Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Hat nemtom erre most mit mondjakVannak olyanok tenyleg akik arra izgulnak,h hogyan nez ki a memoriaja?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2) Retekegér válasza DeadMeat (#1) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Jah, optikai tuning RAM-okon, besz@rok. Egy csilli-villi proci/VGA-hűtőnek lehet értelme, mert plexi házban látszanak, ez pedik max. azoknak jó (?), akik ház nélkül használják a konfigjukat...

<< Heimdal >>

(#3) dokar


dokar
addikt

többet érne egy jól bordázott fél kilós rézrög a ramokon :D

extra - SEXRay

(#4) Gorneck válasza DeadMeat (#1) üzenetére


Gorneck
titán

Még mindig jobb a kommandós ramoknál...

Gorneck#1239

(#5) DeadMeat válasza dokar (#3) üzenetére


DeadMeat
veterán

100* tobbet erne ha 1 8 centis halk ventit mellekelnenek a ramokhoz borda helyett.

Gorneck: nekem oszt edesmind1 menjen jol,az h milyen szinu,izu az a ram nemerdekel :B

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#6) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Megint csak a lehúzás... komolyan, mit számít, hogy hogy néz ki? Gondolom az ára is túl borsos lesz...

ez a kedvenc aláírásom

(#7) (Bundás) válasza DeadMeat (#5) üzenetére


(Bundás)
addikt

Ha ugyanannyiba kerülne, mint az ugyanazon tudású, szintén bordával felszerelt társa, akkor megvennéd? :)

(#8) Yutani


Yutani
nagyúr

Emberek, az a betét nem ront véletlenül a hőleadáson? Ha igen, akkor meg minek használunk bordát a ramon? :U

#tarcsad

(#9) shteer válasza Yutani (#8) üzenetére


shteer
titán

a borda jellemzően értelmetlen... a magas feszen hajtott moduloknál sem mutattak ki jelentős eltérést a passzív hűtés és a csupasz ramok tuningolhatóságában (az 1-3MHz szvsz egyenlő a 0-val)
ebben az esetben csak az aktív hűtés megoldás (esetleg víz)

szerk: jellemzően nem nekünk gyártották. akinek kell, vegye. aki hülye... :DDD

[Szerkesztve]

..szerintem jónak tűnik

(#10) #72042496


#72042496
törölt tag

LOL - már elnézést. :)

(#11) DeadMeat válasza (Bundás) (#7) üzenetére


DeadMeat
veterán

inkabb :)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#12) (Bundás) válasza DeadMeat (#11) üzenetére


(Bundás)
addikt

[okoskodás]
Akkor most igazítsuk a pénztárcát a memóriához, ala nem számít mert sok van. Valamint egy fasza vizuálisan is könnyen (jobban mint az átlag) felizgatható sznob egyed vagy. Most melyiket vennéd? :)

Műanyag dizájnos dísztárcsák is fogynak, vinni fogják ezt is...

[/okoskodás]

(#13) anjani182 válasza (Bundás) (#12) üzenetére


anjani182
őstag

Azért mert valakinek sok pénze van, az nem feltétlen költ hülyeségekre! Ennek nincs értelme, mert úgysem látod, még ha világítana... :U :Y

Forever and ever, let's make this last forever.

(#14) Yutani válasza shteer (#9) üzenetére


Yutani
nagyúr

Én VGA memóriáknál láttam azt, hogy megfeleően hűtve magasabb sebességet lehetett elérni. Nade nem ilyen vékony, bordának ''csúfolt'' lemezekkel vannak azok hűtve, hanem bordákkal, ismétlem, bordákkal.

#tarcsad

(#15) #25954560 válasza Yutani (#8) üzenetére


#25954560
törölt tag

azert kellett ala a hutoborda. eloszor csak a szenszalas cuccost akartak ratenni, de ugy nagyon melegedett :D

(#16) dome911


dome911
tag

:DDD :DDD :DDD
Én a ramok felső élét látom csak, az miért nincs optikailag helyrerakva :F :((( :DDD

[Szerkesztve]

(#17) PirosHello


PirosHello
senior tag

A gyártók már nem tudnak mit kitalálni....Bezzeg a marketingesek.....

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#18) orbano válasza dome911 (#16) üzenetére


orbano
félisten

előbb vedd meg ezt és majd a következő generációnál kapsz oda is valami szépet :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#19) romeozor


romeozor
csendes tag

adhatnának a ramokhoz NFS Carbont hogy nagyobb durranás legyen ;)

(#20) Jorus


Jorus
nagyúr

Elég randa lett...

