Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Na neee.Mintha nem lenne elég az FX-ekből.Majd ehez is kihozzák a gyári világító ventilátoros coolereket..

(#2) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

A 128k cache-el rendelkező vezió pedig AMD Athlon FX MX verzió néven kerül a boltokba.

(#3) Keitaro


Keitaro
addikt

Hát izé... ez az FX dolog nem kéne. Már anno is néztem, hogy mindenki XP akar lenni. (Windows XP, Athlon XP, Savage XP) Szóval azért ezt nem kéne :)
Egyébként milyen hullámot? Elvégre az első FX elég gazos volt. Szerintem ez csak szorosabbra huzza a kapcsolatot az AMD és az nV között. Hírdetik egymást.

(#4) BobMaster


BobMaster
senior tag

Húúú, és milyen hűtés kell majd rá? ;]

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#5) Szeke válasza _Volkovy_ (#2) üzenetére


Szeke
senior tag

:DD :DD Aztán jönnek a gyengébb verziók, 0-64k cachel, FX MX LE és LELE néven, amit aztán egy SE (slow edition) még meg lehet toldani és máris kész :DD

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#6) _Volkovy_ válasza Szeke (#5) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Igen,és az 1 megás cache-es lesz az SSE (Super Special Edition) Aztán lesz SSE LE is,768k cache-el,és lesz SSE LELE is,640k cache-el.De lesz FX MX SSE LE+ is,amiben 540k cache van.:DD

(#7) esteban


esteban
senior tag

gyerekek , vegyetek mar eszre, hogy nem ti (mi) 20-an vagyunk a vasarlo ero, hanem a tobbi 200000000 akinek ha azt mondod, hogy dzsiforsz-efiksz .. akkor : huuuuuuuu.....





(megj.: Mo-on meg rozsas a helyzet! itt az _osszes_ boltban az elado, tulajdonos, mindenki lebeszel az AMD-rol, mert hogy szar , es nem tart ATI kartyat, csak GeForce-ot .... 2MX, MX440, FX5200 :( )

iBook + RedBull :)

(#8) benedekco válasza BobMaster (#4) üzenetére


benedekco
addikt

sztem kissebb mint a Thougbred-ekre (vagy a P4-ekre)

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#9) _Volkovy_ válasza esteban (#7) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ez így van!Engem a helyi boltban már csak úgy emlegetnek,hogy ''az az AMD-s gyerek'' :)

Azért a GF-ok nem csak a 2MX,MX440,FX5200 szériából állnak.:((( FX5900Ultrát meg nem tartanak,mert csórók vagyunk hozzá.Ez van.

(#10) LordX


LordX
veterán

Mikor jön ki a Windows FX? :))

(#11) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Emberke, no. Az AMD ''XP''-s és ''FX''-es lépései bizony nagyon is helyesek.

Az AMDnek nincs annyi pénze marketingre mint az Intelnek (400milla Centrinora, hmm...), így viszont már bejáratott ''toldalék-márkanévvel'' egy valag $-t spórol, és az OEMek is nagy szeretettel árulnak majd Three-FX (win+vga+proc) gépeket :) Az olyan fullosnak hangzik :)

(#12) JulWCZar válasza JulWCZar (#11) üzenetére


JulWCZar
senior tag

Ja, win az XP, hopsz :)

De tehetnek bele plusz egy voodoo2est, és akkor helyes, ráadásul a Glideal sincs gond :)

(#13) hungeek válasza JulWCZar (#12) üzenetére


hungeek
senior tag

:D

(#14) nap válasza esteban (#7) üzenetére


nap
addikt

Hat hazatertel? :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#15) LionTm


LionTm
aktív tag

Sajnálom hogy az AMD marketingesei ilyen szinten vannak Ráadásúl azok a MHz-k nagyon kevésnek tünnek... jobban őrültem volna egy 3000+ 3200+ 3400+ szórásnak... Sajnálom hogy nem így történt...

hm..hm..hm..

(#16) JulWCZar válasza LionTm (#15) üzenetére


JulWCZar
senior tag

Nem értek veled egyet. Lásd #11.

Ennyi pénzből csinálj jobb reklámot :DD

(#17) Panther78 válasza JulWCZar (#16) üzenetére


Panther78
csendes tag

Csatlakozom!

Eddig azt mondogatták az AMD-re, hogy ''Jók a procik, csak szegény csóró áemdének semmi marketingje nincs''

Most legalább valami van! Nem értem, mit morogtok! :F

(#18) maniac válasza esteban (#7) üzenetére


maniac
senior tag

En beszeltem egy Qwertys gyerekkel, hogy miert beszelik le a gyerekeket (vasarlokat)az AMD-rol. Azt mondta, hogy AMD-nel tobb idobe telik beallitani a dolgokat, es ha a vasarlo nem ert hozza akkor nincs kedvuk DMA-t meg mindent beallitani nekik. Inkabb osszerakjak a lassabb, de olyan rendszert amihez meg a lamak is ertenek.

(#19) Polesz válasza maniac (#18) üzenetére


Polesz
addikt

Ez így ebben a formában full nem igaz. Szerintem egyszerűen csak Intel pártiak, mert minden rendszernél ugyanúgy fel kell rakni az alaplapi drivereket. A vásárlók nagy része alapvetően láma beállítottságú és még egy egyszerű telepítés is nagyon nagy nehézséget okoz nekik. Nem is beszélve egy win telepítésről, pedig annál egyszerűbbet aligha lehet elképzelni. Kb ugyanannyi mind a 2 platformot belőni driver szempontból. Időben és minden egyéb tekintetben.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#20) béla12


béla12
tag

Boltokról: És tisztelet a kivételnek! Mert igenis van olyan üzlet, ahol rendesen kiszolgálják és tájékoztatják a vevőket. Van is egy fanatikus vevőtábora ezeknek az üzleteknek.
Platformok beállításáról: Tapasztalataim szerint egy nforce2-es rendszert valamivel hamarabb lehet belőni mint egy I-t. És a lámáknak meg tök mindegy, hogy mi megy a gépben. Csak vakítani lehessen vele.
Üzletpolitikáról: Hát pont ezért költ annyit az intel reklámra, hogy még a csapból is ők kerüljenek elő. Mert így az eladó csak annyit mond, hogy intel és kész. Nem kell foglalkozni a vevővel. Mert nagy vonalakban az is tudja, hogy miröl is van szó. Illetve azt hiszi, de ez egy másik téma. Meg azért egy normális I-s rendszer csak többe kerül mint egy ajemdé, ergó nagyobb a haszon. Főleg ha az upgrade eljövetelére törvényszerűen bekövetkező foglalatváltást is figyelembe vesszük.

Feltelepítettem a Win '98-at. Most cserélem a Reset gombot... elkopott...

(#21) Drizzt válasza esteban (#7) üzenetére


Drizzt
nagyúr

sajnos igaz a zárójeles megjegyzésed...

I am having fun staying poor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.