9CS
senior tag

Gonoszkodás off:
Huu csilli villi fujjj... Ennél jobb a dos és a fekete háttere egyszerűbb, és karakteresen jól konfigolható. Miért nem írnak DVD írót dos-ra? Az kellene nekem.... ''Na jó de ez csillivillin nem fagy'': bah...
(Ha kimoderálnak megértem és bocsi, hogy plussz munkát okoztam a moderátoroknak.)
On

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#19) fanatic válasza nap (#1) üzenetére


fanatic
aktív tag

Miért sajnos???

Neked Mac-ed van?

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#20) eddie303 válasza fanatic (#19) üzenetére


eddie303
őstag

Nyugi, nekem van az is :) De nem kell megijedni, osregi, 16 MHz-s SE/30 :) MacOS 7.5.3 van rajta, 20 mega memoriaval meg jol is fut. S joban teljesit, mint hasonlo orajelu 386-os 10szer ;]

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#21) .rewerse.


.rewerse.
tag

azert kivancsi lennek, hogy a sok sok hozzaszolo (es fikazo) kozul hanyan hasznaltak mar
ugy isten igazabol Mac-et.. :)
btw az, hogy a 10.3 alatt fagy valami meg nem igazan mervado mivel meg meg sem jelent
aranyom.. amugy a Panther LEGFOBB ujitasa egyaltalan nem a dvd+rw tamogatasa..
hanem csupan annyi, hogy az elso 64 bit-es oprencer Mac-re.. mivel a g5 mar 64bites proci

egyebkent meg az oprendszer ara egyaltalan nem veszes.. kb 25-30e forint legjobb
tudomasom szerint!

ja es meg valami.. ne hogy azt hidjetek, hogy nincs progy mac ala.. '97 ota hasznalok mac-
et es minden letezik ala ami kell.. (NEM jatekra gondolok, mivel a Mac inkabb munkagep,
DTP)

may da Force be with ya!

(#22) Power válasza .rewerse. (#21) üzenetére


Power
senior tag

Nap mint nap :)
A mostani 10.3 már 100%-ban megegyezik a véglegessel(a 3 nap múlva megjelenővel).
Tehát ami most fagy, az a véglegessel is fog, tehát teljesen mérvadó.

Power

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.