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#21) venember83


venember83
nagyúr

Megvan! A karbont hianyoltam a szamitogepiparbol! Vegre, jo h ide is eljutott az urtechnika :R Mire mennenk nelkule :))

(#22) :AMF:


:AMF:
senior tag

Nem igaz, hogy nem lesz látható. Láttatok már ízzó parazsat? Szerintem szép... :D

(#23) DeadMeat válasza (Bundás) (#12) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ha sok penzem lenne tojnek az egeszre es megvennem a legjobb/legerosebb gepet egyben,ami elerheto.Lsd alienware gepei kozul csemegeznek ;) Nem gorcsolnek kulon memoriaval,stbvel.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#24) Ősember


Ősember
őstag

még egy remekmü :D kiváncsi vagyok, hogy ezek mit tudnak, ha már ilyen ''speciális'' hütést kaptak

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#25) Ste


Ste
addikt

újabb giccs
sima ramok lapulnak itt, csak marketing illetve kereslet erősítési célokat szolgál

ráadásul műanyag és szénszál :F

a többit inkább nem kommentálom :)

(#26) Chieftec


Chieftec
őstag

Kesz..ennel meg a sima Geil Value ramok is jobban neztek ki. Limitlat szeria: vissza van folytva, gyarilag gagyibb idoziteseken megy hala a muanyag cuccnak. :DDD

(#27) Stiky


Stiky
senior tag

Tuning ram nulla hűtéssel + ratyi kinézet... gratula :( Ez hiányzott még a piacről :-/

Én a szénszálat a gépházaknál látnám szívesen :U Léteznek már ilyenek?! :F

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#28) KrAt


KrAt
veterán

Nekem tetszik, bár pluszpénzt nem nagyon adnék ki érte... :)

(#29) hardzsi2


hardzsi2
aktív tag

NFS Carbon fanoknak :DDD Egyébként elég szánalmas a marketinget ennyire a használhatóság rovására előretolni. Ráadásul valamelyik cikkben azt olvastam, hogy a 2.4-2.5V tönkrevágja a DDR2 modulokat, szóval nem tudom, hogy merném-e huzamosabban ezen járatni, mégha ez az előírt üzemfesz. és az élettartamgari miatt nem kell(ene) aggódni, ha behal.

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#30) shteer válasza Yutani (#14) üzenetére


shteer
titán

elképzelhető. azonban nekem a saját tervezésű vga-blokkjaim hűtik a memóriákat is, és ugyanott van a végük tuningba, mint a gyári hűtéssel volt (840, effektív 1680MHz). hiába hüvösebbek, nem ér semmit - persze ha kapnának egy kis vmodot, biztosan megtáltosodnának :D

emlékszem, mikor OCZ és GEIL között volt a vita, hogy az OCZ állítása szerint a méh-rácsos bordája hatékonyabb hűtést tud, ezáltal a tuning is eredményesebb - erre rácáfolt egy teszt, miszerint borda nélkül és bordával 3MHz volt a különbség

..szerintem jónak tűnik

(#31) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Elég sok időt és pénzt emészthetett fel ez a tervezés...

(#32) szacsee


szacsee
nagyúr

Hát ez szánalmas!
Tuningnál a fontos a hatékonyság és a gyorsaság!
Ami már ezt hátráltatja, az felesleges sallang és marketing!

P1-el gyaláztam már P2-es cerkás gépeket (233MMX@300), mégsem írtam ki az ezeréves kijelzőjére, hogy P2.
A ratyit meg nem kellene nyomatni, hogy tuning. Olyan ez mint sulinetes gépeknél a Brutal Power! (2000-ben az lett volna) :DDD

(#33) Remington


Remington
őstag

baszott jó :)) :R

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#34) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Télleg jól néz ki, de kétlem hogy ez bárkinek is megérne több pénzt...
MIndkét odlalon ilyen mintás?
És az áráról lehet valamit tudni, mennyivel lesz drágább mint a sima?

"Csak úgy mondom"

(#35) Sanya


Sanya
nagyúr

hát ez félelmetes blamázs

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#36) macilaci78 válasza :AMF: (#22) üzenetére


macilaci78
nagyúr

:DDD

Csapi007: Biztosan sokkal drágább lesz, ha évente több darab is kifog égni, drága az ilyen izzó. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#37) Rusher


Rusher
őstag

Sztem jól néz ki, és az a 2.5v ami annyira nem is sok, arra enged következtetni hogy vmi jófajta chippel van szerelve, a hűtés meg no comment mert az minden ramnál kb. annyit ér mint ha nem lenne rajta semmi...inkább csak designról szól:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.